foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Teie akvaariumid.
PostitusPostitatud: Reede Veebr 29, 2008 02:57 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 19, 2008 07:35
Postitusi: 20
Asukoht: kodu
Tere kõikse pere!:)
Mmm .. jutt siis selline.
Et kuidas Te üldse oma akvaariumid olete saanud?
Ja kui Te olete ise ostnud, kuidas Te otsuseni olete jõudnud?
:shock:
Ma tahan akvaariumi, olen seda plaani juba jõuludsest saadik müelnud, aga ikka ei ole otsuseni jõudnud. Ma kardan, et ei saa hakkama ja haigused :(
Palun aidake mind.
Ette tänades!
Parimat.:)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Veebr 29, 2008 04:16 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Jaan 01, 2008 03:17
Postitusi: 10
Asukoht: Tallinn
Mina olen juba tegelikult lapsest saadik endale akvaariumit tahtnud, kuid siis polnud selleks võimalusi...

Käisime mehega mingi pool aastat akvaariumipoodides niisama akvaariume vaatamas. Ja siis tuli mehel vana aasta viimasel päeval suur akvaostu soov ning saigi Tartust soodsalt 180 liitrine akva ära ostetud.

Mina muidugi olin suur põdeja ja muretseja. Kartsin, et ei saa hakkama ja tulevad igasugused jamad. Nüüd on akvaostust möödas 2 kuud, akva veenäidud on kõik korras, taimed kasvavad, kalad on õnnelikud ja mingi kala on juba oma esimesed maimudki sünnitanud :)

Ühesõnaga ei kahetse üldsegi akva ostu. Lihtsalt huvitav on kalakeste eest hoolitseda ja neid niisama jälgida :D

_________________
180 L Juwel: 4 mõõksaba, 3 gupit, 2 neooni, loendamatu hulk platisid, 2 antsu, 2 SAEd, maimud


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Veebr 29, 2008 06:52 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 01, 2007 08:35
Postitusi: 396
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Minul oli 1 akva 20l siis vanust kuskil 7-8aastat.Kui olin 14 aastane omasin 4 akvat,selle kihu sain Tartu Zoologiamuuseumist.Käisin seal abiks akvasid puhatamas ,hästi tore aeg oli.Üle eelmine aasta kaubamajas nähes seda suurt akvat mis asub teisel korrusel tuli julm isu peale nii saigi ära ostetud.Teise akva 240 l saamis lugu selline.Eelmine aasta kuskil nädal aega enne sünnipäeva mõtlesin ,et peaks midagi ilusat endale kinkima.Saigi otsus teoks tehtud,naine oli küll sellele vastu 3 päeva oli akva mul autos,alles sünnipäeva hommikul tirisin sõbraga selle suure kasti sisse. :D .Kunagi tahaks kuskil 500-600l siis vast aitab kah. :D

_________________
240l 1 Tiiger oskar 2 Red Parrotit,2 Hypostomus plecostomus albiinot.
25 l beebiakva.
http://nagi.ee/photos/kasss


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Veebr 29, 2008 07:38 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 19, 2008 07:35
Postitusi: 20
Asukoht: kodu
Aga, kuna ma tean, et ma tahan?:D
ASI SELLES ONGI.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Veebr 29, 2008 07:53 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mai 13, 2005 09:59
Postitusi: 964
Pildid: 0
Asukoht: Pärnu
hehh kuidas sa siis ei oska seda hetkel tabada kas tahad v mitte? :D
Mina teadsin kohe kui olin 11a ja naabri juurde külla läksin, et nii mina tahan ka akvaariumit. Tema kinkis ka mulle mu esimese akvaariumi (vist oli mingi 30l) kus elas üks jõevähk(kes kahjux varsti suri :cry: ), mõned gupid ja kaks väikest marmorguraamit. Tal oli akvaariumeid mitmeid, suuri ja väikseid. Aga tema oli ikka tösine akvarist...eraldi olid nii paaritus, paljunemis, maimu jne akvad. Tal oli enda elamine täis neid ja tal oli ka oma ema juures veel kolm suurt akvat kuni 300l olid kõik. Peale selle tegeles ta ka osaliselt poodide varustamisega tigude, taimede ja kalade näol. Ning tegi ka eritellimusena akvaariumeid. Kahjuks enam ta juba mõni aasta ei tegele sellega. Isegi jagas oma akvad ka kõik laiali :( Ütles veel, et oleks ta teadnud, et mina ka sellega tegelema hakkan siis oleks mulle üle pärandanud :D . Aga läks nagu läks. Vahepeal oli mul väike paus ja siis hakkasin jälle pihta. Soovitan soojalt sellega on mõnus tegeleda ja veelparem on näha oma tegutsemise vilju ;)

_________________
110l mõõgud, antsud, coryd, kuhlid, erinevad teod
45l maimud
23l erinevad krevetid


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Veebr 29, 2008 07:59 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mär 06, 2007 05:12
Postitusi: 119
Asukoht: Viljandi
Minule kinkisid vanemad sünnipäevaks :D


Üles
 [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver