foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Tere,olen siin uus.
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 22, 2008 11:57 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Nov 29, 2007 11:18
Postitusi: 90
Asukoht: tallinn
nii siis olen siis tõesti vääga uus ja ei oskagi omale pilte panna ,kuid see pole oluline.Hetkel küsimus -miks mul näitab, et KÕIK postitused on tehtud 29.nov see on jube häiriv .olen isegi mõne sõna vahest sekka rääkinud ja ....no ei teagi kui vana on teema :oops: kuidas seda kuupäeva õigeks saada??????? :roll:

_________________
250 liitrit vett.Ujujad-skalaarid 2 tk ,2 neoon mõõgut,4 barbust ,1 pleco ,ants ja paar põhjakat.6-7 erinevat taime .
Pille


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 23, 2008 12:33 
Tere!

Postituste kuupäeva näitab postituse peatses. Vasakul kõrval on kuupäev millal antud foorumi liikmeks hakkasid. :) Albumisse pilte saad lisada kui lähed leheküljele /404.html

Parimat,

Matten


Üles
 Teema pealkiri: no ...
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 23, 2008 01:35 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Nov 29, 2007 11:18
Postitusi: 90
Asukoht: tallinn
täitsa lõpp.... :shock:
no aga nii ju ongi-- Postitatud: 29.11. selle nüüd kopisin siit ülevalt .....seda liitumise asja näen muidugi....ja see on mul KÕIKIDE asjadega isegi see mis nüüd täna vastasid..........???????????ja mis ise ka kirjutasin :cry: :cry:

_________________
250 liitrit vett.Ujujad-skalaarid 2 tk ,2 neoon mõõgut,4 barbust ,1 pleco ,ants ja paar põhjakat.6-7 erinevat taime .
Pille


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 23, 2008 08:49 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 28, 2003 12:40
Postitusi: 323
Asukoht: Viimsi
Äkki viga selles, et profiili alt on määramata ajatsoon
Määra ajatsooniks "GMT + 2 tundi"

_________________
125l vett elutoas
25l mini akva

RIP 375l - kindlustage oma kodu!!!


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 23, 2008 02:07 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juul 23, 2007 11:01
Postitusi: 961
Asukoht: Tallinn
Kui temal on seaded sassis, siis tema näebki valesid kuupäevi- meie aga õigeid. Aga ma ei mäleta ka kust õigeks sai panna.
Ühes teises phpBB foorumis oli ka nende kuupäevadega jama lõpuks mode pani asjad õigeks.

_________________
3 Guraamit, 1 ants,2.10.07,4 pärlskalaari 14.10. 07 15.10.07 ants Tinna,08.07.08 Hoplosternum thoracatum Algus 29. 07. 07. 250L AZOO CF-1200,CO2; 4x 30w 21. 09. 08 500L +õhupump13.10.08 http://filmipaevad.ee/2011/


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 23, 2008 02:28 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
Küll võib ikka mingi asja ümber udutada - Ivoonu rääkis õigust, ajatsoon küll kuupäeva valeks ei keera! Ainus mida on võimalik saavutada on ajatsooni nii palju mööda panek et teatud aegadel on kuupäev päeva jagu ees või taga (no kui paned ntx ajavööndi GMT+12 siis hilistel õhtutundidel paistab nagu postitamine käiks juba järgmises päevas), mingil moel ei õnnestu saada olukorda kus näidatakse nagu kõik postitused oleks tehtud 29.nov. Ajatsooni muutmine seadetes on imelihtne, tuleb vajutada menüüs nupule Profiil ja panna Ajatsoon GMT+2.
Küll aga on see maagiline 29.nov teemaalgataja foorumiga liitumise kuupäev, ma paraku ei kujuta ette kust sellised ekslikud arusaamad - ehk saaks teemaalgataja manada selle imetabase pildi ekraanile, vajutada PrintScreen nuppu, avada Paint, teha seal Paste ning salvestada see ekraanipilt jpg formaati ning pista imageshacki. Siis ehk oleks võimalik aru saada milles probleem on või pole. Praegu kaldun arvama et pillepan lihtsalt ajab liitumise kuupäeva ja postitamise kuupäeva segi.
Arvuti kuupäeva tasuks ka kontrollida, ma pole kindel kas postitamise kuupäev pannakse külastaja arvuti info järgi või serveri ajaarvamise alusel.


Viimati muutis Rein, Kolmapäev Jaan 23, 2008 02:43, muudetud 2 korda kokku.

Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 23, 2008 02:38 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 28, 2003 12:40
Postitusi: 323
Asukoht: Viimsi
Kui ma nüüd väga ei eksi siis
Mine Profiili ja kirjuta
"Kuupäeva formaat:" lahtrisse praeguse "29.11." asemele "D F d, Y H:i:s"

_________________
125l vett elutoas
25l mini akva

RIP 375l - kindlustage oma kodu!!!


Üles
 [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver