foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 13 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: modedele
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 02, 2007 02:21 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mai 13, 2005 09:59
Postitusi: 964
Pildid: 0
Asukoht: Pärnu
palun kustutada kõik minu algatatud teemad ja sõnavõtud!
ja veel parem et minust lahti saada siis kustutage ka minu konto!

_________________
110l mõõgud, antsud, coryd, kuhlid, erinevad teod
45l maimud
23l erinevad krevetid


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 02, 2007 04:41 
Guru
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 31, 2004 09:53
Postitusi: 4271
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
kui muhhamed ei l2he m2e juurde, siis l2heb m2gi muhhamedi juurde. ehk siis, kui sa tunned, et sulle siin foorumis eksisteerimine ei sobi, siis keegi sind siin v2ev6imuga kinni ei hoia. et ahvatlust ei tekiks, siis v6ib yldse arvutile shut downi teha, onju.

mina isiklikult ei viitsi kyll ette v6tta ja sinu yle 400 postitust ykshaaval l2bi lapata ja 2ra kustutada. internetis juba kord on nii, et enne m6tle ja siis kirjuta, sest kirjutatut enam tagasi v6tta ei saa. ma saan aru, et sulle tundub, et sulle on kuidagi liiga tehtud v6i sind solvatud aga m6tle nyyd h2sti j2rele, kui paljusid siinseid kasutajaid oled sa oma postitustega solvanud. eriti olen seda t2hele pannud teemade puhul, kus keegi midagi saada soovib. usun, et kui keegi juba siia oma soovidega p88rdub, siis on ta t6en2oliselt kirjaoskaja ja suudab foorumit lugedes ka ise selgusele j6uda, mitu kala tema akvaariumisse mahub jne. kui keegi kuskil kellelegi ytleb, et kuule mees, sul on kalu liiga palju, siis ei ole sul vaja laskuda maimiku tasemele, kes papagoina k6ike ja k6igile j2rele kordab.

luban nyyd lahkesti ka enda peale solvuda, kui see sul olemise kuidagi kergemaks teeb.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 02, 2007 05:13 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mai 13, 2005 09:59
Postitusi: 964
Pildid: 0
Asukoht: Pärnu
to maria :polegi nagu väitnud, et keegi olex solvanud mind.ja veel vähem solvun ma sinu peale. hehh miks? pole nagu vajadust.
aga noh kui on raske kustutada. siis ok ega ma siis enam ei võta jh sõna teie rahustuseks...

ja see on päris huvitav esiteks ütlen sitasti ja siis veel solvan. kui te nii arvate võixite ka siis mõne konkreetse näite tuua, kus, kuidas, millega solvasin/sitasti ütlesin?!
siiamaani pole nagu keegi midagi õelnud aga nüüd järsku on kõigil midagi õelda. kui oleksin kellegile liiga teinud arvan, et ta ise oleks ka selles vallas juttu teinud aga noh jh...
mis seal ikka võtan teie pandud tiitli vastu ja kannan uhkusega:D

_________________
110l mõõgud, antsud, coryd, kuhlid, erinevad teod
45l maimud
23l erinevad krevetid


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 02, 2007 05:43 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mai 13, 2005 09:59
Postitusi: 964
Pildid: 0
Asukoht: Pärnu
hehh tundub nii :wink:

_________________
110l mõõgud, antsud, coryd, kuhlid, erinevad teod
45l maimud
23l erinevad krevetid


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 02, 2007 08:15 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Meie kõigi postitused moodustavad ühtse teadmiste andmebaasi, millest on kasu kõigile praegustele ja tulevastele lugejatele. Sinu postitused samamoodi nagu kõigi teiste omad. Seepärast ma küll ei kavatse midagi kustutada. Loodetavasti ka teised moded mitte.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 02, 2007 09:01 
Guru
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 31, 2004 09:53
Postitusi: 4271
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
lynnet kirjutas:
to maria :polegi nagu väitnud, et keegi olex solvanud mind.ja veel vähem solvun ma sinu peale. hehh miks? pole nagu vajadust.
aga noh kui on raske kustutada. siis ok ega ma siis enam ei võta jh sõna teie rahustuseks...

ja see on päris huvitav esiteks ütlen sitasti ja siis veel solvan. kui te nii arvate võixite ka siis mõne konkreetse näite tuua, kus, kuidas, millega solvasin/sitasti ütlesin?!
siiamaani pole nagu keegi midagi õelnud aga nüüd järsku on kõigil midagi õelda. kui oleksin kellegile liiga teinud arvan, et ta ise oleks ka selles vallas juttu teinud aga noh jh...
mis seal ikka võtan teie pandud tiitli vastu ja kannan uhkusega:D


aga milleks siis sellised ultimaatumid stiilis "kustutage 2ra minu postitused"? et lihtsalt j2rsku avastasid, et oleks huvitav v6i tore, kui keegi hakkaks sinu s6nav6tte kustutama? kysisid ju seda ikka mingil p6hjusel?

kui sa ytled, et sa ei tunne ennast solvatuna v6i muudmoodi puudutatuna, siis milleks see teema yldse? mina isiklikult ei m2leta, et ma oleks varem v2itnud, et sa oled kellelegi sitasti 8elnud, kyll aga v2idan, et teistele v6ib olla solvav see, kui sa teemasse syvenemata annad hinnangu kellegi kalapidamise oskustele ja see hinnang on negatiivne. n2iteid juba t6in "soovin saada" alarubriigist.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 02, 2007 09:57 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
Kui keegi pole veel märganud siis antud teema ajendiks on ilmselt
/404.html
Lisaks sellele mida öeldakse on tegelikult oluline ka kuidas öeldakse. Minu meelest lynnet pole küll kellelegi midagi otseselt halvasti öelnud, küll aga saab öeldut ka märksa pehmemalt ja sõbralikumalt teha. Eks alguses läheb ikka mõni asi viltu ning oma akvasse kõigi ettejuhtuvate kalade valimatu toppimine on üks algajate levinumaid vigu ning õigeaegne hoiatamine on ilmselt abiks, küll aga ei ole hea kui esimeseks foorumi kogemuseks on kellegi pealehüppamine.
Samas oli minu meelest Urmaze süüdistus selles osas küll alusetu et mingit sitasti ütlemist ma ei mäleta - kui selliseid süüdistusi esitada siis on kena neid ka põhjendada. Või kui vint sai veidi üle keeratud siis on ju võimalik vabandada, eks me kõik ole inimesed ja teeme vigu.
Mulle meeldiks küll kui tulevikus nii Urmaz kui lynnet ikka foorumis osaleks, nii et palun, katsuge asja rahulikult võtta.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 02, 2007 11:43 
Akvarist

Liitunud: Reede Mär 23, 2007 11:59
Postitusi: 193
Asukoht: Kehtna
Kasutaja lynnet on tore inimene ja ka tema kommentaarid pole kõige halvemad :) naerda saab vahepeal .. kui siin foorumis mõni nõrganärviline ringi liigub kes ei saa naiste naljadest ja niisama ütlemistest aru siis pole see kindlasti lynnet-i probleem ....

loodan et sa ikka ei kao siit foorumist :D

_________________
Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 03, 2007 01:53 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 09, 2004 06:58
Postitusi: 516
Asukoht: Tartu, Kalda tee piiskopkond
to lynnet:

Liinakene, ära hala... me saame aru kui vahest on asjad nii nagu nad on. a pole hullu. võta kokku ennast ja kõik saab korda...

_________________
Trespassers will be shot...survivors will be shot again. Küsimuste, probleemide ja arusaamatuste korral palun pöörduda otse. Ristisõda professionaalse kretinismi vastu...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 03, 2007 02:50 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 01, 2007 08:35
Postitusi: 396
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kulla lyennet palun rahune maha,mina küll ei taha et Sa kuskile kaoks.(kõigil meil on vahest raske ausõna) Hetkel endalgi. :D

_________________
240l 1 Tiiger oskar 2 Red Parrotit,2 Hypostomus plecostomus albiinot.
25 l beebiakva.
http://nagi.ee/photos/kasss


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 04, 2007 10:24 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Veebr 23, 2007 01:58
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn
Jah, kontekstist väljarebituna ja lugedes tagantjärgi üksikuid postitusi pole tõesti nagu midagi valesti. Jutt käib ennekõike ärifoorumite kohta. Ükskõik mida keegi ka kusagil ei paku/soovi on alati lynnet platsis oma suskimistega ilma, et tal teemaga üldse mingit pistmist oleks. Nimetan seda just pahatahtlikuks suskimiseks, mitte abistavaks käeks. Seda pidasingi silmas sitasti ütlemisena, võibolla keerasin vindi tõesti veidi üle ja ei väljendanud end piisavalt peenetundeliselt aga õige asi see igatahes ei ole kui ka varem on sellisele asjale tähelepanu juhitud, et teise teemas ei ole ilus niisama surkida ja kaalutud ka üldse ärifoorumites kommenteerimise keelamist (mida kohe mitte ei poolda). Just lynneti sarnaste sisutühjade pahatahtlike suskimiste pärast. Ei ole nõus patuoina rolli endale võtma.

Kusjuures ei algatanud mina diskussiooni, küsimus tekkis juba tükk aega varem, arenes kuni mina võibolla veidi järsult välja ütlesin mida mõtlesin. Ei ole mina teinud foorumist peldikuseina, selliseks oli see muutunud juba ammu enne mind. Hetk enne mind jõudis samas teemas send nuppu vajutada teine kasutaja kes sama probleemi sama järsult välja tõi ja samuti otseselt välja ütles mis vaevas. Eks igaüks teeb omad järeldused kes süüdi kas mina kes pole piisavalt peenetundeline või see kelle pärast asi teemaks tõusis. Eks õppetund ole seegi meile kõigile, et enne send nupu vajutamist tuleks vastus üle lugeda ja mõelda kas postitust on vaja või mitte.

Võibolla polnud ka seda posti vaja, sest asi hakkab rahunema aga kuna teema millest asi alguse sai on kustutatud ja selles püüti patuoinaks mind teha, pidin siiski vastama.

_________________
128l, 180l, 250l


Viimati muutis Urmaz, Teisipäev Dets 04, 2007 10:40, muudetud 3 korda kokku.

Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 04, 2007 10:32 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
Selles suhtes olen Urmazega muidugi päri et liigset läbustamist on tõesti kohati liiga palju.
Minu meelest on seegi teema end ammendanud ja võiks allavett minna - kui muidugi siinsed moded ka nii arvavad.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 04, 2007 10:50 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Veebr 23, 2007 01:58
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn
Ah, rebjata, davaite žit družno. :)

_________________
128l, 180l, 250l


Üles
 [ 13 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver