foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 21 postitust ]  Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 10, 2013 10:48 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Elektroonsetel ballastidel ei ole startereid. Vanadel mehhaanilistel on ja nad on enamasti lihtsalt vahetatavad (keerad 90 kraadi ja tõstad välja). Midagi lahti lõhkuda pole vaja.


Üles
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 01, 2014 09:08 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Apr 05, 2007 11:44
Postitusi: 135
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn ,lubja tn
:? On keegi neid pallaste siis ise vahetanud ja kus kohast ta neid ostnud on. Mul vilgub 1 lamp ja p6lenud lõhna on tunda seest poolt seega kauaks seda valgust vist pole ennam.Pealt vist m6istlikum lahti l6igata aga peab vist mingi imepeenikese lõikeriista selleks leiutama et pärast vahed mega suured ei jääks .Väga ebapraktiliselt koostatud see asjandus mingi paalasti pärast peaks kogu uue peamise osa ostma .


Üles
PostitusPostitatud: Pühapäev Juun 22, 2014 01:49 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Apr 05, 2007 11:44
Postitusi: 135
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn ,lubja tn
Vahetsin siis enda omal ära selle ballasti see mis riiulis kohe anda oli on küll selline et kui 1 lamp kustub siis kustub ka teine .Org aga on neil eraldi see aga sellise ballasti peaks ennetavalt tellima .Lisan pidi ka siis mõni päev .Tegin lahti siiski allt poolt kuna akva on nähtava kohapeal ja see jama poleks mulle kuidagi meeldinud mis siina nähaoleks jäänud .Liimisin tagasi plastik püstolist lastava suula plastikuga . :D


Üles
PostitusPostitatud: Reede Juul 11, 2014 01:19 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Aug 07, 2011 09:33
Postitusi: 88
Pildid: 2
Asukoht: Saaremaa
Mis see t8 ballast maksab. Kahjus lõpetas minu Juwel 200 akva valgustus nädal aega tagasi töö ,käis väike plaks ja oligi korras , sai uued lambid ostetud ja ei hakanud tööle enam. Ise ma naisterahvas asja ei tunne. 2 mees nüüd vaadanud seda üks arvas et uus ballast vaja vist panna. Äkki oskate suunata kust selle uue ballasti saab ,tundub et pean ikka mingi targema inimese leidma .


Üles
PostitusPostitatud: Reede Juul 11, 2014 03:56 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Aug 07, 2011 09:33
Postitusi: 88
Pildid: 2
Asukoht: Saaremaa
ise küsisin ise vastan, ehk kellegile ka kunagi abi. Käisin siis poes tiiru ära T8 ballastide hinnad nii ca 13-20 euri. Minule vajaminevat kohe ei olnud lasin tellida ja hind 19.-euri..


Üles
PostitusPostitatud: Reede Aug 01, 2014 02:43 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Okt 15, 2003 04:15
Postitusi: 494
Pildid: 2
Asukoht: Harjumaa
Juhuks kui kellegil veel lampide ballastid üles ütlevad ning ise suurem nikerdaja sellel alal pole, siis mina sain abi firmast Effex, tänu kellele sain oma Juwel Rio 450 akva valgustite kaks T5 HO elektroonset ballasti (millele äike oli 1:0 ballastide kahjuks teinud)ühe päevaga vahetatud. Hind polnud odav, kuid mulle oli tähtsaim, et sain oma rohke taimestikuga akva - millele korralik valgustus hädavajalik - hävingust päästa.

_________________
450L taimeakvaarium
Hemigrammus ocellifer
Paracheirodon axelrodi
Trigonostigma heteromorpha
Krevetid


Üles
 [ 21 postitust ]  Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver