foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Filter cristal profi e700
PostitusPostitatud: Reede Jaan 31, 2014 08:52 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juun 25, 2007 07:42
Postitusi: 137
Pildid: 0
Asukoht: harjumaa
Sooviks veidike nõuandeid, kes ka sama filtrit kasutavad.....mure siis selline, et kolme-nelja aastaga olen siis nüüdseks suutnud ära lõhkuda filtri tiiviku kaane naksud, see lihtsalt ei taha enam tagasi nii hästi minna, järsku on need kummi lullad aastatega paisunud ja nüüd lihtsalt jääb telg liiga pikaks... :roll: olen kohe nõutu, alguses sain ikka oma jõuga lahti, aga viimased korrad olen kaasa appi võtnud ja sinna need naksud läksidki ja teine mure on selle kõige suurema tihendiga, seda olen ka pidanud mitu korda välja vahetama......õnneks on neid mõlemaid asju müügil, aga mida ette võtta et ise jälle hakkama saada, kas telge võiks lühemaks võtta :?:
Igasugusele abile väga tänulik..... :P


Üles
PostitusPostitatud: Reede Jaan 31, 2014 11:18 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 17, 2012 06:19
Postitusi: 760
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn (ja ülejäänud Eesti)
Minul oli probleem kaane peale saamisega siis kui korvid korralikult ei olnud. Ei tea kas aitab. Liigutasin need paika ja läks kenasti. Muidu oleks pidanud ka jõudu kasutama. Aga katki pole väänanud veel tugev kaasa sul :lol: .


Üles
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 01, 2014 12:18 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juun 25, 2007 07:42
Postitusi: 137
Pildid: 0
Asukoht: harjumaa
andrep kirjutas:
Minul oli probleem kaane peale saamisega siis kui korvid korralikult ei olnud. Ei tea kas aitab. Liigutasin need paika ja läks kenasti. Muidu oleks pidanud ka jõudu kasutama. Aga katki pole väänanud veel tugev kaasa sul :lol: .


Aitäh....mul need lullad ikka ilusti sätitud, aga noh enam ei lähe korralikult paika......ootan veel nõuandeid soovitusi :D


Üles
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 03, 2014 09:48 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Mär 17, 2008 09:44
Postitusi: 208
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Nagu ma aru sain käib jutt pumbakambrist, et seda pole võimalik korralikult sulgeda. Jõudu sulgemiseks küll kasutada ei tohiks - siis ongi tulemuseks katkised kinnitused. Keraamilist võlli üldiselt ei soovita lühemaks tegema hakata ja ega selleks ka vajadust ole. Kummi puksid vees üldiselt ajajooksul suuremaks küll ei lähe. Lahenduseks:tõenäoliselt on puksi(de) pesad sodi täis - aitab korralik puhastamine; või teine võimalus, et mingil hetkel on pump ebakorrektselt kokku pandud ja kummipuksid on deformeerunud - aitab pumba lahti võtmine ja pukside ja pesade kontroll, vajadusel pukside vahetus ning korrektne kokkupanek.
Võin täiega mööda panna aga kui ma õieti aru sain oled juba pumba rootorit vahetanud - JBL'i puhul on üsna tõenäoline, et rootor müüakse nii öelda täiskomplektsena - rootor+võll+puksid - kas siin ei võinud tekkida selline juhus, et kuskile pesasse sattus kaks puksi ükteise otsa?


Üles
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 03, 2014 03:11 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juun 25, 2007 07:42
Postitusi: 137
Pildid: 0
Asukoht: harjumaa
mx kirjutas:
Nagu ma aru sain käib jutt pumbakambrist, et seda pole võimalik korralikult sulgeda. Jõudu sulgemiseks küll kasutada ei tohiks - siis ongi tulemuseks katkised kinnitused. Keraamilist võlli üldiselt ei soovita lühemaks tegema hakata ja ega selleks ka vajadust ole. Kummi puksid vees üldiselt ajajooksul suuremaks küll ei lähe. Lahenduseks:tõenäoliselt on puksi(de) pesad sodi täis - aitab korralik puhastamine; või teine võimalus, et mingil hetkel on pump ebakorrektselt kokku pandud ja kummipuksid on deformeerunud - aitab pumba lahti võtmine ja pukside ja pesade kontroll, vajadusel pukside vahetus ning korrektne kokkupanek.
Võin täiega mööda panna aga kui ma õieti aru sain oled juba pumba rootorit vahetanud - JBL'i puhul on üsna tõenäoline, et rootor müüakse nii öelda täiskomplektsena - rootor+võll+puksid - kas siin ei võinud tekkida selline juhus, et kuskile pesasse sattus kaks puksi ükteise otsa?


Ei välja vahetanud pole veel miskit, seega ikka sättimises asi.... :( Proovin siis uuesti , kui uue kaane toon, saagima ei hakka.. :lol:
Aitäh vastamast..


Üles
 [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver