foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 26, 2012 09:13 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Mai 07, 2005 01:54
Postitusi: 94
Pildid: 2
Asukoht: Jõhvi
Mul on selline teema juba teist korda mõlemal akvaariumil on vilter tetra ex 700 . Hommikul ärkasin ülesse ja avastasin ,et põrand vett täis tihendi väsib ära ja hakkav vett läbi laskma. Teise filtriga oli sama teema nüüd tuleb poodi minna ja uus tihendi tellida. Filter ise pole vanem kui 2 a. oleks ma seda ette teanud oleks omale mingi teise filtri soetanud, see tihendi jant ongi neil vist tüüpviga.

_________________
Antsud, Vetikaõgiad, Skalaarid, Tiigerbootiad, Sebrabootiad, Burbundi printsessid, Nannacarad,


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 26, 2012 11:35 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Okt 07, 2007 12:37
Postitusi: 49
Asukoht: lääne-viru
Ei tahaks hästi uskuda,et 2 aastag tihend nii ära väsib.Endal on just selle impelleriga jama,aga see kah alles peale 5 aastat tööd.Uurisn just,et tetrale on kõiki juppe saada koha peal.Jõhvis poes saad ehk targemat nõu ,poe omanik on selles akvaariumi teemas pikemalt juba tegev,usun,et oskab midagi soovitada.Uut filtrit kohe ostma tormata pole vast mõtet.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 26, 2012 04:14 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Mai 07, 2005 01:54
Postitusi: 94
Pildid: 2
Asukoht: Jõhvi
olen kursis mainisin juba et teisel filtril oli kunagi sama probleem tihend juba tellitud 10 eur

_________________
Antsud, Vetikaõgiad, Skalaarid, Tiigerbootiad, Sebrabootiad, Burbundi printsessid, Nannacarad,


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 26, 2012 04:44 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Okt 02, 2008 03:09
Postitusi: 250
Asukoht: Tallinn
Mul ex 1200 oli sama jama lõpuks läksid voolikute kinnitused kah katki.Ühtegi varuosa eestis saada pole poodides,muidu on täitsa hea filter. Vahetasin jbl vastu sellel vähemalt varuosad saada ja täitsa asjalik asi ainult müra tee rohkem kui vana filter.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 28, 2012 12:28 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Mai 07, 2005 01:54
Postitusi: 94
Pildid: 2
Asukoht: Jõhvi
vanemal tetra ex700 läksid ka voolikute kinnitused katki timmisin selle akva silikoniga ära ja toimib siiamaani
tegelt saab tellida neid juppe

_________________
Antsud, Vetikaõgiad, Skalaarid, Tiigerbootiad, Sebrabootiad, Burbundi printsessid, Nannacarad,


Üles
 [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver