foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 15, 2011 11:36 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Sept 12, 2004 09:47
Postitusi: 661
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Soov teha akvasse nn mullikardin aga oh häda - pump, mille ma ostsin, teeb jubedat lärmi (nn väline väike õhupump, mis vette läbi vooliku siis õhku surub). Kui ta ka kätte võtta siis undab mõnuga sama kõvasti edasi ja pläriseb nii häirivalt, et otsustasin ta peale 2 päeva akva tagant ära võtta.

Hakkasin aga mõtlema, et milles häda võib olla. Üks asi, mida taipasin oli, et äkki oli pump vale võimsusega? Mõeldud oli ta küll väiksema akva jaoks kui see millesse ma ta panin (tegemist siis tõesti lihtsalt nn lisaõhutuse eesmärgil lisatud õhupumbaga). Kas võib olla, et väiksemal pumbal võib olla raske suurema akva veemassist nn õhu läbi pressimisega, mistõttu ta niipalju plärisema hakkas? Või sattusin ma lihtsalt mingi eriti tropi pumba otsa :x Ise kahtlustaks seda võimsuse asja. Oskab keegi soovitada mõnda head õhupumpa?

Kunagi oli üks iidvana pump mul 100 liitrise taga. Imevaikne loomake oli aga kahjuks läks peale mitmeaastast truud teenimist hingusele :(


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 15, 2011 01:17 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Jaan 23, 2011 05:35
Postitusi: 251
Asukoht: Tallinn
Mul on eheim 100 jõudlust küll ja veel,lisaks veel reguleeritav,kuulda pole peaaegu üldse.Kui riputad pumba üles,nt kruvi otsa on ta ikka väga palju vaiksem,osadel pumpadel taga kohe spets auk.Üldiselt eheim ja jbl pumpadel saadaval ka varumembraanid.Aquaeli pump mis mul on,on küll päris lärmakas.

_________________
vana saga


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 17, 2011 11:10 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Aug 07, 2011 09:33
Postitusi: 88
Pildid: 2
Asukoht: Saaremaa
sama mure ühes akvas minul ka mullikardin, aga see pump teeb mul ka ikka jubedat plärinat jälgin ka teemat äkki keegi oskab soovitada.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Nov 19, 2011 02:16 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Sept 19, 2008 10:57
Postitusi: 712
Asukoht: Tallinn
JBL-lt on tulnud müüki väidetavalt kõige vaiksemad õhupumbad, mis samas hinnaklassis Euroopas müügil. JBL lubab kinkida 1000€ inimesele, kes võrreldavas hinnaklassis ja tehase originaalehituses (s.t. ilma tehniliste täiendusteta) neile vaiksema õhupumba saadab. Siiani on auhind veel väljastamata :).
Need uued pumbad Kalakeses juba saadaval.

_________________
kpl " Kalake"
Rocca al Mare Kaubanduskeskus
http://kalake.ee
Kiireloomulistes küsimustes ja kauba laoseisu saamiseks helistage palun poodi telefonil 6659255.
Tellimisinfo ja kauba tarneaja päringud esitada e-posti teel irma@kalake.ee


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Nov 19, 2011 03:24 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Aug 07, 2011 09:33
Postitusi: 88
Pildid: 2
Asukoht: Saaremaa
ja hind


Üles
 [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver