foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 14 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 23, 2010 07:54 
Akvarist

Liitunud: Reede Jaan 30, 2009 11:32
Postitusi: 40
Asukoht: Tallinn, Laagri
Avastasin just õudusega , et pump ei tööta. Koputasin nagu alati, aga tööle enam ei hakanudki :? Oskab keegi öelda, kas mul oleks homme seda võimalik kuskilt Tallinna poest saada ja kaua kalad nii vastu peavad.
Ette tänades
Mari

_________________
180l Juwel Rio. 1 pleco, 4 neooni, 4 mollyt, 1agamyxis pectinifrons, 1 ants, 7 leekbarbust.
Mina toetan http://www.varjupaik.ee/veebiperemees/


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 23, 2010 08:07 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Jaan 16, 2005 05:53
Postitusi: 1146
Pildid: 8
Asukoht: Harju/Tallinn
Kui lahti võtmine ja puhastamine ei aita enam siis aitab vast kalakese kauplus või tartu mnt kauplus...

_________________
kodune 200 liitrit (led 24x3W)


Üles
 Teema pealkiri: Pump
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 23, 2010 08:26 
Akvarist

Liitunud: Reede Jaan 30, 2009 11:32
Postitusi: 40
Asukoht: Tallinn, Laagri
Olen pumpa keeranud ühte ja teistpidi, aga sellist kohta nagu pole, kus ta lahti käiks. Vist mõeldudki, et kui läbi tuleb uus osta. Aga kõige suurem mure kalade pärast. Vesi seisab ja mul pole midagi, millega teda ringi ajama panna.
Kas keegi teab, kas Lauteri tn kauplus on homme lahti. Olen kuulnud, et nemad pidid kindlasti Juweli tooteid oma poes müüma. Kalakesest on öeldud, et neil teine sari.

_________________
180l Juwel Rio. 1 pleco, 4 neooni, 4 mollyt, 1agamyxis pectinifrons, 1 ants, 7 leekbarbust.
Mina toetan http://www.varjupaik.ee/veebiperemees/


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 23, 2010 08:39 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Panen Sulle siia Lauteri poe telefoni numbri, aga nad on vist pühapäeval kinni.

660 49 85


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 24, 2010 10:40 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Nov 16, 2009 10:30
Postitusi: 91
Pildid: 0
Asukoht: Kohila
Milline see filter neil üldse on? Kui veest välja võtad ja käes tööle paned, kas mingit surinat või ininat ei tee?
Mul oli selline juhus eheimi sisefiltriga, et oli ka täiesti vaikne ja ei teinud mingit häält. Lõpuks avastasin, et impeller ei käinud vabalt ringi. Võtsin võlli välja ia impelleri surkisin nõelaga seest üle. Mingi imepisike soditükike sealt välja tuli ja filter töötab jälle. Ei kujuta ettegi kuidas sodi sinna vahele nii järsku sai, aga kinni impeller oli ja paistis nagu filter oleks otsad andnud.


Üles
 Teema pealkiri: pump
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 24, 2010 11:41 
Akvarist

Liitunud: Reede Jaan 30, 2009 11:32
Postitusi: 40
Asukoht: Tallinn, Laagri
Nii vees, kui veest väljas on täielik vaikus. Varem puhastasin ka seest vatitikuga ja kõik toimis ilusti. Homme lähen Lauterisse ja loodan, et saan uue. Kalade pärast mure, et kuidas vastu peavad. Täna lähen Kalakesse loodan sealt saada midagi, mis vett ringi ajaks asenduseks.

_________________
180l Juwel Rio. 1 pleco, 4 neooni, 4 mollyt, 1agamyxis pectinifrons, 1 ants, 7 leekbarbust.
Mina toetan http://www.varjupaik.ee/veebiperemees/


Üles
 Teema pealkiri: Re: pump
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 24, 2010 11:48 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Sept 19, 2008 10:57
Postitusi: 712
Asukoht: Tallinn
Marikene kirjutas:
Nii vees, kui veest väljas on täielik vaikus. Varem puhastasin ka seest vatitikuga ja kõik toimis ilusti. Homme lähen Lauterisse ja loodan, et saan uue. Kalade pärast mure, et kuidas vastu peavad. Täna lähen Kalakesse loodan sealt saada midagi, mis vett ringi ajaks asenduseks.


Meil on saadaval ka Juweli pumpade tiivikud. Võta igaks juhuks pump poodi kaasa, tavaliselt piisab tiivikukomplekti väljavahetamisest, et pump jälle tööle saada.

_________________
kpl " Kalake"
Rocca al Mare Kaubanduskeskus
http://kalake.ee
Kiireloomulistes küsimustes ja kauba laoseisu saamiseks helistage palun poodi telefonil 6659255.
Tellimisinfo ja kauba tarneaja päringud esitada e-posti teel irma@kalake.ee


Üles
 Teema pealkiri: pump
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 24, 2010 12:07 
Akvarist

Liitunud: Reede Jaan 30, 2009 11:32
Postitusi: 40
Asukoht: Tallinn, Laagri
Selle jutu peale tundub, et see pump siiski käib lahti :) Väga tore, tulen varsti läbi.
Tänud kõigile vastamast.

_________________
180l Juwel Rio. 1 pleco, 4 neooni, 4 mollyt, 1agamyxis pectinifrons, 1 ants, 7 leekbarbust.
Mina toetan http://www.varjupaik.ee/veebiperemees/


Üles
 Teema pealkiri: pump
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 24, 2010 02:51 
Akvarist

Liitunud: Reede Jaan 30, 2009 11:32
Postitusi: 40
Asukoht: Tallinn, Laagri
Sain vist asjast valesti aru... Käisin Kalakeses, ütlesin, et kirjutasin foorumis ja paluti pump kaasa võtta. Vastuseks sain, et nemad Juweli maale ei too, et läheksin Lauterisse. Ja tiiviku vahetuse peale ei öeldud midagi. Rahvast oli poes muidugi palju ja müüjatel käed tööd täis. Või vastas keegi, kes täna üldse tööl polnud.

_________________
180l Juwel Rio. 1 pleco, 4 neooni, 4 mollyt, 1agamyxis pectinifrons, 1 ants, 7 leekbarbust.
Mina toetan http://www.varjupaik.ee/veebiperemees/


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 24, 2010 03:30 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Ma arvan, et kalad elavad selle 1 päeva niisama üle küll ja homme ostad uue pumba. Võid akva kaane paokile jätta et õhku rohkem oleks.
Aga kas tõesti on vana filter nii katki et korda ei saa? Kui "mootori" mähis korras, peaks ikka saama. Kui tahtmist, võta homme näppu ja astu läbi, uurime.


Üles
 Teema pealkiri: pump
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 24, 2010 03:45 
Akvarist

Liitunud: Reede Jaan 30, 2009 11:32
Postitusi: 40
Asukoht: Tallinn, Laagri
Kangutasin pumba lõpuks lahti ja võtsin propelleri välja solistasin vee all jne, aga ikka vaikus. Kodused arvasid ka, et mähis on läbi. Sain sõbranna käest veneaegse mullitaja, ehk homme õhtuni aitab. Toon Sulle pumba homme tööle kaasa siis saab kindlasti selgeks, mis viga.

_________________
180l Juwel Rio. 1 pleco, 4 neooni, 4 mollyt, 1agamyxis pectinifrons, 1 ants, 7 leekbarbust.
Mina toetan http://www.varjupaik.ee/veebiperemees/


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 24, 2010 04:19 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Nov 16, 2009 10:30
Postitusi: 91
Pildid: 0
Asukoht: Kohila
Kui käega tiivikut ringi ajad kas see käib ikka vabalt ringi? See peab väga vabalt pöörlema, kui näpuga ringi ajad. Need filtrid on nii lihtsa ehitusega ja seal ei ole midagi oluliselt läbi põleda. Muidugi ma ei tea milline see juweli oma väljagi näeb :D


Üles
 Teema pealkiri: Re: pump
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 24, 2010 05:32 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Sept 19, 2008 10:57
Postitusi: 712
Asukoht: Tallinn
Marikene kirjutas:
Sain vist asjast valesti aru... Käisin Kalakeses, ütlesin, et kirjutasin foorumis ja paluti pump kaasa võtta. Vastuseks sain, et nemad Juweli maale ei too, et läheksin Lauterisse. Ja tiiviku vahetuse peale ei öeldud midagi. Rahvast oli poes muidugi palju ja müüjatel käed tööd täis. Või vastas keegi, kes täna üldse tööl polnud.


Ei saanud valesti aru. Kas täna öeldi meie poest niimoodi (müüjad poes tööajal ise siin vastamas ei käi)? Et Juweli ei müü? Tiivikuid Juweli 600-le pumbale on olemas küll, ei oska öelda, miks siis seda ei pakutud :(

_________________
kpl " Kalake"
Rocca al Mare Kaubanduskeskus
http://kalake.ee
Kiireloomulistes küsimustes ja kauba laoseisu saamiseks helistage palun poodi telefonil 6659255.
Tellimisinfo ja kauba tarneaja päringud esitada e-posti teel irma@kalake.ee


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Okt 26, 2010 01:53 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Jah, kahju küll aga sellel filtril on tõesti mähis ise katkestuses. Seda enam parandada ei saa, on üleni miski kompaundi sisse valatud. Ma lootsin et ehk on juhtmes katkestus aga ei.


Üles
 [ 14 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver