foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Reede Mai 28, 2010 09:59 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mai 23, 2005 01:46
Postitusi: 29
Asukoht: Tallinn
Tere!
Alustuseks ütlen, et ma tõepoolest olen VÄGA rumal - eriti kõiges, mis elektriga seonduda võiks. Mul on Juwel Rio, mille muretsesin kasutatuna ning millel on siis lisaks originaalvalgusele lisatud veel kaks toru. Toimis kuni toimis, kord lahtitulnud juhtmeotsakese oskasin klambri alla tagasi torgata ka ning mõnikord kippus lisatuli vilkuma, siis aitas, kui noid kummist jubinaid seal toruotstes sättida.

Nüüd aga keeldub kogu kaadervärk toimimast ning ilmselt on seal ka vigu nagu sigu, rääkimata sellest, et lambid ja ilmselt mõnedki muud jubinad seal veel tuleks välja vahetada. Ausalt öeldes tunnen end üsna abituna ja mõtlesingi, kas leiduks keegi kena inimene, kes seda asja jagab, ning oleks nõus niiöelda näitliku õppetunnina selle kadalipu koos minuga läbi käima? Muidugi mitte tasuta.

Saaksin ehk ise ka targemaks :) Sest siiani on paraku ikkagi nii, et loen siit küll mida iganes, palju põnevaid sõnu - aga mõtet neist ei moodustu... ei saa aru, noh :( Ja küsida pole ka kelleltki - peale siinse foorumi siis hetkel. Iga kontakt on teretulnud.

Ette tänades ning inimeste mõistvusele lootes,

Fennek


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mai 28, 2010 03:13 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kas toru või starter (kui on vanem ballast) on kindlalt korras? Proovi asendada.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mai 28, 2010 03:37 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Okt 21, 2004 08:31
Postitusi: 148
Asukoht: Tallinn
Tee asjast pildid, siis saab aimu, mis ballastid sul üldse kasutusel ja kas midagi on totaalselt oksüdeerunud või mitte.
Siis saame anda juba soovitused, kuhu poodi tipa-tapa minna ja mis jupid osta.

_________________
NetiKink - teie fotoga kruusid, T-särgid jne. Sooduskupong - AKVA annab -10% enamustest toodetest.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mai 28, 2010 04:39 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mai 23, 2005 01:46
Postitusi: 29
Asukoht: Tallinn
Tänan!

Ma tegelikult juba selgitasin, et ... ballast... starter... ee... ää...??? Ma tõepoolest olengi nii loll, et ei tea, mis asjad need on, nii et kui isegi nimekiri pihku pista, on poeskäigust suht vähe abi, kuna ma ei mõistaks midagi kuhugi pistagi, ilma et keegi viga ei saaks või maja põlema ei pistaks...

Aga ma püüan siiski pildid teha - saan aru siis, et sellest, mis seal kaane all on? Lambid ja nende otsad? Ja siis see mingi valge pulk/karp(?)/misiganes akva all kapis, mille küljest peotäis pisikesi juhtmeid lisavalguse külge läheb?

No ON piinlik, ausalt on.
Aa, ja see originaalvalgus teeb veel kuidagi nii, et kui tal saba seinast tõmban ja tagasi panen, siis korraks läheb põlema ja kustub kohe ära. Ja mingid uued kinnitusklambrid tuleks troudele ka panna, sest roostetama on läinud... Oh häda ja viletsust :)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mai 28, 2010 05:07 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 18, 2007 10:43
Postitusi: 230
Asukoht: Kesk-Eestis Türil Kevadpealinnas
Tere!

Tulge homme koos kaane ja kogu selle krempliga Ehitajate tee 108 aadressile Effexi kauplusse ning küsige Rene-d.
Aitan meelsasti ja usun, et saab asja korda.
Oleme avatud 09.00-15.00 selle aja jooksul saan abi pakkuda ning pärast homset ei ole enam Tallinnas.

Rene

_________________
90l akva 22.02.08
minu tegemiste kodulehed:
http://www.limelight.ee
Kõik valgustusest


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 29, 2010 11:43 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 18, 2007 10:43
Postitusi: 230
Asukoht: Kesk-Eestis Türil Kevadpealinnas
Saigi asi korda, et torud vanad ja läbi, ning natuke värskemaid juppe lisatud.

Rene

_________________
90l akva 22.02.08
minu tegemiste kodulehed:
http://www.limelight.ee
Kõik valgustusest


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 29, 2010 05:38 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mai 23, 2005 01:46
Postitusi: 29
Asukoht: Tallinn
Ole Sa tänatud!! Hea näide sellest, kuidas "ülikeerulistele" asjadele ülimalt lihtsad lahendused leiduvad. Minu jaoks on kogu teema muidugi endiselt müstika valdkonda kuuluv, tuleb tunnistada... Õnneks on igal alal omad spetsialistid - au ja kiitus neile :)

Tänulik fennek,
kelle akva nüüd taas valge on :)


Üles
 [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver