foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Reede Dets 03, 2004 12:21 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Okt 17, 2004 08:49
Postitusi: 101
Asukoht: Hargla
ei oska valida enda akvale valgustust ja kas teha akvale kaanega valgusti või mitte.
Akva on 40liitrit laius 30cm kõrgus 25 pikkus 50cm taimedeks on egeria densa.
soovitage midagi odavat.Üks küsimus veel, kas soovitate teha akvale kaas või mitte


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Dets 03, 2004 12:32 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Sept 12, 2004 07:31
Postitusi: 74
Asukoht: Valga
Mina soovitaksin 15W toru, kuna 18W on juba 60cm pikkune. See 15W toru maksab 100 krooni umbes. Mina soovitaksin küll kaane ehitada, sest kaanega on ikka ilusam, kuigi see on maitse asi. Ja see kaane ehitus ei lähe sugugi kalliks. Mina leidsin kõik vajaliku keldrist. Loomulikult ei ole mul see kaan nüüd teab mis uhke ka, aga ma ei leia mõtet sellisele väikesele akvale miskit uhkemat ka meisterdada, sest varsti nagunii tahad suuremat :wink:


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Dets 03, 2004 01:51 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Juul 06, 2004 10:12
Postitusi: 35
Asukoht: Viljandi
Minu 30 l akva kohal on Flora-Glo 20 W toru (maksis 200 krooni, ehk on kusagil ka odavamalt võimalik saada), kaaneks on võre (näuguva lemmiku kalahimu tõrjeks).

Olen sellise lahendusega rahul, kuna valguse toon mulle meeldib, akv. on toalillede juures ja need saavad ka nats niiskust, mis mõnele taimele eriti meeldib ja natuke ka valgust. :)

_________________
110 l, 2 ancut, 3 opaline gouramit, 1 emane makropod, 5 liiki taimi
114 l 2 mystus leucophasis


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Dets 04, 2004 05:15 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Sept 12, 2004 07:31
Postitusi: 74
Asukoht: Valga
Nii, igatahes mina tegin jah umbes sama suurele gupi akvaariumile kaane. Raha käisin välja ainult valgustuse eest. Kokku läks kogu valgustusega seotud kupatus 207.90.

Niiskuskindlad pesad 2tk kokku 46.-
Lum. toru 15W Philips Aquarelle 100.30
Ballast 50.-
Starteri pesa 2.80
Starter 5.80
Juhet natuke.

Ülejäänud kaane ehitamiseks kasutasin puuliiste, korfoplasti (kuidas iganes seda nimetatakse), naelu, plekki natuke ja musta värvi. Tulemus oli värvitult täitsa talutav. Panen lähipäevil sellest siis ka pildid üles. Arvan ka, et suuri kulutusi ei maksaks teha, sest suuremat akvat tahad nagunii tulevikus soetada. Seepärast ka ise mingeid suuri kulutusi tegema ei hakanud. Igatahes pole asi õldse keeruline. :)

Edu sulle leiutamisel, kui pildid üles panen, ehk saad natuke ideid.


Üles
 [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver