foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Ettevaatust Hydor
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 14, 2004 09:13 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 15, 2003 11:06
Postitusi: 243
Asukoht: siin ja seal ehk siis Märjamaa-Tallinn.
Oman Hydori kanisterfiltrit,siiamaani on ilusti töötanud,aga sellel filtril on üks suur miinus.Kõrvad,mis hoiavad pumbaosa ämbri peal kinni on tehtud nii et need tuleb lukustamiseks keerata vastu pumba korpust. Viimase filtri hoolduse käigus õnnestus mul neljast kõrvast kolm ära murda.Võib-olla olid nad juba varem viga saanud,kes teab. Helistasin siis lootusrikkalt maaletoojale,et osta uued kõrvad.Võeti number ja lubati tagasi helistada.Nädal aega hiljem polnud veel ühendust võetud ja helistasin ise tagasi. Siis läks veel pool tundi aega ja selgus kurb tõsiasi et varuosana neid juppe ei saagi,ainuke võimalus on osta uus pumbaosa hinnaga 500.-
Maaletooja oli küll väga abivalmis ja sama mures kui mina,pakkudes välja erinevaid lahendusi,kuidas filtripead kinnitada,aga siiski on see ainult poolik lahendus.
Ma ei ole vihane,et neid kõrvu ei saa,vaid pigem pettunud.Tegelikult peab filter vett ka ühe kinnituskõrvaga,aga see ei ole kuigi meeldiv perspektiiv ühel päeval avastada et filter on 200 liitrit vett põrandale pumbanud.Elan esimesel korrusel ja kurje naabreid ei pea kartma.

_________________
võtan vahel sõna
----------------------
200 L ja palju kalu


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Okt 15, 2004 11:58 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Sept 22, 2004 03:58
Postitusi: 231
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Kasutan ise kah sama filtrid ja kordagi pole lukustusega jama olnud! Filtri pea tuleb lihtsalt pesasse suruda enne nende kõrvade keeramist.
Mul teine jama selle filtriga, pump seal pea sees on kuidagi "naljakas". Et vahel ei hakka tööle pärast puhastamist. Tuleb korra uuesti lahti võtta ja siis uuesti kokku pannes rootorit 90° pöörata. Siis töötab.
Ka mulle pakuti võimalust vahetada terve pea, mitte pumba moodul :(


Üles
 [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver