foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Aidake.
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 15, 2007 10:55 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Aug 21, 2007 04:33
Postitusi: 16
Asukoht: Tallinn
Tere mul on selline küsimus et kui ma eile sain akvaariumi ja täna oleks soov hakata taimi sisse ostma kas siis teeks midagi halba kui ma täna ka paar õunatigu sisse ostaksin. ja mul on veel üks küsimus akva on mul 70l ja tahaks sinna elustaimi panna ja plaanis oleks võtta Platysid Gupisid ja Mollysid pean veel otsustama kui palju ja mida võtta.aga kas kõikidele nendele 3-ele kala liigile sobivad elustaimed ega nad neid ära ei söö. ja siis oleks vee selline küsimus et kui Platyid tahavad vees temperatuuriks 25C ja Mollidy 26C ja Platytid 25C kas ma siis ei või neid ühte akvasse kokku panna mina saan valida ju ainutl ühe neist temperatuuridest.ja siis veel üks küsimus kunagi ammu kui mul oli kuldkala kes suri kuuajaga ära ja ümmargune akva läks katki siis jäid mul kivid alles eile kui selle akvaariumiga tegelesin leitsin need kivid ülesse ja sellest siis ka see küsimus kas ma võin neid kive panna sinna oma kruusa hulka(kivid ostetud kalakese poest).ja kas söefiltirt ei ole vaja igapäevaseks kasutuseks?

Ette tänades!!!(ei jõua seda nädalat ära oodata millal saaks juba kalad sisse panna:D)


Üles
 Teema pealkiri: Re: Aidake.
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 15, 2007 12:03 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 10, 2004 05:41
Postitusi: 506
Pildid: 0
Asukoht: Ilmandu
Kalapulgad kirjutas:
kui ma eile sain akvaariumi ja täna oleks soov hakata taimi sisse ostma kas siis teeks midagi halba kui ma täna ka paar õunatigu sisse ostaksin.


no soovin önne uue akvaariumi puhul.
paar öunatigu peaks alustuseks päris hea olema.

Tsiteeri:
plaanis oleks võtta Platysid Gupisid ja Mollysid pean veel otsustama kui palju ja mida võtta.aga kas kõikidele nendele 3-ele kala liigile sobivad elustaimed ega nad neid ära ei söö.


ei söö.

Tsiteeri:
ja siis oleks vee selline küsimus et kui Platyid tahavad vees temperatuuriks 25C ja Mollidy 26C ja Platytid 25C kas ma siis ei või neid ühte akvasse kokku panna mina saan valida ju ainutl ühe neist temperatuuridest.


1 kraadiline erinevus nüüd küll mingi näitaja ei ole.

Tsiteeri:
ja siis veel üks küsimus kunagi ammu kui mul oli kuldkala kes suri kuuajaga ära ja ümmargune akva läks katki siis jäid mul kivid alles eile kui selle akvaariumiga tegelesin leitsin need kivid ülesse ja sellest siis ka see küsimus kas ma võin neid kive panna sinna oma kruusa hulka


ilmselt tuleks neid eelnevalt termiliselt töödelda, kui kauem seisnud on.

Tsiteeri:
ja kas söefiltirt ei ole vaja igapäevaseks kasutuseks?


ei ole vaja.

Tsiteeri:
Ette tänades!!!(ei jõua seda nädalat ära oodata millal saaks juba kalad sisse panna:D)


siis oota pigem kaks nädalat.
akvaariumiga tegelemisel ei vii kiirustamine kuskile.
ja kalu lisa vähehaaval.

ja üldse oleks ilmselt abiks veelkord läbi lugeda artikkel Enne akvaariumi soetamist, oleksid ilmselt möned küsimused olemata jäänud.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 15, 2007 12:24 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Aug 21, 2007 04:33
Postitusi: 16
Asukoht: Tallinn
kivid on mul seisnud juba umbes aastast 2002 ma ise arvan et peaks need läbikeetma ja pesema ja siis äkki võiks akvasse lisada ??


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 15, 2007 10:48 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juul 23, 2007 11:01
Postitusi: 961
Asukoht: Tallinn
Mina keetsin kive 20 minutit. Ahju ei pannud. Aga keeda lasin korralikult. Suurel tulel.

_________________
3 Guraamit, 1 ants,2.10.07,4 pärlskalaari 14.10. 07 15.10.07 ants Tinna,08.07.08 Hoplosternum thoracatum Algus 29. 07. 07. 250L AZOO CF-1200,CO2; 4x 30w 21. 09. 08 500L +õhupump13.10.08 http://filmipaevad.ee/2011/


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 16, 2007 10:32 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 10, 2004 05:41
Postitusi: 506
Pildid: 0
Asukoht: Ilmandu
Kalapulgad kirjutas:
kivid on mul seisnud juba umbes aastast 2002 ma ise arvan et peaks need läbikeetma ja pesema ja siis äkki võiks akvasse lisada ??


kui need sul mingid nagu tsirkusest pärit värvilised kivid on, siis nende värviline kiht vist palju keetmist/kuumutamist ei kannata.


Üles
 [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver