foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 13, 2007 01:25 
Guru
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 31, 2004 09:53
Postitusi: 4271
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
lenny22 kirjutas:
Kalakese kohapeal on minuarust kõik jumala ok
mulle on hakkanud meeldima just see tartu mnt pood seal nagu minu silmis kõik olemas.
Viimane halb kogemus oli ülemiste keskuses taimedega
nendel on vist tõeline raha puudus kui 1 tava taime roots maksab 20kr
samas kui tartu mnt saab sama taime 10 tk (vist oli) 100kr
ma vihastasin end herneks selle müüja peale!
kui nii võtta siis need taimed toovad mingi meeletu kasumi,kui mõelda et need samad taimed kasvavad tiigides ja kraavides
sinna ma enam ei lähe


samad taimed ei kasva tiikides ja kraavides, need v6ivad kyll sarnased v2lja n2ha aga akvaariumisse toovad palju pahandust. lihtsalt infoks.

k2rbitud teemast "Akvaariumipoed Eestis" (Maria)


Viimati muutis Maria, Teisipäev Aug 14, 2007 12:37, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 13, 2007 05:48 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Juun 27, 2006 11:08
Postitusi: 67
Asukoht: Tartu
Noh, päris nii ka ei ole. Mitmed taimed kasvavad Eestis ka, ja just ilmselt need odavamad, mida saab osta siis 10 või 20 EEK oks. Konkreetselt peast tean jõgikatku (Egeria/elodea densa)- seda leidub igalpool ja paksult, vesikuuske (myriophyllum ssp), kardhein (ceratophyllum submersum), karoliina näkijuus (cabomba caroliana). Kindlasti on veel.

Pahandust võib kraavist toomine tuua aga küll, kui veekogus, kust tuuakse on kalu ja taimi ei desinfitseerita.

_________________
54L Juwel - kivid, taimed


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 13, 2007 11:49 
Guru
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 31, 2004 09:53
Postitusi: 4271
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
vussvillem kirjutas:
Noh, päris nii ka ei ole. Mitmed taimed kasvavad Eestis ka, ja just ilmselt need odavamad, mida saab osta siis 10 või 20 EEK oks. Konkreetselt peast tean jõgikatku (Egeria/elodea densa)- seda leidub igalpool ja paksult, vesikuuske (myriophyllum ssp), kardhein (ceratophyllum submersum), karoliina näkijuus (cabomba caroliana). Kindlasti on veel.

Pahandust võib kraavist toomine tuua aga küll, kui veekogus, kust tuuakse on kalu ja taimi ei desinfitseerita.


sinu nimetet liikidel akvaariumis ja meie parasv88tmes vabas looduses on v2gagi suur vahe - yhed on kohastunud eluks soojas vees, teised jahedas vees ning taluvad ka v2ga madalaid veekraade, paraku mitte k6rgeid. akvavees kipuvad need viimased lihtsalt 2ra lagunema. see on umbes nagu "koer on koer on koer", ehk siis bernal ja taksil pole ju midagi vahet ;)

P.S. kisub offtopicuks, kui keegi midagi lisada tahab, siis k2rbime selle kuskile mujale alateemasse


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Aug 14, 2007 10:18 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Juun 27, 2006 11:08
Postitusi: 67
Asukoht: Tartu
Muidugi on sul Maria õigus, et meie kliimast korjatud, kuid muidu kosmopoliitsed taimed, pole nii edukad kasvamaks kõrgematel temperatuuridel.

Samas pean omast kogemusest ütlema, et vähemalt suvel korjatud vesikatku olen ilma suurema vaevata kasvatanud temperatuurivahemikus 20-26 (milline on madalate vesikatkurikaste veekogude suvine temperatuur nii ehk nii).

P.S mina vist ei saa seda uude teemasse tõsta? :)

_________________
54L Juwel - kivid, taimed


Üles
 [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver