foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: akvaristi rõõm ja mure:)
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 01, 2009 10:47 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Okt 18, 2007 09:23
Postitusi: 227
Pildid: 1
Asukoht: Uuri, Kuusalu vald
Istusin täna nina vastu ühte oma kasti ja ei uskunud õieti oma silmigi.

Taimed, mis viimasel ajal on kasvanud hästi olid võlunud ka hulga hapnikumulle lehtedele. Vägev!

Mitte et, selles midagi nii erilist oleks, aga siiras rõõm peale seda kui 4 aasta jooksul on tehtud ära kõikvõimalikud lollused, saadetud teispoolsusesse mõned kalad, määndatud hulga taimi jne. Vahepeale oli juba tunne, et no aitab küll mulle nendest kastidest, ei ole püsivust või siis teab mida, et kõik korraga toimiks. Küll vetikad ja siis kaladel haigus, siis jälle taimedel mingi häda jne.

Aga ennäe lõpuks saab vist inimene ikka targemaks või siis ei saa aga on õnne kah.

Aga kuidas seda hoida? Mul on juba foobia, et kohe tuleb vetikainvasioon või midagi veel hullemat.

Väetan taimi hetkel JBL kuulide ja Azoo vedelväetisega (mille vahetan nüüd otsasaamisel JBL ferrotabside ja 24 vastu. CO2 muliseb pärmispudelist ja diffuusor üürgab põhjas.

Kas ja mida peaks või ei peaks rohkem tegema. MA lisasin kõvasti taimi juurde hiljuti ja pole mul õrna aimugi veel, kas neile istub. Ootan ja põen, eriti marsilea hirsuta ja Bolbitis heudoliti pärast.

Ja üks mis mul on kokku kuivanud on echinodorusxbarthii - kas on võimalik, et selle taime lehed jäävad pisikesteks vaid piisava valguse puudumise tõttu või peaks põhjust mujalt otsima.

JA mida imet teha selle rõveda sinirohelise limase vetikaollusega, mis tekib kiiremini kui silma pilgutada jõuan (õnneks vaid ühes kastis) No PO4 on juba ok ja CO2 voolab sisse nii et mühiseb, taimi panin ka juurde, no mida veel. Jäle solk on.

Aga ikkagi peamiselt rõõm täna, kohe nii siiras, et oli vaja jagada :)

_________________
370l segakooslus taimedega muldpinnasel
134l ootab uut ideed.

http://gritiakvaarium.blogspot.com/


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 03, 2009 08:10 
Akvarist

Liitunud: Reede Aug 22, 2008 02:27
Postitusi: 230
Asukoht: Tartu
palju õnne , siis on ju väga hästi :) ise kah punnitan siin et äkki läheks kah mõni taimeke kasvama :D


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 03, 2009 10:23 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Okt 18, 2007 09:23
Postitusi: 227
Pildid: 1
Asukoht: Uuri, Kuusalu vald
No ne, lõbus, aga näis kauaks.

Igatahes tahtsin sellega kaasvõitlejatele jõudu soovida. Ei ole vaja ikka kaste kuuri alla visata:) Aga mul oli hing väga täis ja ega praegugi jagub jamasid ka. Ei teagi kas saab nii et istud ja mõtled et "TAllinn sai valmis "

_________________
370l segakooslus taimedega muldpinnasel
134l ootab uut ideed.

http://gritiakvaarium.blogspot.com/


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 03, 2009 10:58 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Nov 13, 2004 09:57
Postitusi: 521
Asukoht: Saue
griti kirjutas:
No ne, lõbus, aga näis kauaks.

Igatahes tahtsin sellega kaasvõitlejatele jõudu soovida. Ei ole vaja ikka kaste kuuri alla visata:) Aga mul oli hing väga täis ja ega praegugi jagub jamasid ka. Ei teagi kas saab nii et istud ja mõtled et "TAllinn sai valmis "



NEVER! 8)

_________________
126L barbuseid


Üles
 [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver