foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: kivid
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 31, 2018 06:50 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 09, 2004 06:58
Postitusi: 516
Asukoht: Tartu, Kalda tee piiskopkond
juhhei... ma olen tagasi nüüd.

igatahes. lugu järgmine: lükkan käima vaikselt oma vana 500-st kasti ja tõttöelda on kogu algus nullist, peale kasti ja kapi. seega on küsimuse all sisustus. liiva vedasin juba rehe alla ära 75 kilo, see osa on kaetud. samas on kivide osas nappus. kuna vana arm ei roosteta ning kasti peaksid ilmuma ükskord koos valge laeva, jeesuse ning muude samat liiki "teiste tulemistega" Tropheused, siis on päevakorras korralikud kivihunnikud.

olen surfanud ka kalapoodide lehti ning ehkki valikuid on põnevaid, läheb ilmselt üsna kulukaks kogu kivimajandus poest osta. samuti pole päris elus kindel, kas on ka piisavaid kamakaid saada.
eelmine aeg sai kasutatud kastis mingeid graniidijäätmeid, mis jõudsid läbi kaasakvaristide vahendatuna mulle saladuseks jäänud kohast. sellest ka küsimus:

kas keegi teab (soovitatavalt Lõuna-Eestis), kust oleks saada peopesast siiski suuremaid ja mitte eriti ümaraid (graniidi) kamakaid... et oleks info ja ideede eest tänulik. ehk ei pea minema mingeid rändrahne õhkima...

_________________
Trespassers will be shot...survivors will be shot again. Küsimuste, probleemide ja arusaamatuste korral palun pöörduda otse. Ristisõda professionaalse kretinismi vastu...


Üles
 Teema pealkiri: Re: kivid
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 01, 2018 11:48 
Moderator

Liitunud: Kolmapäev Jaan 25, 2006 01:18
Postitusi: 705
Pildid: 10
Asukoht: Tallinn
Ei tunne piirkonda, aga äkki läheduses mõni töökoda, mis lõhub nn põllukive: hauakivide valmistaja või graniidist ehitus/ilukivide valmistaja - neil võib olla äkki jäägina, mingeid graniiditükke


Üles
 Teema pealkiri: Re: kivid
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 01, 2018 02:11 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 09, 2004 06:58
Postitusi: 516
Asukoht: Tartu, Kalda tee piiskopkond
aitüma, ka see mõte on menüüs. vahepeal vedasin suuremaid kerisekive ka koju, annab kasutada, aga üldiselt on ka "suured, 10-15 cm" ikkagi väikesed. eks kogun veel mõtteid...

_________________
Trespassers will be shot...survivors will be shot again. Küsimuste, probleemide ja arusaamatuste korral palun pöörduda otse. Ristisõda professionaalse kretinismi vastu...


Üles
 [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver