foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 8 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Antsudele eramud
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 16, 2013 06:31 
Akvarist

Liitunud: Reede Nov 19, 2010 11:09
Postitusi: 60
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn-Teletorn
Kõigepealt küsiks, kas terraariumites kasutatavad tehiskoopaid võib kasutada akvaariumis. Mul on mõned antsud ja tahaks neile omaette eramuid. Kookose koor neid väga ei huvita, kändusid on päris mitu ja üks suurem. Kuid kui tekib vajadus kellelgi oma kodu luua, siis ehk privaatsuse huvides peaks neid mitu olema. Olen otsinud akvadekoratsioone, kuid kõikidel koopakujulistel on ikkagi väga teravad servad. Minu antsudel ilusad pikad uimed, kardan et võivad vigastada. Kunagi nägin selliseid lihtsaid keraamilisi torusid müügil, nüüd ei kuskil. Mida kasutate teie oma antsudele koduks. Rrommil on väga toredad koopad oma kaladele, kuid seda materjali, millest need mugavad majad tehtud, pole müügil väikestes kogustes:) nii et see plaan on jäänud praegu kõrvale.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 16, 2013 07:11 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 17, 2012 06:19
Postitusi: 760
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn (ja ülejäänud Eesti)
Kas tavaline pvc toru ei sobi?

Veits mädimist on aga lõpptulemus on norm. Saed rauasae või noaga sobivad pikkused. Liivapaberiga otsad ümaraks. Teed akva silikooniga kokku ja rullid kuivas põhja pinnases. Tulemuseks on põhjas pea nähtamatud torud. Proovin pärast paar pilti ka panna oma tehtud torudest.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 16, 2013 09:05 
Akvarist

Liitunud: Reede Nov 19, 2010 11:09
Postitusi: 60
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn-Teletorn
Tänud:) Hakkan meistrimeheks, akva silikoon ja kivid olemas. Nüüd vaid torusid otsima:)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 16, 2013 09:54 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Juun 08, 2012 06:40
Postitusi: 155
Pildid: 0
Asukoht: Harku
mul siin harrastatud ka savist väikseid lillepotte, savipotte siis.
googel kah abiks


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 16, 2013 10:18 
Akvarist

Liitunud: Reede Nov 19, 2010 11:09
Postitusi: 60
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn-Teletorn
:D


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 17, 2013 09:59 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 17, 2012 06:19
Postitusi: 760
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn (ja ülejäänud Eesti)
PVC torudest soovitaks kasutada kas 25mm või 32mm. Saab igast santeh. poest või k-rauta, bauhof. Minu teada müüakse 2m juppidena või siis nagu mina FEBist ostsin mingi 0,5m jupi. Kui tööstuslikföön kodus olemas saad teha ka lameda põhjaga. Lased ühe külje kuumaks ja surud vastu maad lamedaks.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 17, 2013 12:14 
Akvarist

Liitunud: Reede Nov 19, 2010 11:09
Postitusi: 60
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn-Teletorn
Siirad tänud. Ma olen alati mõelnud, et ega ma ikka ise jalgratast leiutama hakka, küsin neilt, kel kogemused. Ei saa ju üks inimene olla kõikides küsimustes tark- mitu pead ikka mitu pead:) :lol:


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 29, 2013 11:22 
Akvarist

Liitunud: Reede Nov 19, 2010 11:09
Postitusi: 60
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn-Teletorn
Minu kaladel nyyd uhked eramud , punasest tellisest ja sobiva suuruse ja kujuga. Tänud RRommile vihje eest. Tallinnas yks pood, kust neid ilusaid ja õigeid raha eest saab. Minust meistrimeest ei saanud seekord. Kuid kui kunagi suurem akva tuleb ja vuntsilisi rohkem, siis teen ridaelamuid ise.
Pood, kus neid saada on... ei tea kas võib vihjata ...Tartu mnt. Mitte kusagil mujal pole neid saada. Minu bensiin läks küll kalliks aga mis teha, kui kohe ei osanud siit küsida. :)


Üles
 [ 8 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver