foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 11, 2007 08:22 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Nov 21, 2007 09:28
Postitusi: 66
Asukoht: Tallinn - Nõmme
Tegelikult ei ole se mitte A vaid kolmnurk seal Zoo ees! Kas keegi teab öelda, milline pood seda Tallinnas müüb? Enamikel on Sera segud aga mulle tundub tõsiselt, et biofiltriga akaariumile on see parim.
Sain ühe kogemata Mustamäelt aga neil rohkem pole.
Aitäh aitajale :D

_________________
Juwel Rio 180l, EHEIM välisfilter, UV ja aeraator. Elustaimed, problemaatilised Discused, 2 Plecot, 2 Botiat.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 11, 2007 08:26 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
No firma ise paistab oma nime kohta küll teisiti arvavat, http://www.azoo.com.tw/ :
The AZOO brand was developed in 1990 by the Taikong Corporation of Taiwan. As suggested by its first letter, AZOO stands for grade "A" aquarium products and accessories.
Küsida võid Azoo tooteid aga ntx Tartu mnt. poest, seal aeg-ajalt igasugu Azoo tooteid müügil. Iseasi muidugi kui palju sellise asja järgi reaalset vajadust on...


Üles
 Teema pealkiri: NN. Azoo
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 11, 2007 09:10 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Nov 21, 2007 09:28
Postitusi: 66
Asukoht: Tallinn - Nõmme
Aitäh! Minul oleval suurel pudelil on praktiliselt vaid hieroglüüfid ja ausõna, ma ei tee vahet jaapani ja korea keelel ei kirjapildis ega helis.
Suures nimetekstis on aga tõesti PUNANE KOLMNURK ZOO ees!
Muukeelne osa on kavalalt kinni kleebitud eestikeelse sildiga, mis tihtilugu ei annagi päris õiget infot asja kohta, nagu olen aru saanud juba ammu n. shampoonipudelite järgi... Tegelikult teeb see viha - võiks ikka näha olla ka inglisekeelne või soomekeelne info, meil Eestis on see tõlkimise asi ilmselt kellegi lehma lellepoja firma käes... :oops:
Miks Sa arvad, et sellest kasu ei ole?
Minu eelmise akvaariumi pidamise perioodil 1999-2005 kasutasin vaid Serat ja ei saanud korrakski nii puhast akvaariumi kui mul on täna kuigi olen akvaariumi pidanud kogu aeg Nõmme puhta puurkaevu vee peal.
Seega - vee omadused pole muutunud, muutunud on vaid lisad!
Olen küll tegelikult loobunud ka muudest kemikaalidest, ehk on asi osaliselt ka selles? Ei kasuta enam vedelat väetist ei taimedele ega kaladele, ei kasuta enam Algizitta :oops: , ei kasuta enam üldse muid kelmikaale aga arvasin, et algavale akvaariumile biofiltriga oleks ikkagi nagu mingit starterit vaja?

_________________
Juwel Rio 180l, EHEIM välisfilter, UV ja aeraator. Elustaimed, problemaatilised Discused, 2 Plecot, 2 Botiat.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 11, 2007 09:18 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Veebr 17, 2005 04:47
Postitusi: 16
Asukoht: Tallinn
Mulla tn pood Tallinnas müüb Azoo tooteid. Uuri sealt.

_________________
210L ja hulk erinevaid kalakesi


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Dets 12, 2007 01:13 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Sept 23, 2005 04:43
Postitusi: 1165
Pildid: 6
Asukoht: Kuressaare
Loomulikult on kasulik, keemiat mitte kasutada, teed õigesti, aga ei saanud pihta, mis vedelväetist sa kaladele kasutasid, kas kaladele on ka vedelväetist :?

_________________
240L, Molly'd, Neoonid, Rasboorad, Ludwigia Repens , Crypt. Wendtii 'Mi Oya', Anubia Barteri


Üles
 [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver