foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: SOS,lõhkusin oma akva.
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 10, 2005 10:34 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Sept 30, 2005 11:05
Postitusi: 12
Asukoht: tartumaa
Minu akva on juba paar aastat ilusasti köögi seinas asunud ja nüüd tuli hirmus tahtmine sinna mõned raba kännud panna,pidime ta sealt välja punnima(pealt sinna sisse midagi suuremat ei andnud panna,mahtus ainult käsi,et nipetnäpet asju ajada)Ja kuna laps nii hirmsasti jonnis ja tahtis ka tööst osa võtta,läksin natuke närvi ja kiirustasin,nii siis sinna sattuski pisike kivi põhja alla jääma ja nüüd on palk käes.Põhjas jookseb päris vägev mõra.Ja nüüd jama,kuidas olete teie parandanud,kas olete sinna mõrase klaasi peale liiminud uue klaasi,või päris välja vahetanud?Ja polegi ausalt öelda sinna kohe midagi liimida nii järsku.Kas teil pole Tartus tuttavat klaasilõikajat,või mõnda töökoda ,kust kiiresti klaasi saaks(muidugi mitte öösel)?Olen tänulik,kui suudaksite mind kuidagi aidata,või nõu anda,olen suures mures.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 10, 2005 10:41 
Guru
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 31, 2004 09:53
Postitusi: 4271
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
kui suure akvaariumiga on tegemist? pisikese akva lappimisega peaks küll igaüks toime tulema. üldjuhul liimitakse jah mõrasele põhjaklaasile lihtsalt uus klaas peale. liimimiseks sobib silikonliim, mis on mõeldud akvaariumite liimimiseks ja ei sisalda kaladele toksilisi aineid. kui endal pole julgust/tahtmist/aega asjaga tegeleda, siis võta ühendust nt. Betta zookauplusega - seal on võimalik lasta meistril see töö väikese tasu eest ära teha. hindade kohta saad uurida ja paikamises kokku leppida numbritel:
Lõunakeskuse Betta 7 302 838 ja 7 315 625
Anne keskuse Betta 7 388 040


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 10, 2005 10:47 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Sept 30, 2005 11:05
Postitusi: 12
Asukoht: tartumaa
akva on 130 liitrit.


Üles
 [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver