foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 05, 2017 02:08 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Aug 30, 2015 09:11
Postitusi: 151
Sain endale kasutatud akvaariumi, ehkki siin-seal oli mõni kergem killuke puudu olin seni rahulik, omanik ütles, et katsetas ja ei leki.
Hetkel pole veel akvaariumile vett sisse pannud ja juhuslikult katsusin ühte alumistest servadest. Akvaarium on tehtud paksust klaasist aga ka alumises nurgas on külje pealt kild ära tulnud, mis ei tähenda nüüd, et ta kindlasti lekib, aga ehk hoiab teda lekkimast vaid silikoon!? Akvaarium on arvutuste järgi 130L, pikkus 120cm, kõrgus 45cm laius 24cm
Sellest mõte, et ehk võiks veidi asja uue silikooniga üle käia ja tugevdada enne kui ma ta üldse märjaks teen.
küsimused:
kas siis ma peaksin seda vana silikooni ka maha kraapima?
Ma pole kunagi akvaariumi parandanud, ei taha riski, et teen hea asemel halba.
Kui ma mitte midagi ei tee, kas võib siis hakata ajapikku lekkima, või kui 24h ei leki siis võin rahuliku südamega magada va siis kui peaksin jälle kolima või liigutama teda?
Kui ma silikoonin, siis pean vähemasti alumise kihi väga puhtaks saama jah, näiteks piiritusega? Pärast ainult näiteks ühe külje/põhja vms jupi silikoonimist, palju kuivada peab laskma?


Üles
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 06, 2017 12:51 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Aug 30, 2015 09:11
Postitusi: 151
Väike paanika oli, praeguseks vaadati mul asi üle ja öeldi, et ei ole mõttet silikoonida. Siiski info mõttes olen huvitatud teemast kui kellelgi on artikleid või endal kogemusi, mida siin viitsib jagada, näiteks kuidas mõjub kolimine akvaariumi "tervisele"


Üles
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 14, 2017 07:32 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Sept 22, 2004 03:58
Postitusi: 231
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Kui on kange tahtmine need vuugid üle teha,s iis tuleks ol.olev jah ära kraapida ja pinnad hoolikalt puhastada. Tegin väikse pilt-õpetuse mida, kust ja kui palju kraapida :D
Pilt
Mul pole akva transportimisel seni küll mitte mingeid probleeme esinenud.

_________________
Reisid korraldab: http://reisikorraldaja.ee/


Üles
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 14, 2017 09:59 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Aug 30, 2015 09:11
Postitusi: 151
Ma vist hull pabistaja.
Aitäh, nii lahke sinust, Maaks, see skeem võib kunagi täitsa abiks olla.


Üles
 [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver