foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 17 postitust ]  Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 08, 2012 01:23 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Dets 29, 2011 06:05
Postitusi: 61
Asukoht: rae vald harjumaa
KRA kirjutas:
Kandinski kirjutas:
Pane foorumi täpsemasse otsingusse sõna : ACE

(pesuvalgendi, kloor )

Sinise sildiga ACE peaks õige olema. ( müügil enamus poodides pesuvalgendina , hind ca 1 Euro )

Vesilahus 1:5 kuni 1:10 (üks osa ACE )

Hoia vähemalt 10 minutit kinnises ämbris või anumas.

Vajadusel korrata.

Soovitav teha seda hästi ventileeritavas ruumis või õues ...

KLOOR ON OHTLIK SISSEHINGAMISEL :!: :!: :!:


Kas siit soovitusest mitte miskit puudu ei ole? Mulle soovitati pärast ACE-ga leotamist veel ligundamist Biotopoliga. Või sain ma midagi valesti aru?


Mina omakorda tahaks väga teada kuidas ACE võimalikud jääknähud krevettidele mõjuda võiks ning kas keegi on proovinud ka samblapuhmast ACEtada?

Oma rohelise niitvetika puhuks muud ei oska välja mõelda kui kogu puhmas ACE'sse pista aga seda võib olla keeruline pärast "puhtaks" loputada ja mingid jäägid võivad niiviisi akvasse sattuda ma kardan.

_________________
35L start 7.12.11 | suurem uuendus 11.11.12 | Ancistrus, 4 Neon Tetrat(Paracheirodon innesi), Krevetid (Neocaridina Heteropoda var.red) ei tea kui mitu :), 2 Neritina snail(sp zebra, onion), paras ports taimi


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 08, 2012 03:53 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
KRA kirjutas:
Kas siit soovitusest mitte miskit puudu ei ole? Mulle soovitati pärast ACE-ga leotamist veel ligundamist Biotopoliga. Või sain ma midagi valesti aru?

Sellega on nii ja naa. Loomulikult on veekonditsioneeriga lahuses leotamine kasuks, samas kui klooritatud kraam saab peale loputamist veel ntx ööpäeva seista siis avatud anumas, siis pole kloorist nagunii miskit järel. Ja tegelikult korraliku loputamisega saab enamasti asjad juba niigi üsna puhtaks, kui on miski mis kloorilahust sisse imab, siis on nagunii probleem ning pigem paneks siis veekonditsioneeri juba ka akvasse igaks juhuks.

_________________
http://akvarist.eu


Üles
 [ 17 postitust ]  Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver