foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 16 postitust ]  1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Taustapilt
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 08, 2004 01:11 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mai 31, 2004 10:14
Postitusi: 279
Asukoht: Tartu
Panin taustakile veega ja teibiga nagu õpetati, nädalaga on hakanud kohati lahti tulema, sinine taust nüüd laiguline (kuigi algul oli ilus). Kas oleks pidanud seebiveega panema? Võtta lahti, kuivatada ja panna ainult teibiga, ilma veeta?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 08, 2004 01:36 
Akvarist
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Dets 03, 2003 05:46
Postitusi: 234
Pildid: 11
Asukoht: Rakvere
Mina panin küll seebiveega, aga tulemus oli sama. Seejärel ostsin spetsiaalse taustapildi liimi, muutus ka mõne aja(nädal) pärast laiguliseks. Samas praegu, kui tagaseina varjavad taimed, on täitsa kama kuidas see pilt seal on.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 08, 2004 10:32 
Guru
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 31, 2004 09:53
Postitusi: 4271
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
kusagilt pidi õhk vahele sattuma


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 09, 2004 10:24 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Mär 29, 2004 11:26
Postitusi: 42
Asukoht: Tartu
Võid ka täiesti kuivalt panna.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Okt 22, 2004 05:22 
Akvarist

Liitunud: Laupäev Okt 09, 2004 02:30
Postitusi: 19
Asukoht: Valga
Mina panin taustapildi akvaariumi sisse. Polnud ehk küll kõige parem variant aga nüüd juba 3-4 kuud nii olnud ja kõik on hästi. Ainukeseks probleemiks on vetikas, mis sinna kasvab. Pildi alumine äär on kivide all ja ülemine osa kleeplindiga kinnitatud, püsib kenasti paigal ja näeb palju kenam välja


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Okt 22, 2004 05:30 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 18, 2004 10:24
Postitusi: 455
Asukoht: Tartu
Mina panin samuti tautsapildi (tegelikult ühevärvilise) akva tagaseina külge (väljapoole). Kinnitasin lihtsalt servadest teibiga akva külge ja ei mingit veega ega seebiveega möllamist. Tulemusega ise rahul.

taustapilt sai pandud sellepärast, et sein akva taga on hele-roosa ... kumas kuidagi naljakalt akvasse ... :?
A nüüd hea ... Ja kalad kah tunnevad ennast vist veidi turvalisemalt kui üks sein kaetud ...

_________________
126L - 13.08.2011 uuesti käivitatud (eks näis, mis saab).
Vanasti oli nii ...


Üles
 Teema pealkiri: Re: Taustapilt
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 10, 2004 07:09 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Juul 06, 2004 01:44
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn 5239374
elts kirjutas:
Panin taustakile veega ja teibiga nagu õpetati, nädalaga on hakanud kohati lahti tulema, sinine taust nüüd laiguline (kuigi algul oli ilus). Kas oleks pidanud seebiveega panema? Võtta lahti, kuivatada ja panna ainult teibiga, ilma veeta?
Mia katsin pitsliga toiduõliga,surusin õhu välja ja servadest tiba teippi.Pilt super,korra paar aastas pintseldan.Pood soovitab vette ja liimida.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 10, 2004 08:48 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Mär 29, 2004 11:26
Postitusi: 42
Asukoht: Tartu
Kunolaan ütleb: Mia katsin pitsliga toiduõliga,surusin õhu välja ja servadest tiba teippi.Pilt super,korra paar aastas pintseldan.Pood soovitab vette ja liimida.
Sorry, ma ei saanud mitte midagi aru... :shock: [/quote]


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 27, 2005 12:45 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Juul 06, 2004 01:44
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn 5239374
Katsin pildi õhukese kihiga taimeõliga ,surusin vastu akva klaasi väljapoolt loomulikult.Vana fotorulliga surusin õhu välja ja panin läbipaistva teibiga alt ja ülevalt akva külge.KÕIK


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 08, 2005 07:01 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juul 28, 2005 10:22
Postitusi: 57
Asukoht: võru
mina panin taustapildi akva taha ja lükkasin akva vastu seina :lol: väga hästi püsib ja ilus on ka. võib-olla tegin valesti, ei tea.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juun 04, 2007 11:58 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mai 07, 2007 11:08
Postitusi: 14
Asukoht: Tallinn
Jõudsin ka sama hädani. Tee mis tahad, mullid tulevad vahele ja on ikka eriliselt kole. Kui üldse mitte kleepida (lahtiselt taha ja ainult ääred teibiga), siis jääb vale mulje, ehk siis on nagu midagi sinist akvaariumi taga. Aga tahaks ju, et tagasein oleks sinine ehk siis ta peaks olema tihedalt vastu seina kleepunud.
Kas keegi suhkruveega on proovinud? Või kuivab suhkruvesi pärast valge-laiguliseks?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 05, 2007 04:13 
Moderator

Liitunud: Kolmapäev Jaan 25, 2006 01:18
Postitusi: 705
Pildid: 10
Asukoht: Tallinn
Ma ise küll ei kasuta taustapilti, aga Teie muredest lugedes tundub, et äkki oleks kõige lihtsam osta poest klaasivärvid ja tagasein ise väljastpoolt ära värvida :?:


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 05, 2007 07:23 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mai 07, 2007 11:08
Postitusi: 14
Asukoht: Tallinn
Kivi kirjutas:
Ma ise küll ei kasuta taustapilti, aga Teie muredest lugedes tundub, et äkki oleks kõige lihtsam osta poest klaasivärvid ja tagasein ise väljastpoolt ära värvida :?:

Siis on tagasein alatiseks sinine...
Panin eile katsetused rõduakna klaasi külge ;). Ühe puhta fairyga, ühe suht lahja fairyseguga, ühe kange suhkruveega. Eks umbes nädala pärast paistab, mis saab. Hetkel on kõik ühtemoodi ilusad. (naisele oli tükk seletamist, miks on vaja klaas suhkruveega kokku mäkerdada :D)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 06, 2007 01:51 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Nov 17, 2005 01:52
Postitusi: 264
Asukoht: Malawi
kõiki klaasile või näiteks autokerele paigaldatavaid materjale kleebitakse alati pinnale piserdatud vee abil.

samas ei saa ma siiralt aru, miks keegi akvaariumile sinist, rohelist või lillelist taustapaberit kleebib :)

r.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 06, 2007 10:51 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 04, 2005 11:51
Postitusi: 791
Asukoht: Tallinn Mustamäe
rene kirjutas:
kõiki klaasile või näiteks autokerele paigaldatavaid materjale kleebitakse alati pinnale piserdatud vee abil.

samas ei saa ma siiralt aru, miks keegi akvaariumile sinist, rohelist või lillelist taustapaberit kleebib :)

r.

see ikka päris nii ei ole, kuna ise tegelen selle alaga, ütlen, et kõik oleneb kilest ja paniast :D


Üles
 [ 16 postitust ]  1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver