foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 15, 2007 10:28 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Dets 25, 2006 12:17
Postitusi: 4
Asukoht: Tallinn
Tere!
Mul on selline probleem, et mu kuldkaladel on kogu aeg kõht punnis ja nad tunduvad juba hiiglaslikud. Pikemaks ei kasva, laiemaks lähevad kogu aeg. :shock:


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 19, 2007 10:44 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 24, 2006 02:59
Postitusi: 133
Asukoht: Harjumaa
ja las näevad vaeva söögi kätte saamisega. Ma näiteks toppisin suvekõrvitsa tüki akvaariumisse ja paar päeva ei näita toitu eemalt ka. Las tegutseb koos teistega. Elu ei ole ainult erootika :twisted:

_________________
240L kuldkalu, Flying Foxe, OTO- sid ja miskeid sägalisi


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 19, 2007 12:15 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
No aga palju Sa neile süüa annad? Paras on kord päevas niipalju kui nad paari minutiga nahka jõuavad panna, loomulikult siis anda pisitasa, mitte kohe suurt toiduhunnikut sisse lajatada.
Kuldkala sööb ära kõik mis antakse nii et kui kuldkala on ülekaaluline siis see on akvaristi viga.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 20, 2007 11:19 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 24, 2006 02:59
Postitusi: 133
Asukoht: Harjumaa
Rein kirjutas:
No aga palju Sa neile süüa annad? Paras on kord päevas niipalju kui nad paari minutiga nahka jõuavad panna, loomulikult siis anda pisitasa, mitte kohe suurt toiduhunnikut sisse lajatada.
Kuldkala sööb ära kõik mis antakse nii et kui kuldkala on ülekaaluline siis see on akvaristi viga.


nii on. a kuna mul kuldkalad peavad selle kurgitüki pärast konkureerima nii miskite seni tuvastamata sägadega (krt 5 aastaga on suureks kui kassid kasvanud) ja Flying Foxidega, mõlemad on suhteliselt enesekindlad elukad, siis ei saa nad sinna löögile niipalju, kui ta tahaks :P

Regulaarselt toidan kaks korda päevas, hommikul kuivtoitu ja õhtuti vastseid. Igakord vahivad mind piinatud näoga, et miks sa meid näljutad, a samas näevad kenad põrsakesed välja ja kasvavad. Üks on varsti vist 20 cm pikk...

_________________
240L kuldkalu, Flying Foxe, OTO- sid ja miskeid sägalisi


Üles
 [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver