foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 22, 2007 03:14 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juun 21, 2007 08:10
Postitusi: 28
Asukoht: Tallinn
Miks see nii on?
Ruumi on, 180l ja 5kuldkala. Ja imelik on see, et(suuri kalasid on kaks) ühte suuremat ei kiusata, aga teisel ei lasta sekunditki rahus olla, koguaeg näksivad teda sabast.

Praegu on nii, et akvaarium pooleks tehtud, aretasin sinna mingi võrgu vahele, et kiusukotid ühele poole ja suured teisele poole.

Äkki oskab keegi öelda, kas asi paraneb, kui pisikesed kasvavad või jääbki vanem suur kuldkala kiusuobjektiks.

Kas kellelgi on veel sedasi juhtunud?

_________________
390l

skalaarid ja neoonid


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Veebr 08, 2008 05:16 
Akvarist

Liitunud: Reede Veebr 08, 2008 05:05
Postitusi: 10
Asukoht: Tallinn
Meil oli ka nii, kuid mitte kohe. Esimene nädal põgeneti ka siis, kui suur ennast näoga pisikeste poole pööras. Teine nädal ujuti kabuhirmus minema, kui suur koos nendega sööma tuli ja kolmandal nädalal enam suure saba alt ära ei saadudki. Meil ei näksinud mitte saba vaid just külgi ja sabaalust. Suur proovis küll minema ujuda, küll taimede vahele peituda, kuid väikesed said ta igalt poolt kätte. Umbes kuu aja möödudes selline käitumine vähenes kuid ei lakanud. Umbes pool aastat hiljem suur suri. Ei usu, et sellesse näksimisse, sest kõik soomused olid peal. Lihtsalt oli arvatavasti liiga vana. Peaaegu 10. aastat meil.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 04, 2008 04:43 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Okt 04, 2008 04:08
Postitusi: 179
Asukoht: Tallinn, Eesti
Heh :D mul on just vastupidi et üks suurem (mul on loorsabad) kiusab väiksemaid kui satuvad tee peale ette või kui suurem süüa ahmib. Näksib saba, uimi või nende alust. Ma söödan väikseimat eraldi. Kahel väiksemal on oma nurgake akvaariumi tagaosas kus nad veedavad enamus päevast ninapidi koos ja suurem ujub ringi. Aga kiusaja tuleb eraldada mõneks ajaks või kiusatavat kui neid on üks umb 1 päevaks. Minu kalad enamasti saavad hästi läbi.


Üles
 [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver