foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Skalaaril uimed "krussis"
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 21, 2015 09:44 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Okt 29, 2012 03:30
Postitusi: 155
Pildid: 0
Asukoht: Raplamaa, Märjamaa
Kuna olen skalaaridesse ülepea armunud sellest ajast saadik, kui täiesti ootamatult hoopis ühte teist asja ajama minnes tuli jutuks, et kaasakvaristil on skalaaripaar üle. Kuna kogenum kalapidaja arvas, et minu olemasolevasse akvasse peaksid need tegelased mahtuma, siis saigi nad koju toodud ja nüüd on nad mul olnud juba aasta või pealegi. Vahepeal on jõudnud meile veel üks skalaaripaar ja täna siis veel üks.
Nüüd tekkiski küsimus selle täna jõudnud kalakese kohta - tema uimed on hoopis teistsugused, kui mu teistel või ka varem mujal nähtud kaladel. Kui tavapäraselt on nii ülemine kui alumine uimekiir uhkelt sirgu, siis ühel uuel kalakesel on need kuidagi "kortsus". Eelmine omanik ei osanud seda kuidagi kommenteerida.
https://www.upload.ee/image/4533750/skalaarid_001.jpg
Palun nüüd targematelt kommentaari - kas selline nähtus võib viidata mingile probleemile või ongi see kalakese omapära?
Panen veel teise pildi ka oma skalaaridest - neile meeldib hullupööra poseerida, aga nad vahetavad nii kiiresti poose, et mu fotokas (ja ma ise muidugi ka :oops: ) ei suuda nii kiiresti reageerida. Aga nendel teistel eriti uhked ja sirged uimekiired.
https://www.upload.ee/image/4533801/kalad_031.jpg

_________________
180- 3skalaari
100l - 3sebrabotiat
400l-4antsu, 2tiigerbotiat, 2 oskarit


Üles
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 21, 2015 09:59 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 11:44
Postitusi: 1359
Pildid: 20
Asukoht: Keila
karta on, et see sünnist saati või kehvade tingimuste toel muundunud, sa ei teaju kala ajalugu-kui kala ise aktiivne ja terve, siis pole midagi parata- ja pole ka põhjust muretsemiseks....

_________________
400L akva/CP-suurim,valgus4x39w,sooj-200w +30L nano


Üles
 [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver