foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kribensitel maimud...
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 15, 2014 06:03 
Akvarist

Liitunud: Reede Veebr 25, 2011 12:03
Postitusi: 36
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe
...mis nüüd edasi? Kuhugi eraldi neid panna pole võimalik, kui, siis vaid titelõksu. Kas nad vajavad eraldi toitu? Igasugune hea nõu teretulnud. Lisaks kribensitele veel barbused, saed, ants ja catfishid, akva suurus 250l.

Rita


Üles
 Teema pealkiri: Re: Kribensitel maimud...
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 15, 2014 07:49 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 14, 2008 10:19
Postitusi: 110
Pildid: 8
Asukoht: Haapsalu
Sul seal õnnetuseks barbused, kes ikka väääga osavad maimude kütid. Niikui mammal-papal hetkeline tähelepanu hajumine, nii need kohe jaol. See väide mul muidugi oma kogemustest aga sul võib minna ka ju teisiti. Barbused olin sunnitud seetõttu ära andma ja punakõhtudel titetegu käis seejäral pidevalt. Mingit eraldi toitu maimudele ei andnud aga 4-5 kalakest jäi igast pesakonnast alati ellu. Ma pakun, et sul tuleks kasutada ikkagi maimulõksu kui soov neid kasvatada. Kribensite maimud on muidu väga vastupidavad - omal juhused, kus leidnud ca 1,5 cm. maime välisfiltris kenasti elamas ( panin suurde akvasse ja kõigist said tublid eluloomad). Arvan, et mingist maimutoidust neile küll. Punakõhtude pulmatants on muidugi vaatamisväärsus omaette - https://www.youtube.com/watch?v=_Bc02DOP1fk . Edu!

_________________
200l: Eheim 2026 Proffesionel2 ja JBL CristalProfi e900 - pterophyllum altum peruensis,erinevad ramirezid,mikrogeophagus altispinosus, apistogramma borellii,corydoras paleatus.
65l: Tetratec EX600 - erinevad tetrad.


Üles
 Teema pealkiri: Re: Kribensitel maimud...
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 15, 2014 08:51 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Apr 25, 2014 02:07
Postitusi: 114
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn/Keila/Vasalemma
Ei teagi kas õnne soovida või kaasa tunda... minul kribensised peksid pärast maimukarja tekkimist kõik endast nõrgemad vaeseomaks, aeglasemad daaniod jäid ilma uimedest ning SAEd ja Otod hüppasid taga-ajamise käigus lahtisest akvast välja. 2 korda lendasid välja ka vanemad kribensised, nemad õnnestus päästa. Mul muidugi sinust poole väiksem kast ka... aga ehk on vanemad vähemagressiivsed kaaslastega kui maimud lõksus püsivad... minul on maimud hetkel rõõmsad ka ilma vanemateta ☺


Üles
 Teema pealkiri: Re: Kribensitel maimud...
PostitusPostitatud: Neljapäev Dets 18, 2014 07:57 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Ise hautatud arteemia minu arust kõige parem toit.

_________________
KIIREMAKS kontakteerumiseks palun pöörduda OTSE privaatposti.


Üles
 Teema pealkiri: Re: Kribensitel maimud...
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 21, 2014 11:17 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Nov 21, 2011 02:25
Postitusi: 1052
Pildid: 0
Asukoht: Pärnu
Algul nad artemiat süüa ei suuda kuna see on liiga "suur". Mina ei andnud neile kunagi midagi - kuna polnud üldse eesmärgiks nende kasvatamine. Alati nagu kiuste kasvasid ja arenesid kõik maimud (toitudes mingist"mikroelust või?") .ja seejärel hakkasid juba huvi tundma kõige vastu mis suurtele viskasin.


Üles
 Teema pealkiri: Re: Kribensitel maimud...
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 23, 2014 12:43 
Akvarist

Liitunud: Reede Veebr 25, 2011 12:03
Postitusi: 36
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe
No vaatame, mis edasi saab. Igal juhul on mõned maimud veel elus ja avastavad maailma emme-issi valvsa pilgu all. Ehk jääb mõni ka ellu ja kasvab suureks tubliks kalaks :lol:


Üles
 [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver