foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 30 postitust ]  Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev Dets 04, 2014 03:16 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Dets 23, 2013 11:30
Postitusi: 78
Pildid: 20
Vabandan ende hoolekuse pärast, äkki kui nüüd valesti ei mõtle enam siis hakkavad lõpuks kudema kalakesed :)

_________________
Juwel 180 Rio


Üles
PostitusPostitatud: Neljapäev Dets 04, 2014 03:58 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Nov 21, 2011 02:25
Postitusi: 1052
Pildid: 0
Asukoht: Pärnu
Aga kas vaatasid oma kalad üle - mis järeldused tegid?


Üles
PostitusPostitatud: Neljapäev Dets 04, 2014 05:18 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Dets 23, 2013 11:30
Postitusi: 78
Pildid: 20
nii tundusid kõik saledad olevat, üks oli vist väheke punnis, ei saanud kahjuks väga hästi aru, ei seisnud eriti paigal,läksid äksi täis lootes süüa saada , üritan homme hommikul uuesti vaadata :P

küsin ühe küsimuse veel , kas skalaarid ja discused sobivad, olen vaadanud videosid ja lugenud netis et sobivad ja ja siis mõni üksik väidab et ei sobi :S kas te teate selle kohta midagi :P

_________________
Juwel 180 Rio


Üles
PostitusPostitatud: Neljapäev Dets 04, 2014 05:50 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Nov 21, 2011 02:25
Postitusi: 1052
Pildid: 0
Asukoht: Pärnu
Ma ei ole neid koos pidanud. Muidugi on see võimalik aga siis on vaja rohkelt ruumi ja discused vajavad väga kvaliteetset vett ja hoolt.

Ei soovitaks sellisel kujul mässama hakata. Parem oleks soetada veel mingi 100 l akvaarium ja proovida discustega üleüldse järje peale saada. Kui kõik laabub võib ju katsetada.
Discused on ka väga soojalembelised. Neile meeldib väga veetemperatuur 30C ja üle. Skalaarid võivad ka sellises vees elada, aga see muudab nad väga hüperaktiivseks, võimendab kõike _kudemist_kisklemist ...aga edu!


Üles
PostitusPostitatud: Neljapäev Dets 04, 2014 10:26 
Akvarist

Liitunud: Kolmapäev Dets 15, 2010 12:28
Postitusi: 119
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn,Pärnu,Harjumaa
acme kirjutas:
nii tundusid kõik saledad olevat, üks oli vist väheke punnis, ei saanud kahjuks väga hästi aru, ei seisnud eriti paigal,läksid äksi täis lootes süüa saada , üritan homme hommikul uuesti vaadata :P

küsin ühe küsimuse veel , kas skalaarid ja discused sobivad, olen vaadanud videosid ja lugenud netis et sobivad ja ja siis mõni üksik väidab et ei sobi :S kas te teate selle kohta midagi :P



No aga eks proovige siis ära. Kirjutage poole aasta pärast kuidas teil läks diskuste ja skalaaridega. Milleks üldse siis siit foorumist küsida kui olete videosid ja muid lehti lugenud :D Mul oleks lihtsalt neist kaladest kahju.

_________________
375L - Discused


Üles
PostitusPostitatud: Reede Dets 05, 2014 07:17 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Aug 14, 2014 07:37
Postitusi: 75
Pildid: 6
kui su signatuuris olev akva setup paika peab, siis sinna juurde ei mahu sul discused ära. Sul on juba praegu suht kitsas seal kaladel.


Üles
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 07, 2014 03:51 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Acmel on siin pildid (viimatine tumedamatest skalaaridest), kus Jüri ütleb, et alumisel on neiu. Mul oleks kihk pakkuda, et ülemisel on poiss. Kui võrrelda nende kahe kala laubajoont, siis mulle tundub, et alumisel on ta laugjam ja ülemisel tundub olema just see isase "muhk" - väike jonks tundub olema laubal sees.

_________________
KIIREMAKS kontakteerumiseks palun pöörduda OTSE privaatposti.


Üles
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 07, 2014 03:13 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Nov 21, 2011 02:25
Postitusi: 1052
Pildid: 0
Asukoht: Pärnu
Võimalik. Kuigi osadel liinidel on püstine jõnksuga nina ,mis loob illusiooni kühmust laubal ,ja noh, kuna pilt on väga lähedalt võetud kipuvad kõik jooned võimenduma.


Üles
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 07, 2014 04:44 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Dets 23, 2013 11:30
Postitusi: 78
Pildid: 20
ma pakuks ka käitumise järgi et isane, kuna see laiguline kiusab teda pidevalt, ja teine must ka aegajalt, ja siis järgmine hetk ujuvad mustad jälle koos ilusti, see 4 kala kes selle laigulisega ühes fotosessioonis koos on,tema on erapooletu, teda ei kisu keegi, teised kolm kipuvad madistama aegajalt

_________________
Juwel 180 Rio


Üles
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 07, 2014 08:49 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Nov 21, 2011 02:25
Postitusi: 1052
Pildid: 0
Asukoht: Pärnu
No ei tea. Kui näeks fotot sellest kalast püstises asendis seljauimega küljelt ja natuke kaugemalt, ütleksin täpselt mis soost ta on. Minu esimene reaktsioon oli ka = isane, aga ma ei ole enam kindel.
Sul see kaamera moonutab nii õudselt, ja mida lähemalt pilt võtta seda hullem on asi. Näiteks ,selle teema esimene postitus, esimese pildi alumine kala - iga järgnev pilt temast teemas muudab ta kehakuju järjest pikklikumaks.


Üles
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 07, 2014 09:28 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Dets 23, 2013 11:30
Postitusi: 78
Pildid: 20
tegin parem video, saate ise õigelajal pausi vajutada :)

https://www.youtube.com/watch?v=K4FpYLlwavo

_________________
Juwel 180 Rio


Üles
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 07, 2014 10:32 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Nov 21, 2011 02:25
Postitusi: 1052
Pildid: 0
Asukoht: Pärnu
Palju süüa andsid enne video tegemist - tugevalt?


Viimati muutis Jüri T, Pühapäev Dets 07, 2014 10:40, muudetud 1 kord kokku.

Üles
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 07, 2014 10:39 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Dets 23, 2013 11:30
Postitusi: 78
Pildid: 20
pole täna midagi andnud

_________________
Juwel 180 Rio


Üles
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 07, 2014 10:52 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Nov 21, 2011 02:25
Postitusi: 1052
Pildid: 0
Asukoht: Pärnu
OK. NüüD 98% õige vastus Su küsimustele.

Viimane teemas kahtluse all olnud "marmor" on marja täis emane. Teine marmor on ka emane, ka marja täis. Leopardi mummudega on isane ja see kellel on tagumine pool kerest tumedam (teema esimene pilt ,alumine kala) marjata emane.(on üliväike võimalus et noor isane)

Paistab et isane ei ole kellegiga paari heitnud. Ega ta ei peagi vabatahtlikult seda tegema, tõsta vee temperatuur 29C ´ni ja hormoonid hakkavad tööle. Ei pruugi moodustuda ideaalne paar ,aga marja saab ehk kätte enne kui nad selle hävitavad.

Ma imestan et need emased Sul kudenud pole - nad teevad seda sageli ka üksi.?
Igaljuhul emased on kudeküpsed, aja temperatuur sinna 30C kanti ja hoia meid ka kursis.


Üles
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 07, 2014 10:58 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Dets 23, 2013 11:30
Postitusi: 78
Pildid: 20
selge suured tänud, vee temperatuur on teist päeva nüüdseks 29 kraadi , ütlen ka veel nii palju et see leopardi mustriga ja see teine kellel taga keha tumedam need on uued suht, nii 2 nädalat olnud siin.

Aga kui midagi toimuma hakkab annan kindlasti teada

_________________
Juwel 180 Rio


Üles
 [ 30 postitust ]  Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver