foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Parrot kaevab?
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 07, 2011 01:12 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 19, 2010 04:56
Postitusi: 67
Asukoht: Sindi
Huvitav on siit lugeda, et Parrot kaevab akva tagurpidi:) Ma olen seda loomapoes näinud ja mulle on see nii veider. Kui ma endale muretsesin parroti, siis arvasin, et hakkab mul ka selliseid trikke tegema aga huvitaval kombel meil seda probleemi ei ole. Meie Parrot sai muretsetud koos Oskariga ühte akvasse. Veidral kombel ei saanud me üle 24 tunni neid koos hoida, sest muidu oleks ossu oma otsa leidnud. Ometi olid mõlemad alles tited:) Ja siis me eraldasime nad ja Parrot sai endale seltsiks ühe aafrika cichliidi kes oli temast kaks korda väiksem aga jupp maad õelam. Ja nüüd nad siis elavad rõõmsalt koos! Ja nad elavad akvas kus on elustaimed(mida ei ole mitte vähe) ja kaks antsu:) Taimi mul ülesse ei kaevata ja nad on koos nii õnnelikud. Vähemalt mängivad koos ja söövad koos ja isegi tigusid kiusavad koos:)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 10, 2011 09:13 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 24, 2009 11:35
Postitusi: 1208
Pildid: 6
Asukoht: Loo,tel.53 002 110
Sul on siis lihtsalt vedanud :wink:
Võta omale kas teine parrot juurde või teine vastassooline cichliid ja naudi tõelist hägu ja kaevetöid :!: :lol:

_________________
600l röövikutega
Naksikoerad taksid ehk õige nimega Maks ja Moorits...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Veebr 18, 2011 11:58 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 19, 2010 04:56
Postitusi: 67
Asukoht: Sindi
Aitäh soovitama aga ma arvan, et teie lugusid siin lugedes olen jõudnud arusaamisele, et ma vist jätan selle vahele. Eri liigist said nad just seepärast võetud, et akva ei ole nii suur. Ja kuna ma ei taha, et nad elaks seal nagu kilud karbis koos, siis oligi parim lahendus eri liigid kokku panna. :D Algul mul cichliide oli rohkem aga kuna nad omavahel läbi ei saanud vaid käis üks rappimine kogu aeg, siis saigi ümber asi korraldatud.Ma loodan, et mul veab ka edasi ja ma saan nautida neid kalu täis roheluses. :P


Üles
 [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver