foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 22 postitust ]  Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Aug 18, 2009 12:43 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Veebr 07, 2009 05:17
Postitusi: 126
Asukoht: Tõrva
selline küssa et kui pojad tulnud pean nad kohe eraldi panema või ei tohi veel.pean ootama paar nädalat või kuu


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Aug 18, 2009 02:44 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juun 09, 2008 05:29
Postitusi: 47
Asukoht: Tallinn, Kristiine
Kui teisi tegelasi ei ole, kes võiksid maimudele ohtlikuks saada, siis võib nad pikemaks ajaks vanematega kokku jätta. Ahvenalised üldiselt hoolitsevad oma järglaste eest päris hästi. Kui vanemad aga uuesti pesa hakkavad tegema, siis on oht, et varasem pesakond pistetakse nahka.
Olen olude sunnil ka ainult kivi koos marjaga teise kasti tõstnud, aga siis tuleks veenduda, et mari on isase poolt viljastatud. :wink:


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Aug 25, 2009 02:26 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Veebr 07, 2009 05:17
Postitusi: 126
Asukoht: Tõrva
olen pikka aega negrosid jälginud ja huvitavaks muutus see,et kalakesed üks päev kaitsevad pesa võimsalt ja teine päev ei vaatagi sinna poolegi.kahjuks ma ei näe ka koopasse et kas seal on marja või mitte.oskab keegi selle peale midagi õelda kellel kogemusi,et miks nad nii teevad või mida peaksin ise tegema


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Aug 28, 2009 04:43 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mai 04, 2009 09:36
Postitusi: 148
Pildid: 4
Asukoht: kohila/tallinn
kuna olen ka nyyd ise õnnelik Archocentrus nigrofasciatus`te omanik kes said järglasetega hakkama LOE: ca 30 sabalist ujub kivide vahel ringi siis kas ma peaksin nad maimuakvasse panema kuna suures akvas on maimuvaenulikke kalasid palju.... vanemad küll kaitsevad neid hullult aga ma ei ole kindel kui kaua nad vastu peavad. teised kalad pole veel reaalselt avastanud, et sellised pisikesed ringi ujuvad kuna akva suur ja peskoht on hästi valitud.

kui mainude ellujäämine suureneb kõvasti nende ümber tõstmisel teise akvasse siis palun nõu nende püüdmisel suurest akvast....

P.S sry teemaalgata, et siia teemase postitan aga tundus kuidagi mõttetu uue samasuguse teema loomine..

_________________
130L
25L


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Aug 28, 2009 06:46 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Veebr 07, 2009 05:17
Postitusi: 126
Asukoht: Tõrva
minu paarikestel küll pole järglasi näha,endiselt kaitsevad oma pesa.täna oli vee vahetuse kord,siis mõlemad ründasid sifooni.
emasel oli ka paar päeva tagasi kõhu all toruke,arvan et siis marja pani,aga esimene kord pidi neil nagu nii aia taha minema.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Aug 30, 2009 10:26 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Jaan 27, 2008 05:51
Postitusi: 685
Pildid: 1
Asukoht: Rapla
see kas maimud ümerpaigutamine oleneb suuresti sellest, mis tulemusi sa ise tahad: kas iga kuu tagant (just nimelt iga kuu pani minu esimene paar Nigrosid marja maha) tegeleda 15 kuni 50 kalakese paigutamisega või vaadata kuidas lapsukesed emme-issi kaitse all kasvavad. Samas on ka muid kõrvalnähte: ühisakvas kasvatamisega kaasneb ületoitmis oht, pidev Negrode poolne terror.
Samas on just neid noorukesi tillukesi maimukesi lihtsam akvast kätte saada, siis on nad kobarsa koos ja suht väheliikuvad. Kõige originaalsem variant (ma ei mäleta enam, kes mulle soovitas) šifooniga. Aga ka kahvaga sai kergelt kätte. Aga kui nad on juba väikesed vilkad kalakesed peituvad iga väiksema häirimise puhul juurika või kivide vahele peitu.

_________________
250l, 60l, 54l


Viimati muutis ärtu, Pühapäev Aug 30, 2009 10:58, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Aug 30, 2009 10:45 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mai 04, 2009 09:36
Postitusi: 148
Pildid: 4
Asukoht: kohila/tallinn
tänud info eest.

ilmselt lasen "loodusel" tegutseda omasoodu. neegriterrority pole karta sest akvas piisavalt ruumi ja ega neid keegi eriti torkimas ei käi ja nad ise ka ei käi laiamas kuna maime vaja kanseldada 8)

_________________
130L
25L


Üles
 [ 22 postitust ]  Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver