foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 9 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: põhjakoristajad
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 29, 2004 10:08 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 28, 2003 08:39
Postitusi: 349
Asukoht: Tallinn
tere! küsimus selline: miks ujuvad mu põhjakoristajad koguaeg veepinna juurde ja alla ja ültse ujuvad koguaeg ringi?. muudatusi suuremaid pole tekkinud. nimodi ringi ujuma hakkasid nad siis kui ma ei teinud enam suurpuhastust, mudiu magasid koguaeg koopas (kännu all). kas nad norivad süüa? süüa olen ma neil pannud nüüd rohkem. aga ikkagist ujuvad nimodi ringi. tõstsin filtri veepinnast natukene kõrgemale ja sealt tulevad mullid vettw. ehk oskate aidata?

_________________
45l
1platy, 2hoplosternumit, 1anc, 4neooni, 1OTO ja 1kuldkala, 3pseudomugil gertrudae-d ja 2japonica shrimps-i


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 29, 2004 10:58 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Dets 12, 2003 12:44
Postitusi: 289
Asukoht: Tartu
http://www.mikromaailm.ee/kristian/viewtopic.php?t=459

_________________
20L & 1 Xenopus Laevis (~6a. vanune tegelane :P)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 29, 2004 11:39 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 08, 2004 07:22
Postitusi: 39
Asukoht: tallinn
soolhingamine,ei tea mul küll surid põhjakalad 2 pandat õhupuuduse kätte kuna mul mullitajat polnud. praegune põhjakoristaja ei käi veepinnal hingamas(mul nüüd on mullitaja)ennem lülitasin öösel selle välja ja hommikul nägin kuidas ta lakkamatult veepinnal hingamas käis.
aga ma panin esimest päeva filtri vastu põhja ja hommikul vaatasin et põhjakoristaja oli sinna kinni jäänud???????????mida teha,kuvitav kas jääb sinna uuesti kinni(teistele kaladele meeldib nii rohkem kui see all on

_________________
käivitatud 23 juuli 2004
160l
4skalaari,20 neooni,2 põhjakat,2kuhlit,ancud,1gupy,3platyt,2mõõksaba
50l 1platy_1anc_miljon tigu_taimed(noored)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 29, 2004 04:12 
Akvarist

Liitunud: Reede Nov 07, 2003 10:28
Postitusi: 35
Asukoht: Järvamaa
Minul on mullitaja välja lülitatud ja põhjakad (corydoras) pinnal ka ei käi. Vähemalt pole seda nägema juhtunud. Vahel ancistrus eksib klaasipuhastamise käigus ülemistesse kihtidesse. Siin on juttu olnud, et mõningal juhul on mullitamine vajalik. Millistel juhtudel siis? Taimi momendil veel suhteliselt vähe, kas siis peaks mullitama?

_________________
akvaarium: 94l
kalad: ancistrus, Corydoras paleatus, pärlguraami, mõõksabad, neoonid
taimed: Vallisneria, Hygrophila corymbosa, Cryptocoryne wendtii"Tropica", Egeria Densa


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 01, 2004 12:08 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Dets 04, 2003 10:09
Postitusi: 416
Pildid: 0
Asukoht: eesti
mullitamisega see küll kuidagi seotud pole. Katzil mingi muu teadmata põhjus oli ikka ilmselt... Ja Kalakene, ära muretse - las ta käib hingamas, see on normaalne.
Kirtty, sa ära küll mullitajat pane - sinu kaladele pole see vajalik, viib hoopis CO2 veest välja jne.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 01, 2004 05:02 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 28, 2003 08:39
Postitusi: 349
Asukoht: Tallinn
Mul on coridoras "panda" ja nemad minul ka veepale hingamas ei käi, aga katzil käisid ja ära suridki. aga põhjakas mul varem nii ei käitunud.

_________________
45l
1platy, 2hoplosternumit, 1anc, 4neooni, 1OTO ja 1kuldkala, 3pseudomugil gertrudae-d ja 2japonica shrimps-i


Üles
 Teema pealkiri: Põhjakoristaja õhku täis
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 22, 2004 06:28 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Mär 22, 2004 06:19
Postitusi: 1
Mul on suur probleem põhjakoristajaga- tal on vist kõhus õhumull.Ma ei tea mis temaga peale hakata...elutseb ilusti, hingab, proovib iminapaga kinni hakata, kuid kõht on nii punnis et tirib ta kõht ülespidi vee pinna suunas. Mul on nii õnnetu teda vaadata, palun andke kiiret nõu mis ma temaga peaks tegema :cry:


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 22, 2004 08:47 
Akvarist

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 02:06
Postitusi: 377
Pildid: 4
Asukoht: Tartu
gaasid :D


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 25, 2004 01:39 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Nov 15, 2003 05:38
Postitusi: 462
Asukoht: Tallinn
Retis olid müügil iselaadi pôhjakoristajad: 8vuntsiga ja kaks neist olid kalast endast pikemad. Mystus Armatus.

_________________
Pilt


Üles
 [ 9 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver