foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Guraami maimud
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mai 04, 2005 09:18 
Akvarist

Liitunud: Reede Sept 24, 2004 08:45
Postitusi: 262
Asukoht: Tartu
Said siis ka minu guraamid marjaga hakkama. Eile õhtul tõstsin supilusikaga pool vahupesast koos u poole marjaga eraldi akva pinnal hulpivasse kastikesse. Täna õhtuks on paljudele marjateradele saba taha arenenud ehk maimud on koorunud ja püüavad nüüd suure rebukotiga ringi vingerdada. Millal neile süüa peaks hakkama andma? Kui kaua neil rebukotist jätkub? Ei saa neid terve päeva jälgida ja Lõunakasse söögi järele saan ka alles reedel minna....
On kellelgi kogemust, kas akvaariumi ujutaimede vahele jäänud marjast ka midagi areneda võiks? Mul 100l akvas ainult 5 guraami, False sae ja vähk(istub oma urus, välja eriti ei julge tulla :lol: ).


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Mai 05, 2005 09:09 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Apr 12, 2005 10:55
Postitusi: 121
Asukoht: tallinn
pole küll teemakohane aga äkki seleta kuda se eraldatud kastike välja näeb.Olen korduvalt lugenud aga aru pole saanud,millest tehtud ja kas ainult mari seal?

_________________
112 l 1 vuntsiline ,4 vikerkaarekala,3 botiat ja 1klaasipuhastaja,1labeo ,elustaimed.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Mai 05, 2005 09:17 
Akvarist

Liitunud: Reede Sept 24, 2004 08:45
Postitusi: 262
Asukoht: Tartu
Kastikeses on nüüdseks marjast koorunud maimud ja tutt ricciat.
Maimulõks sõltub iga akvaristi rahakotist ja fantaasiast, mul on see konkreetne igas suuremas poes saada olev plastmassist salatikarp. Sellele tegin nõelaga augud sisse ja ujuma panin kodus leidunud vahtplastist mingi söögi karbiga. Vahtplastist karbile lõikasin niisuure augu sisse kui on salatikarp ja siis salatikarbi panin vahtplasti sisse ja akvasse ujuma... Olen suurematele maimudele ka kardinatüllist lõkse meisterdanud ja ka kõigest muust mittetoksilisest ja vees mittelagunevast, mis kätte satub.
Pilti enne homset ei saa, digika aku vajab laadimist...

Aga siiski huvitab, kas keegi on ka vanematest eraldamata maimud üles suutnud kasvatada?
Söögi kohta juba leidsin üht-teist.
Siiski, palju neile munakollasest toitelahust manustama peaks? Maime kuskil üle 50...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Nov 20, 2006 03:31 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juul 25, 2004 03:52
Postitusi: 51
Asukoht: Tallinn
kas neile on muidu ettenähtud spetsiaalne toit?

_________________
juwel rekord 96


Üles
 [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver