foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Guraami maimude toitmine
PostitusPostitatud: Neljapäev Aug 29, 2013 03:22 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Aug 26, 2013 04:32
Postitusi: 6
Asukoht: Viimsi
Mul akvaariumis guraami maimud, hetkel 4 päevased (maimulõksus muidugi). Küsimus selline, mitu x päevas peab neile süüa andma. Asi lihtsalt selles, et lähen üheks päevaks kodunt ära ja naabrinaine lubas neid küll toita aga mis oleks miinimum toitmis kordade arv ühe päeva jooksul?


Viimati muutis akinna, Neljapäev Aug 29, 2013 03:53, muudetud 1 kord kokku.

Üles
PostitusPostitatud: Neljapäev Aug 29, 2013 03:30 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Aug 26, 2013 04:32
Postitusi: 6
Asukoht: Viimsi
akinna kirjutas:
Mul avaariumis guraami maimud, hetkel 4 päevased (maimulõksus muidugi). Küsimus selline, mitu x päevas peab neile süüa andma. Asi lihtsalt selles, et lähen üheks päevaks kodunt ära ja naabrinaine lubas neid küll toita aga mis oleks miinimum toitmis kordade arv ühe päeva jooksul?

Üks küsimus on veel. Kui ma neile lähiajal teise akva soetan, kas siis vee sellesse akvasse võtan vanast akvaariumist (uus akva saab olema 60l, praegune akva on 126l) see 60l ei pea ju nende maimude jaoks kohe ääreni täis olema. Ja mis ma uude akvasse põhjaks panen (KUI POEST UUS KRUUS OSTA SIIS SELLEST ALGUL TULEB IKKA MINGIT SODI JNE. loomulikult ma pesen kruusa läbi aga ikkagi ju jääb mingit sodi sinna)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Aug 30, 2013 12:06 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Nov 27, 2004 01:36
Postitusi: 879
Pildid: 5
Asukoht: Tartu
Vaata et mainulõksus vesi halvaks ei lähe, vee seismise ja üle toitmise suhtes.
Maimu akvasse ei ole vaja üldse panna põhjapinnast, lihtsam sodi kätte saada põhjast, söömata toit ja kaka. Maimu akvas peaks olema ka filter, et evsi käets ei läheks, kuid pead vaatama et filter neid maime sisse ei tõmbaks. panna kasvõi 20 den sukk ümber.
Maimu akvasse võtad ikka vee suurest akvast, võid natuke ka värsket vett juurde panna, seisinud vesi, mitte otse kraanist.
Soojenduspulk ka vajaliik, mis hoiaks vee temperatuuuri ühtlasel kraadil, et vee temp. ei kõiguks.
Naabritädi võib täitsa 1-2 korda ainult süüa nada ja väga väikestes kogustes, sest üle toitmine võib lõppeda suure kaduga.

_________________
450, 240, 110, 2*54, 3*30 ja 20 liitrit.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Aug 30, 2013 07:50 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Aug 26, 2013 04:32
Postitusi: 6
Asukoht: Viimsi
berta kirjutas:
Vaata et mainulõksus vesi halvaks ei lähe, vee seismise ja üle toitmise suhtes.
Maimu akvasse ei ole vaja üldse panna põhjapinnast, lihtsam sodi kätte saada põhjast, söömata toit ja kaka. Maimu akvas peaks olema ka filter, et evsi käets ei läheks, kuid pead vaatama et filter neid maime sisse ei tõmbaks. panna kasvõi 20 den sukk ümber.
Maimu akvasse võtad ikka vee suurest akvast, võid natuke ka värsket vett juurde panna, seisinud vesi, mitte otse kraanist.
Soojenduspulk ka vajaliik, mis hoiaks vee temperatuuuri ühtlasel kraadil, et vee temp. ei kõiguks.
Naabritädi võib täitsa 1-2 korda ainult süüa nada ja väga väikestes kogustes, sest üle toitmine võib lõppeda suure kaduga.

Aitäh.


Üles
 [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver