foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 8 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: kukeke
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 27, 2013 11:34 
Akvarist

Liitunud: Kolmapäev Mär 27, 2013 11:27
Postitusi: 13
Asukoht: tallinn
Tere akvaristid!!!


Mul selline mure et isane kukeke peidab (on) veefiltritaga ja kui süüa panen siis ujeb toidu järgi aga enamus ajast passib seal filtri juures.2 emast kukke on ka nemad ujuvad vee põhjas. Akvas vesi korras !!!


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 27, 2013 04:44 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 15, 2012 12:12
Postitusi: 73
Asukoht: Raasiku
Kaua ta sul on olnud? Minu betad istusid ka alguses filtri taga ja taime lehtede varjus, kui olin neile teinud rotatsiooni ühest akvast teise (tapsid teisi kalu uimede närimisega). Kuskil kuu aega peitusid, nüüd on pikemat aega väljas ja sulistavad ringi. Mina pean kahjuks oma emased ja isase lahus hoidma. Mul on kurjad emased betad :evil: , kes tapsid ära isased betad (esimene kord leidsin laiba ja süüdistasin valesid kalu ja tõstsin ümber) ning skalaari. Isasel betal on oma koopake, kus ta varjul käib kui tahab ning kännuke, kus peal ta lesib. Vahel ta lihtsalt armastab varjus olla, aga kui keegi vaatevälja inimestest ilmub, siis on tema ka platsis. Kas sinu kalal on koopas või varju paik, kuhu ta vajadusel saaks peitu pugeda kui tuju on? Kui pole siis ilmselt selleks ta filtrit kasutabki. :wink:

_________________
2x112 L rummininad 3 tk, mõõksaba, ancistrus Inpaichthys kerri 4 tk, agamüxid 2tk, emased bettad 2 tk, SAE - Heteropneustes fossilis 3 tk, vikerkalad 2 tk, danio 5 tk, õunateod, neoonid 8tk, danio rerio glo 5 tk


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 27, 2013 05:04 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 20, 2013 05:30
Postitusi: 11
Asukoht: Harjumaa
Meil ka kolm bettat. Alguses olid kõik kolm peidus. Nädal peale koju saabumist avastasin emase betta isase sabasulgedes hammastega rippumas. Tõstsin kurja emase eraldi ja nüüd ujuvad alles jäänud kaks rõõmsalt ringi. Nad ei ole pidevalt nähtaval, neile meeldib olla taimede vahel peidus, või suurte kivide all, aga löömaks pole rohkem läinud :)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 27, 2013 05:11 
Akvarist

Liitunud: Kolmapäev Mär 27, 2013 11:27
Postitusi: 13
Asukoht: tallinn
mul emased ikka ujuvad ringi aga isane nagu pelgaks emaseid emased ostsin rocast ja isase bussijaama läheduselt zoo poest et minul on nad 2nädalat vanad akvas


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 27, 2013 07:44 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 11:44
Postitusi: 1359
Pildid: 20
Asukoht: Keila
:wink: mis temp sul akva veel on :wink:

minul nad olid kunagi suures ühisakvas , kus vee temp. oli stabiilselt 28C....
.......kui vesi jahedavõitu siis ka muutuvad apaatseks.

_________________
400L akva/CP-suurim,valgus4x39w,sooj-200w +30L nano


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 27, 2013 11:32 
Akvarist

Liitunud: Kolmapäev Mär 27, 2013 11:27
Postitusi: 13
Asukoht: tallinn
mul on 25-26c selles vahemikus ja soojendus pulk olemas aga ei kasuta toad nii soojad et hoiab seda temppi ja mul on hea tempi näiduk mitte mingi liimitav riba


Üles
 Teema pealkiri: kukeke
PostitusPostitatud: Reede Apr 19, 2013 10:02 
Akvarist

Liitunud: Kolmapäev Mär 27, 2013 11:27
Postitusi: 13
Asukoht: tallinn
kui tihti kukekesed paarituvad mul 2 emast üks isane aga ei huvitu üksteisest eriti kalad 1 kuu vanad kas liiga vara veel tutvumiseks=?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Apr 19, 2013 09:53 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 15, 2012 12:12
Postitusi: 73
Asukoht: Raasiku
Eks see oleneb kuidas isane ja emane(sed) omavahel klapivad. Mul on õnnestunud isasel betal vägev pulmatants ning mullipesa teha, aga tulemust ei olnud, sest emane tahtis vaid isast retsida sabast ja uimedest. Kui nad omavahel klapivad ja paari moodustavad, siis pole kaua oodata vaja :wink:

_________________
2x112 L rummininad 3 tk, mõõksaba, ancistrus Inpaichthys kerri 4 tk, agamüxid 2tk, emased bettad 2 tk, SAE - Heteropneustes fossilis 3 tk, vikerkalad 2 tk, danio 5 tk, õunateod, neoonid 8tk, danio rerio glo 5 tk


Üles
 [ 8 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver