foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Säga mari
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juul 04, 2012 12:25 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Juun 26, 2012 09:37
Postitusi: 7
Asukoht: Tartu
Algaja küsimused, ärge pahandage.
Sägad (emane kollane, isane tume ja lehvikuimedega) tegid marja. Isa valvab ja kõik maimukesed pistetakse nahka kui eemalduvad. Panin 6 tk maimukasti. Mid ma neile süüa annan? Kas tulevad kollased või võivad ka Isa moodi tulla?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juul 04, 2012 08:22 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Tegu siis Ancistrustega. Lapsed võivad tulla igasugused. Söövad nad ikka põhjakate toitu. Mingeid pisemaid graanuleid tibakese ja kurki/suvikõrvitsat võib ka panna. Üldiselt on neid väga kerge kasvatada.

Kuna titelõksus vesi ringi ei käi, siis soovitan Sul hoolikalt jälgida ja seinu pesta. Mina veel solgutasin hommikul ja õhtul lõksu akvas üles-alla, et vesi pragudevahelt ikka voolaks ja nii ka puhtam vesi sisse saaks.

Jõudu!

_________________
KIIREMAKS kontakteerumiseks palun pöörduda OTSE privaatposti.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juul 04, 2012 09:25 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Juun 26, 2012 09:37
Postitusi: 7
Asukoht: Tartu
Titelõks peenikesest kahvavõrgust, suurus ca 15x10cm, panin filtri tagasivoolu juurde seal vist vesi liigub normaalselt?
Kas need mis seal sees jäävad tavaliselt kõik ellu? Ma ise neid üle 2-3 tegelikult juurde ei taha. Panin igaks juhuks rohkem, et mõni ikka jääks. Üks oligi hommikul surnud, võibolla sai viga kui neid välja koukisin.
Paarkümmend tükki veel suures ja kui kui suremise risk suur saaksin veel juurde võtta.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juul 04, 2012 09:27 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 17, 2012 06:19
Postitusi: 760
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn (ja ülejäänud Eesti)
Minul oli pesakonnas kokku 20 antsu (16 tavalist ja 4 albiinot), kes siiani elus on. 10-11 olen ära andnud ja 4 tavalist otsivad veel kodu. Nad väga vastupidavad kalad.


Üles
 Teema pealkiri: Antsud
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 20, 2012 07:33 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Juun 26, 2012 09:37
Postitusi: 7
Asukoht: Tartu
AllanV kirjutas:
Titelõks peenikesest kahvavõrgust, suurus ca 15x10cm, panin filtri tagasivoolu juurde seal vist vesi liigub normaalselt?
Kas need mis seal sees jäävad tavaliselt kõik ellu? Ma ise neid üle 2-3 tegelikult juurde ei taha. Panin igaks juhuks rohkem, et mõni ikka jääks. Üks oligi hommikul surnud, võibolla sai viga kui neid välja koukisin.
Paarkümmend tükki veel suures ja kui kui suremise risk suur saaksin veel juurde võtta.


Nüüd juba suuremad ja otsivad uut kodu, on albiinot ja musta kollaste täppidega. Osa ka lehviksabaga. Ära annan vast kümmekond.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Sept 21, 2012 09:08 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Kui kavatsed antsukesi ära anda, siis soovituslikult pane oma teada üles "Ara anda" rubriiki. Sealt leitakse kiiremini ülesse.

_________________
KIIREMAKS kontakteerumiseks palun pöörduda OTSE privaatposti.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 23, 2012 03:28 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 11:44
Postitusi: 1359
Pildid: 20
Asukoht: Keila
:idea: harjasninade kohta on araldi kohe palju lugemist rubriigis TAVALINE ANTS....

_________________
400L akva/CP-suurim,valgus4x39w,sooj-200w +30L nano


Üles
 [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver