foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 13 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: minu antsud ei taha süüa
PostitusPostitatud: Reede Mär 23, 2012 11:01 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Veebr 19, 2012 01:41
Postitusi: 39
Asukoht: tallinn
pakkusin neile tabletti ja suvikõrvitsat, tabletti nad nagu ei leiakski-istuvad kahekesi kännu all peidus ja suvikõrvits neid ka ei huvita :( miks nad süüa ei taha ja kas võivad nälga surra? kui tihti seda tabletti neile pakkuda?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mär 23, 2012 11:04 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 17, 2012 06:19
Postitusi: 760
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn (ja ülejäänud Eesti)
äkki valvavad pesa?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mär 23, 2012 11:09 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Veebr 19, 2012 01:41
Postitusi: 39
Asukoht: tallinn
nad on pojakesed ja paar päeva minu uues akvaariumis esimeste kaladena olnud, krevette nad tahavad küll naksata, kui nad neile lähedale sattuvad, aga tabletti ei leia, kui leiavad, siis söövad, aga kui neid liiga palju panna, läheb vesi ju nässu :(


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mär 23, 2012 11:23 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Mai 16, 2009 09:28
Postitusi: 434
Pildid: 6
Asukoht: Tartu
Kardavad alguses. Pane neile alguses ööseks süüa, siis on nad julgemad.

_________________
Haruldased imisägad:
L046 10+tk


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mär 23, 2012 11:47 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Veebr 19, 2012 01:41
Postitusi: 39
Asukoht: tallinn
suvikõrvitsa olengi ööseks pannud, eks panen siis igal õhtul uuesti ja uuesti kuni sööma hakkavad. veeteste teen iga päev ja need on ok, seega ei saa neil selles mõttes miskit häda olla. arakesed on nad küll-kui hommikul lambid põlema panen on tohutu paanika.kaua nad kahekesi olema peaksid, enne kui kellegi juurde toon?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mär 23, 2012 12:00 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 17, 2012 06:19
Postitusi: 760
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn (ja ülejäänud Eesti)
elenm kirjutas:
suvikõrvitsa olengi ööseks pannud, eks panen siis igal õhtul uuesti ja uuesti kuni sööma hakkavad. veeteste teen iga päev ja need on ok, seega ei saa neil selles mõttes miskit häda olla. arakesed on nad küll-kui hommikul lambid põlema panen on tohutu paanika.kaua nad kahekesi olema peaksid, enne kui kellegi juurde toon?


Mis mõttes ueesti ja uuesti. Ma panen lusikaga sisse ja ära võtan siis kui lusikas alles või kui hakkab ära vettima... tavaliselt süüakse see muidugi koos koorega ära.
Proovisin eile ka melonit ja pistavad seda ka isuga.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mär 23, 2012 02:28 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 11:44
Postitusi: 1359
Pildid: 20
Asukoht: Keila
:wink: pole hullu - alguses võtab aega sest kalad kohanevad uue keskkonnaga.
See et valguse süttides kõik paaniliselt minema tormavad pole midagi enneolematut-minu harjasninad ka pistavad kõik plehku, kui valgustus süttib :wink: kuigi vanim on elanud seal akvas 4 aastat!
:idea: proovi anda neile värsket kurki - minu omad armastavad kurki kõige rohkem. Rohelise koore osa söövad kiiresti ära tornteod. Muide kurki armastavad näksida ka barbused...

_________________
400L akva/CP-suurim,valgus4x39w,sooj-200w +30L nano


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Apr 06, 2012 12:00 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 17, 2012 06:19
Postitusi: 760
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn (ja ülejäänud Eesti)
Ei hakkand uut teemat tegema, aga mul albiino oli ka häbelik. Ma arvasin, et asi selles, et sai päris palju valgustusega mässatud. Aga tuli ikkagi välja, et valvas pesa. Täna nägin,ühte 1cm antsu klaasil. Kui palju tal vendi õdesid võib olla oskab keegi pakkuda?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 08, 2012 11:20 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 11:44
Postitusi: 1359
Pildid: 20
Asukoht: Keila
:wink: üks kuni mitu - sõltub kes akvas elavad ja palju seal taimi ja peidupaiku.
Tetrazonadega(parajad röövlid-kelle jaoks maimud rohkem ikka elustoit :( ) koos pidades näiteks kui 1 harjasnina maimu leiad on super...
aga minu harjasninadel viimati ca 30-40 maimu koorus kindlasti, aga hetkel olen akvas reaalselt näinud kolme 1cm pikkust isendit.
Eelmisest pesakonnast nägin alguses kah vaid 3 isendit aga nüüdseks on neid 2-3cm pikkuseks sirgunud 7tk.

_________________
400L akva/CP-suurim,valgus4x39w,sooj-200w +30L nano


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 09, 2012 12:20 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 17, 2012 06:19
Postitusi: 760
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn (ja ülejäänud Eesti)
Nii tulin pühadest tagasi ja avastasin, et mingi 6 tavalist antsu ja 1 albiino (isa oli albiino). Võib olla on veel aga korraga olen suutnud lugeda neid hetkel nii palju.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 09, 2012 10:54 
Akvarist

Liitunud: Reede Jaan 30, 2004 11:41
Postitusi: 91
Asukoht: Tallinn
Ma ca pool aastat ei pakkunud oma harjasninadele mingit spetstoitu. Ok, vahel harva kurki vms. Millest järeldan, et said küll mingil muul moel toidu kätte.
Spetstablette ei pannud sellepärast, et mu harjasninad ei söönud neid tablette, mis pakkusin. Nüüd kui aegajalt pakun, jälle söövad. Aga mitte iga päev ei ole neil isu seda järada ja siis see jääb mõttetult akvat reostama. Võibolla on üks tablett päevas kahe kala peale liiga palju? :-k

_________________
110 l, mõningad ancistrus sp ja anentome helena isendid, kardinaltetra ja skalaar. Taimed


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 10, 2012 12:31 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 17, 2012 06:19
Postitusi: 760
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn (ja ülejäänud Eesti)
Mul söövad kõige parema meelega Tetra Wafer mixi. Muidugi ma olen ainult Tetra omasid proovind vb sööks jbl ja muud veel parema isuga. :)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 11, 2012 11:40 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 11:44
Postitusi: 1359
Pildid: 20
Asukoht: Keila
:wink: minu harjasninade lemmik oli SERA tabletid, aga viimasel ajal pole neid müügil olnud :( . Nüüd söövad ka tetra tablette.

_________________
400L akva/CP-suurim,valgus4x39w,sooj-200w +30L nano


Üles
 [ 13 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver