foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 10 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kadunud ancistrus
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 09, 2004 08:50 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Sept 26, 2004 03:06
Postitusi: 40
Asukoht: rakvere
Ostsime ühe ancistruse juurde ja paari päeva pärast muutus vana lojuks ja oli akvaarjumi seina küljes kinni, ei liigutanud nagu olex surnud.Hommikuks oli kadunud ja siiamaani pole välja tulnud.Oleme akvaarjumit puhastanud, aga ancistrust ei ole leidnud. Mida ei ole seda ei ole.Kuhu sai, mis juhtus, kes ära sõi?
10 neooni
kupid
mõõksabad
pruunid teod
kollane tigu parajalt pirakas
alles jäänud üks ancistrus


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 09, 2004 08:59 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Mai 29, 2004 01:42
Postitusi: 228
Asukoht: Tartu
pakun, et kõige maiamad olid teod ja alles jäänud anc.

_________________
üliõpilaselu on kärpeid teinud:
37L metsa ja mõni gupi
112L gupisid ja üks väike mets
98L käivitamisel


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 10, 2004 01:12 
Guru

Liitunud: Pühapäev Aug 10, 2003 12:26
Postitusi: 192
Asukoht: Harjumaa, Kostivere
Mul kah suurem isane ancu kadunud. Kolm nädalat tagasi avastasin, et söömas käib ainult emane tegelane. Üllatuseks nägin paar päeva hiljem kividel väiksed ancistrusemaime. Mõtlesin et kadumine on kuidagi sellega seotud, kuid nüüd on juba niikaua aega möödas et arvatavasti on vanamees ikkagi kuskil kivide vahel oma otsa leidnud. Laipa muidugi pole 3-4 koristamise käigus välja tulnud, nii et äkki siiski....


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 11, 2004 05:23 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Sept 26, 2004 03:06
Postitusi: 40
Asukoht: rakvere
ancistrust ei ole ikka näha olen juba lootuse kaotanud ja sellega leppinud et teda ei ole, küllap teod rõõmustavad ja ancu ka.selle eest gupid teevad hoolsat tööd ja aina paljunevad


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 11, 2004 08:18 
Akvarist

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 02:06
Postitusi: 377
Pildid: 4
Asukoht: Tartu
Mul kadus kah ancistrus ära ja usun, et siiami tapluskala kõhtu, kuna hommikul oli tollel kael nii jäme, et tal raskusi ujumisega ja mõned päevad hiljem suri toogi maha :(


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 11, 2004 08:51 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 28, 2003 08:39
Postitusi: 349
Asukoht: Tallinn
Minul suri ka hiljuti isane ancistrus. Ja temaga samal päeval suri ka minu armas betta, kes oli elanud mu juures üle aasta.

_________________
45l
1platy, 2hoplosternumit, 1anc, 4neooni, 1OTO ja 1kuldkala, 3pseudomugil gertrudae-d ja 2japonica shrimps-i


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Nov 12, 2004 08:57 
Guru

Liitunud: Pühapäev Aug 10, 2003 12:26
Postitusi: 192
Asukoht: Harjumaa, Kostivere
Oh sa jeerum. Mul ujus täna vana isane ancistrus välja - kõhna küll aga muidu tundub igati kõbus olevat. Täitsa arusaamatu kus paganas ennast peitis - üle kolme nädala....


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 14, 2004 03:55 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Sept 26, 2004 03:06
Postitusi: 40
Asukoht: rakvere
Tõnn, oi kui õnnelik võib nüüd mõni mees olla.Minagi rõõmustan koos sinuga.Mul paar päeva tagasi suri emane gupi,algul mõtlesin, et hakkab poegima oli teine parajalt pirakas ei tahtnud süüa ka teine, reede õhtuks oli surnud.Kas surnud kala ei peaks veepeale tõusma? Tema oli ennast kivi vahele ära peitnud ja sinna ka jäänud.Või piinas isane ta ära see oli nagu maniak tall kallal.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 14, 2004 10:31 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 13, 2004 12:16
Postitusi: 47
Asukoht: Tallinn
Üleeile kadus akvaariumist isane ilusa pika mõõgaga punane mõõksaba :shock: Hommikul oli ja õhtul mitte midagi! Täna, kui vahetasin akvas vett ilmus ta välja :D Ning hetkel on ta jälle jäljetult kadunud :roll: Otsida ei oska ma teda enam kusagilt, sest sellist peidukat mul lihtsalt pole, kuhu võiks kala end poetada, et teda ei leia. Kuid tundub, et mõõgu leidis sellise koha kus konutada. Jääb küsimus, miks ta end peidab?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 28, 2004 08:53 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mai 19, 2004 03:45
Postitusi: 19
Asukoht: Tartu
Ma ostsin ka kunagi endale 2 ancistrust, häbelikud nagu uued kalad on, otsisid peidukat ja üks puges väga imetillukesse vahesse, mis on Juweli akvaariumite filtrikasti ka klaasi vahel alla servas, varsti teda enam ei näinud, arvasin, et ju ta siis hirmust ära suri :( . Umbes 2 kuud hiljem tegin akvaariumis suurpuhastust, akva oli tühi ja kuuma veega vannis ära pestud-nühitud, viisin akva oma kohale tagasi, kui märkasin filtrikasti põhjas ringlaineid - minu ancistrus oli seal sees elanud terve selle aja, pärast seda päeva julges ta sealt välja tulla ja on mul siiani alles :D . Nii, et kui nüüd mõni ancistrus ära kaob, loodan veel mitu kuud, et elavad oma kasti sees :wink:

_________________
Akvaarium 110L, guraamid, ansistrused, mõõksabad http://www.zone.ee/karda


Üles
 [ 10 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver