foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 11 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: ancistruse mari
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 23, 2004 02:39 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Sept 19, 2004 03:35
Postitusi: 260
Asukoht: tallinn
ehee..kõik on muidu nii nagu peab..mari ilus sur kollan sees paistab piske must täpike..noh või on mul luulud..ainuke probleem see, et mul ainult 1 ancistrus..ja see ka ISANE!!..suurte suurte sarvedega pikkuseks mingi 12cm...mis jama on?:)..sama juhtus mul ka skalaariga..aga noh see oli vähemalt yksik ema:)..


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 23, 2004 02:43 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Sept 23, 2004 01:57
Postitusi: 82
Asukoht: Tallinn
oleks mul k antsistrustel midag, mul 2 emast ja üks isane. ei midagi. :cry:


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Okt 06, 2004 10:45 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Nov 15, 2003 05:38
Postitusi: 462
Asukoht: Tallinn
Mul paljunevad nad nagu gupid, isane on pidevalt koopas ja liputab uimi. Lôputult nad siiski ei paljune, eks keegi sööb neid vastsündinuid ära ka.

_________________
Pilt


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 03, 2004 11:28 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Dets 04, 2003 10:09
Postitusi: 416
Pildid: 0
Asukoht: eesti
mul ka lõpuks Ancistrused marjaga maha saanud. Et Red Hump nagunii maimude jaoks akvaariumi nõudis, siis sai Ancu marjaga lillepott ka sinna ümber tõstetud - loodan, et isakala uimevibutuseta hakkama saavad...
31.10 avastasin ja tõstsin ringi, tänaseks veel mari välimuselt eriti muutunud justkui ei ole. Näis...
Pilt


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 04, 2004 08:19 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 09, 2004 06:58
Postitusi: 516
Asukoht: Tartu, Kalda tee piiskopkond
offtopic küsimus Hard'ile:

kas sul geophagus seal 20'ses kastis maime "jalutama" ka laseb ?

mul on kaks emmet suures kastis titelastis ning sülitavad maime korraks välja. aga jalutama ei taha lasta. mõtlesin ka vähemalt ühe välja püüda, a see tähendab päris kenakest närvikulu ja ilmselt "kujundub" akva ka selle käigus ümber...

_________________
Trespassers will be shot...survivors will be shot again. Küsimuste, probleemide ja arusaamatuste korral palun pöörduda otse. Ristisõda professionaalse kretinismi vastu...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 04, 2004 04:46 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Dets 04, 2003 10:09
Postitusi: 416
Pildid: 0
Asukoht: eesti
Veel mitte. Eelmist korda meenutades, siis homme peaks see päev olema ajaliselt, mil ta välja võiks lasta nad suust. Välja näeb ka juba selline, et aeg käes... - maimud suupilust paistam kohati jne. Eelmisel korral ,kui emakala suurde kasti jätsin, siis mitmeid kordi ikka lasi jalutama ja järjest pikemaks ajaks, kuni huvi hoopiski kaotas... Eks mu kodulehel on kirjas täpsemalt.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 04, 2004 11:49 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 09, 2004 06:58
Postitusi: 516
Asukoht: Tartu, Kalda tee piiskopkond
jällegi offtopic: mul selline lugu, et kui välja sülitab korra, siis on teada et mõne tunni pärast on need maimud looja karjas...

_________________
Trespassers will be shot...survivors will be shot again. Küsimuste, probleemide ja arusaamatuste korral palun pöörduda otse. Ristisõda professionaalse kretinismi vastu...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Nov 05, 2004 03:14 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Dets 04, 2003 10:09
Postitusi: 416
Pildid: 0
Asukoht: eesti
Täna siis seis selline, et Ancistruse mari on koorunud e. sellel suurel teral tuli koor maha, ja nüüd kollase ümara paunakese küljes nii pea kui saba ilusti näha.
Pilt Pilt
Nagu ennustasin, lasi ka Red Hump esimesi kordi maimud suust välja ca' 1/2 minutiks. Söögi andmise peale ehmatas ära ja kahmas maimud suhu tagasi.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 09, 2004 11:56 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Dets 04, 2003 10:09
Postitusi: 416
Pildid: 0
Asukoht: eesti
Projekt lõppenud Ancistruste marjaga. Läksid ilusti pruuniks juba viimase kahe päeva jooksul ja rebukotid olid kadunud ja maimud juba pisikeste Ancistruste moodi päris. Lugesin midagi 40 tk kokku veel hommikul, ca' 1cm pikkused.
Ja no siis ilmselt said ennast liikuma ja nii see emane Red Hump need ka nahka pistis vist. Kartsin seda ette, aga arvasin, et äkki ta ei tee enda omadega vahet, et sama suured enda omadega jne... Ei ühti - oskas hästi vahet teha ja teadis täpselt, keda nahka pista ja keda mitte :cry: Enda omad tal ronivad söögiga koos suhu aeg-ajalt ja siis suunurgast sülitab välja suutäie lõppedes :shock:


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 11, 2004 01:29 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Sept 23, 2004 01:57
Postitusi: 82
Asukoht: Tallinn
et söödigi ära vä :( :(

_________________
nüüdseks: ca 12 kollast ja 1 sinine



akvaarium 200l


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 11, 2004 03:52 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Dets 04, 2003 10:09
Postitusi: 416
Pildid: 0
Asukoht: eesti
aa, ma nüüd hiljem tegelikult leidsin veepiirilt termomeetri varjust mõned ikka veel elavate ja tervetena ka :P
Sigakiiresti ujuvad igatahes. Kodanikud on mingi 1cm pikkused ja päris Ancistruse moodi välimusega. Eks neist saavad eluloomad ilmselt.


Üles
 [ 11 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver