foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 18 postitust ]  Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juul 14, 2004 11:17 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 09, 2004 06:58
Postitusi: 516
Asukoht: Tartu, Kalda tee piiskopkond
kuldkalad tahavad üldiselt jahedamat vett kah, skalaarid seevastu soojemat. ja üldiselt on minu arvamus et 300 liitrist kasti ei ole küll mõtet reostada tobedate kuldkaladega

_________________
Trespassers will be shot...survivors will be shot again. Küsimuste, probleemide ja arusaamatuste korral palun pöörduda otse. Ristisõda professionaalse kretinismi vastu...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Juul 15, 2004 11:34 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 28, 2003 08:39
Postitusi: 349
Asukoht: Tallinn
Suured, 15 cm kuldkalad, on väga uhked minuarust. Aga mu sõbrannal elasid 4 kuldkalad ja skalaarid koos 100l akvaariumis, keegi üksteist ei kiusanud, kuldkalad olid koos ja skalaarid ka... Aga loorsabad ju vajavad ikka soojemat vett... Mul ei ole need tavalised tiigi kuldkalad...

_________________
45l
1platy, 2hoplosternumit, 1anc, 4neooni, 1OTO ja 1kuldkala, 3pseudomugil gertrudae-d ja 2japonica shrimps-i


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Aug 15, 2004 08:43 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 13, 2004 08:51
Postitusi: 12
Asukoht: Harjumaa
Hertsog kirjutas:
kuldkalad tahavad üldiselt jahedamat vett kah, skalaarid seevastu soojemat. ja üldiselt on minu arvamus et 300 liitrist kasti ei ole küll mõtet reostada tobedate kuldkaladega


Tobedaid kalu pole olemas

Aga mina arvan samuti, et kuldkalad skalaaride, guraamide jt soojalembelistega kokku ei sobi. Ka loorsabad eelistavad pisut jahedamat vett 8)http://www.acuariolasmercedes.com/i1-goldfish-1.htm


Üles
 [ 18 postitust ]  Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver