foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 14 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kalad kaovad
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 15, 2003 05:49 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Dets 12, 2003 05:55
Postitusi: 15
Asukoht: Järvamaa
Kas on võimalik et Agamyxis pectinifrons sööb väiksemaid kalu. Pidevalt kaovad neoontetrad ja peale koju toomist pole ma enam näinud ogasilmasid. Kui see on tõsi siis kes oleks huvitatud sellisest "paharetist".

Pilti kalast saab vaadata: http://www.planetcatfish.com/catelog/doradida/

_________________
180L Juweel originaal varustusega.
Ancistrus, Agamyxis pectinifrons


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 15, 2003 06:02 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 28, 2003 08:39
Postitusi: 349
Asukoht: Tallinn
kle kui sa räägid et ta teisi sööb siis vaevalt et keegi teda tahab.. proovi teda kusagile poodi viia ( kui võetaxe) või pane eraldi akvasse.. või äkki siiski keegi tahab..

_________________
45l
1platy, 2hoplosternumit, 1anc, 4neooni, 1OTO ja 1kuldkala, 3pseudomugil gertrudae-d ja 2japonica shrimps-i


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 15, 2003 06:03 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 28, 2003 08:39
Postitusi: 349
Asukoht: Tallinn
http://www.planetcatfish.com/jpg/doradi ... frons3.jpg kas see kala on see? issake kui õudne.. ma polex kunagi sellist võtnud.. aga pildil on tal küll nina alla ogasilm..

_________________
45l
1platy, 2hoplosternumit, 1anc, 4neooni, 1OTO ja 1kuldkala, 3pseudomugil gertrudae-d ja 2japonica shrimps-i


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 15, 2003 08:46 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 30, 2003 10:23
Postitusi: 151
Asukoht: Türi
Ma arvan,et sellest kalast vabanemine ei ole sugugi nii raske.Akva,kus ei ela parvekalasid sobib ju Agamyxisele suurepäraselt.Ta on ju väga rahumeelne kala.Noh ja need mõned neoontetrad ei saa Agamyxise ilu vastu(palun vabandust,see on minu arvamus).
Uuri kas see elukas krevette sööb,äkki päästad oma neoontetrad sedasi enneaegsest surmast.

_________________
200L ja 54L
Platidoras costatus,Botia macracantha,thoracatum,klaassäga,ogasilm,Loricaria parva


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 16, 2003 05:15 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Dets 12, 2003 05:55
Postitusi: 15
Asukoht: Järvamaa
Või on mu neoonide kadumises süüdi hoopis synodontised

_________________
180L Juweel originaal varustusega.
Ancistrus, Agamyxis pectinifrons


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 16, 2003 05:21 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 28, 2003 08:39
Postitusi: 349
Asukoht: Tallinn
kle need kalad on ju siukesed pirakad ime pole et nad teisi söövad :?

_________________
45l
1platy, 2hoplosternumit, 1anc, 4neooni, 1OTO ja 1kuldkala, 3pseudomugil gertrudae-d ja 2japonica shrimps-i


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 16, 2003 05:54 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Dets 12, 2003 05:55
Postitusi: 15
Asukoht: Järvamaa
Synodontised pole (veel) suured midagi võrreldes Agamyxis pectinifrons-iga. Nad vaid u´7cm. See teine (laste poolt pandud hellitusnimega Suur Sam) aga u´11-12 cm.

_________________
180L Juweel originaal varustusega.
Ancistrus, Agamyxis pectinifrons


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 12, 2004 09:12 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Dets 12, 2003 05:55
Postitusi: 15
Asukoht: Järvamaa
Täna tabas mind suur ja ilus üllatus. Mööda mu akvaariumi ujus KUU aega tagasi kadunuks kuulutatud Ogasilm. =D> Kus ta terve see kuu pesitses, pole aimugi. Jälgin iga päev huviga akvaelukate käitumist ja tegutsemist aga teda pole kordagi näinud. Seekord kimas ta jälle peitu. Kuid nüüd nägin, et ta pages filtri võrevahelt sisse ja seal ta konutab. Kas ta tõesti oli terve see aeg seal #-o . Tore oleks, kui ta ise märkaks, oma kehakaalu arvestades, õigel ajal sinna siise enam mitte ronida.
Igaljuhul oli see tore kogemus, et lootus kadugu viimasena!

_________________
180L Juweel originaal varustusega.
Ancistrus, Agamyxis pectinifrons


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 12, 2004 10:50 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 09, 2004 06:58
Postitusi: 516
Asukoht: Tartu, Kalda tee piiskopkond
mul on macrognhatused, neil on sama komme...nädal aega kadunud ja siis leiad üles, ma arvasin juba et on akvaariumist välja hüpanud.naabril sama mure..nädalaga leiad ülesse. tema tõstis akvaariumi ümber ja IKKA ei leidnud...nädala pärast ilmus see kala ise välja..

_________________
Trespassers will be shot...survivors will be shot again. Küsimuste, probleemide ja arusaamatuste korral palun pöörduda otse. Ristisõda professionaalse kretinismi vastu...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 13, 2004 07:09 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Nov 15, 2003 05:38
Postitusi: 462
Asukoht: Tallinn
Ogasilmad vajavad pimedat koobast. Kui on kadunud, viska ôhtul hilja toidutablett sisse. Muidugi siis, kui valgus ammu kustunud. Mul pôleb toa laes 60watine lamp ja selle valguses piisab akvaariumi ööeluga tutvumiseks. Esmalt ilmuvad lehtede varjust ja koopast kilpselgsägad, justkui metssead. Veidi hiljem tulevad lagedale ogasilmad. Vahel ujuvad nad ôige laialt ringi, aga kohe, kui midagi kahtlustavad, on nad kui triibulised välgud kadunud.

_________________
Pilt


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 15, 2004 01:49 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 13, 2004 01:30
Postitusi: 20
Asukoht: Viljandi
mul endal sama suur kala aga see küll kedagi ei söö, pigem häiritakse teda koguaeg

_________________
Juwel 96L, standart filter ja soojendi, 3x18watti valgustus. Endatehtud 45L akva, 2x15W valgus, filter, 100W soojendaja.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juul 12, 2004 03:25 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Nov 15, 2003 05:38
Postitusi: 462
Asukoht: Tallinn
Mul 60liitrine kast on tihkelt taimi täis ja puha... Ehkki ideaalsed tingimused gupide vohamiseks, ent ometi nad ei sigi eriti.

Küsimus: kas kilpselgsäga (hoplosternum thoracatum) on kalamaimudele ohtlik? Väliselt paistab ta kohmakas ega ole kohastunud kütiks, samas olen tähele pannud, et kalamaimud armastavad teinekord pôhjas lebada (eriti öösiti, kui kilpselgsäga on aktiivne).

Samuti küsin ka ancistruse kohta: kas ohustab kalamaime vôi ei. Muidu taimetoiduline kala, samas kellelgi imes ta siin tigusid tühjaks.

_________________
Pilt


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juul 12, 2004 04:41 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 11, 2004 04:09
Postitusi: 192
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
ma panin võrku, kus kasvavad väikesed 0,5 sendised antsistrused uusi antsistruse poegi, kellel veel rebukott kõhu all......kõik uued pisipojad kadusid vähem kui poole tunniga :shock:

_________________
250 liitrit- pleco, 2 synodontist, 12 tetra barbust, 2 kribensist


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juul 12, 2004 06:23 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Nov 15, 2003 05:38
Postitusi: 462
Asukoht: Tallinn
Ma polegi poolesentimeetriseid ancupoegi näinud. Kôik, kes nähtaval, on vähemalt sentimeetri pikkused. Ju siis papa ei lase neid niisama ula peale. Muidu paljunevad nagu gupid.

_________________
Pilt


Üles
 [ 14 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver