foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: discuse probleemid????
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 16, 2006 09:57 
Akvarist

Liitunud: Laupäev Sept 02, 2006 11:18
Postitusi: 36
Asukoht: tallinn
tere

ostsin omale 6 discust ja teisel päeval juhtus see probleem ,et 5tk. on nagu apaatsed söögi suhtes aga üks sõi täiega koguaeg õhtuks oli tal magu väga paksuks läinud ja vaevalt ujus , selline tunne et kohe kohe sureb ära oli juba seal pooleldi kyliti aga pool päeva hiljem nagu hakkas taastuma vaikselt ja päev hiljem ujus juba ilusti , samas aga sööki ei võtnud. Kas ma pääsesin seekord ehmatusega v on sellel kalal ikkagi veel mingi probleem(et kui ta yle sööb kas hiljem taastub ilusti ära v jääbki mingi viga). Samas veel teine probleem ka söötmisega kalad nagu ei näe seda toitu mida ma neile panen ja siis hiljem mõned näevad ja mõned jäävad ilma on selle vastu ka mingit head nippi äkki?
ja veel kaua võtab aega discuste uue kohaga harjumine mul on nad ikka väga arad kui toas ringi käin põgenevad kohe kui näevad , vahest ehmatavad isegi niisama...on kellelgi kogemusi?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 16, 2006 06:16 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Dets 03, 2004 12:54
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn
discuste kohta loe artiklit ;)
usun, et saad abi siit.

_________________
ca 30l taimi.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 16, 2006 09:09 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Nov 09, 2004 05:56
Postitusi: 728
Asukoht: Tallinn
Kuidas aklimatiseerumise korraldasid?? Küllap tegu esialgse stressiga. Toiduga on nii,et ega nad igat toitu ikka ei söö kül. jube valivad kujud on.
See ülesöötmine on kah suht kaheldav. Ei ole nad tavaliselt nii aplad midagi. Aga mine tea,stress võib väga kummaliselt mõjuda.

_________________
www.basset.ee


Üles
 [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver