foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: herotilapiate .. hädad
PostitusPostitatud: Neljapäev Juun 01, 2006 03:05 
Akvarist

Liitunud: Kolmapäev Mär 01, 2006 07:06
Postitusi: 95
Asukoht: Tallinn
vajaks siis abi kahe (oletatavasti) haiguse tuvastamisel...
pildid oleks siis siin:
tundub olevat mingi seeneline vms aga ei julge 50:50 kallama hakata kõike neile pähe..
Pilt
Pilt
ja teise kala mingist soomushaigusest ..
Pilt
paluks siis abi nagu ennem oli öeldud.. kalad ise söövad mõnuga.. kiusavad taimi :twisted: (tõmbavad neid üles ja söövad ära kui võimalik :twisted: midagi erilist pole märganud aga võimalik et haigus lihtsalt varajases faasis või ma muretsen ülearu(omaarvates ei muretse ikka küll aga ok).
keegi tore targem võibolla tunneb piltidelt mõne kindla haiguse tundemärgid ära ja oskab soovitada rohtu.. ? kuna see mäda nüüd hea pole selleks ei pea kuigi tark minu arvates olema :roll: .
edit:mõned asjad mis mul kahe silma vahele jäid
akva 200l ehehim 2212.. kalade kooslus on all kirjas.. vahetan 15% 2x nädalas.. viimati siis teisipäeval. temp hoian 26c juures. teste pole veel teinud(kuna pole muretsenud veel(pole hädasid old))
Mart


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Juun 01, 2006 04:55 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Juul 18, 2005 03:41
Postitusi: 22
Asukoht: Tartu
See soomushaigus näeb küll väga kaklemise moodi välja... kas sa neid pilte teravamaks ei saa teha?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Juun 02, 2006 08:25 
Guru
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 31, 2004 09:53
Postitusi: 4271
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
tiba kehvad pildid, seene tunneb küll ära ka nende pealt (iseloomulik vatitaoline ollus) aga seda soomusehäda peaks lähemalt nägema. esialgu soovitaks bactopur direct + mycopur ära proovida. esimene ravim infektsiooni vältimiseks, kui eelpoolkõnelejal õigus on ja tegu kaklusest tulenenud traumaga, teine seene raviks. kasutada võib üheaegselt.


Üles
 [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver