foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 10 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 11, 2006 10:37 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Dets 11, 2005 07:47
Postitusi: 35
Asukoht: vääna-jõesuu
Kas te targemad inimesed oskate nõud anda? /404.html Otsingus oli kirjas palli taolis moodustise kohta aga seda see ei ole.

Viimane veevahetus oli 6 päeva tagasi,järgmine tuleb homme, vett vahetame 30 liitrit korraga lisame u 10 ml azoo 11 in 1 bio-starteri. Enne oli teine aga nimi ei tule meelde.
vee täpseid parameetreid ei tea aga kuna meil on põhjavesi ja veel käib vesi läbi aktiivsöe ja mehhaanilise filtri. Tehnika on aquaszuti oma, filter 8W ja 500l/h soojendi 100w. temp on püsivalt 24,5 kraadi.

_________________
112l, 2 teleskoopi,parv neoone, 1 hypancistrus(kui see nyyd õigesti tuli),mõõgud, teod.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 11, 2006 10:44 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Okt 12, 2005 01:35
Postitusi: 455
Asukoht: Tallinn
Mul ujub üks selline akvas, ei ole see teda kunagi häirinud ja söögiisu on hea. Neooni kohta kõrges eas, kaks aastat ja natsa peale. Isiklikut panin selle ealise iseärasuse juurde, noh nagu inimesel võib vanas eas küür kasvada. Selline on ta juba päris mitu kuud olnud.

_________________
Igasugu sabalised.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 11, 2006 10:47 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Dets 11, 2005 07:47
Postitusi: 35
Asukoht: vääna-jõesuu
Mina sain oma akva alles detsembrikuus ja nüüd on see muutunud terade kogumiks ja see on kahel neoonil...

_________________
112l, 2 teleskoopi,parv neoone, 1 hypancistrus(kui see nyyd õigesti tuli),mõõgud, teod.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 11, 2006 10:53 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Okt 12, 2005 01:35
Postitusi: 455
Asukoht: Tallinn
Kui kiiresti see tekkis ja kas läheb see suuremaks ka. Mina avastasingi selle sellisel kujul ja on muutumatu olnud kogu selle aja. Neoonidel on pisine kalduvus vesitõvele ka - maksakahjustus mis tekkinud tavaliselt kehvade veeparameetrite tulemusel. Kuigi see pall on natsa nagu liiga selgepiiriline mügar, kui vesitõbi oleks siis läheks kogu kõhupiirkond punni. Mingit ränka ravi nagu ei soovitaks hetkel, kui on maksakahjustus siis ravimid sellel hästi ei mõju. Vaata kas selle kuju muutub mingi aja jooksul ja ega see rohkematel ei teki. See, et oled omale poest vanad neoonid saanud pole ka mingi ime.

_________________
Igasugu sabalised.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 11, 2006 10:56 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Dets 11, 2005 07:47
Postitusi: 35
Asukoht: vääna-jõesuu
poest saadud vanad neoonid ei kasva, aga minu oma on tublisti kasanud... ja see siis veel ühel kalal .

_________________
112l, 2 teleskoopi,parv neoone, 1 hypancistrus(kui see nyyd õigesti tuli),mõõgud, teod.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 11, 2006 11:15 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Okt 12, 2005 01:35
Postitusi: 455
Asukoht: Tallinn
Soo, et siis levib, seega siis kas vesitõbi või sooleparasiit. Viimase võib hankida elustoiduga. Igasuguste rohtude koha pealt on minust palju targemaid. Olen õnnega koos siiani olnud, et hulle haigusi pole olnud. Tetra General Tonic bakteriaalseteks probleemideks (vigastused enamuses) ongi ainus millega rohkem olen kokku puutunud ja paar korda ka seeneravi teinud aga rohkema koha pealt ei oska nõu anda. :? Palju kordi mindki hoiatatud, et elustoiduga võib kergelt igasugu parasiite levitada aga siiani...ptui ptui ptui kõik korras. Vesitõvega kogemusi, sest varasematel aegadel oli vee kvaliteediga probleeme. Kompositsioonis laiskus pluss lollus.

_________________
Igasugu sabalised.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 11, 2006 11:28 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Dets 11, 2005 07:47
Postitusi: 35
Asukoht: vääna-jõesuu
On kahtlusi parasiidi osas. See ka mul esimene. Elustoit on mul punased väikesed ussikesed (nime ei tea)mile olen külmutatud andnud olen pikka aega ja siis veel veise süda mis on ostetud usaldusväärsest poest. Selle olen ka ära külmutanud.

_________________
112l, 2 teleskoopi,parv neoone, 1 hypancistrus(kui see nyyd õigesti tuli),mõõgud, teod.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 11, 2006 11:46 
Guru
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 31, 2004 09:53
Postitusi: 4271
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
tõsta temperatuuri 26C-ni. külmutatud toiduga parasiite akvaariumisse kandmine on vähetõenäoline, pigem on probleem selles, et kalade jaoks on toit olnud raskesti seeduv (korraga väga palju raskekiulist südant nt.). temperatuuri tõstmine peaks soolestiku tööd pisut aktiviseerima, lisaks võid kaladele pakkuda spirulina vetika baasil tablette või helbeid.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 12, 2006 12:41 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Dets 11, 2005 07:47
Postitusi: 35
Asukoht: vääna-jõesuu
Tundus et neoonil oli lihtsalt kõhuhädad :lol: Nüüdseks kõik korras. Täna süüa ei saa :P .

_________________
112l, 2 teleskoopi,parv neoone, 1 hypancistrus(kui see nyyd õigesti tuli),mõõgud, teod.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 12, 2006 11:35 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Okt 12, 2005 01:35
Postitusi: 455
Asukoht: Tallinn
Soh mu vanakesel võib seega see punnkõht olla ka sellest, et õgib liiga palju ja seedimine on häiritud. Söögiisu on küll ülihea, uurisin just täpsemalt, igavene ahnus ise. Võibolla väljaveninud magu vms. :? Enamuses sööki pandud ohtralt kasvavate ancude pärast aga proovin neid hoopis öösel toitma hakata.

_________________
Igasugu sabalised.


Üles
 [ 10 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver