foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 1 postitus ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Laupäev Nov 16, 2013 09:59 
Akvarist

Liitunud: Laupäev Mär 03, 2012 04:27
Postitusi: 51
Pildid: 0
Asukoht: Kuressaare
Nüüd on käes ka minu kord, kus tulen targemate käest nõu küsima. Nimelt otsustasid mu mõlemad antsud korraga hinge heita. Eile õhtul olid mõlemad elujõulised ning liikvel, täna pealelõunat nende eluküünal oli kustunud. Antsud ise on minu juures elanud kusagil 2 - 2,5 kuud ning siis ei olnud neil viga miskit. Viimaste kaladena tõin juurde noored SAEd ning killerid poest, millest möödas kusagil 3 päeva Haiguste kleepse läbi lugedes ei leidnud ühtegi haigust, mis sellega ühtiks. Muud iseäralikku neil ei olnud, kui ainult mõlemal laibal punnis kõhud. Ega neid enam tagasi ei saa, kuid ehk on mõni, kes ka sellise juhtumi läbi elanud. Teada tahaks just, kas see võib teistele kaladele ka ohtlik olla?
1. akvaariumi mahutavus liitrites - 112L
2. akvaariumis olevad seadmed (filter, soojendi, lisa-CO2 jms.)-Välifilter JBL e701, soojendi, lisa co2 ei anna.
3. veevahetuste intervall (e. kui tihti toimuvad veevahetused), vahetatava vee kogus ja viimase veevahetuse aeg ja vahetatud vee kogus - iganädalaselt 20l, viimane vahetus 07.11.
4. temperatuur ja võimalusel ph, kh ja no3 tasemed - 24C. Kuna see akvaarium töös alates 24.02.2013, siis peale seda, kui sissetöötamise tsükkel läbi saanud, pole stabiilselt teste teinud. Suurelt tänu sellele pole ka kodus enam õigeid tilgateste, millega saaks kohe näidud teada.
5. kalade kooslus (kui palju, mis liiki) - 7 barbust, 2 corydorast, 2 noort saed ning 2 killertigu.


Üles
 [ 1 postitus ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver