foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 23 postitust ]  Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: akvavahetus
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 24, 2005 01:55 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Nov 09, 2004 05:56
Postitusi: 728
Asukoht: Tallinn
silverkoit kirjutas:
kui keegi veel liituks selles teemas oma teadmistega, saaksime kõik teadmisi juurde discuste kasvatusele, uarul ka hea kogemus, kuid loodame et ei lõppe halvasti :(

Ma ei tea,kas seda on palju nõuda aga paljudes teistes sama temaatikaga foorumites on Discuste jaoks kohe eraldi alafoorum.Seal siis Discuse kasvatajad räägivad oma probleemidest ja kogemusetest teisi akvariste tüütamatta. Loomulikult ei taha ma sellega rõhutada Discusepidajate elitaarsust võ mida iganes. Lihtsalt nende kaladega on juba probleeme pisut rohkem ja nende pidamine erineb pisut nn. "tavaliste" kalade pidamisest (palun nüüd,ärge jumalapärast solvuge keegi). Ootan arvamusi...

_________________
www.basset.ee


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 24, 2005 02:07 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Dets 30, 2003 12:49
Postitusi: 124
Asukoht: Rakvere
tahaks mooridele ka eraldi alafoorumit niikui mujal maailmas :P


Üles
 Teema pealkiri: saadaks
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 24, 2005 02:19 
sa minust üsna kaugel aga annaksin sulle aktiivsüsi, privas võib midagi kokku leppida


Üles
 Teema pealkiri: foorum
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 24, 2005 02:22 
kui me siin foorumis discuse all sellest räägime, siis keda see ikka väga tüütab, teadmisi tahavad ju kõik


Üles
 Teema pealkiri: Re: saadaks
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 24, 2005 02:27 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Nov 09, 2004 05:56
Postitusi: 728
Asukoht: Tallinn
silverkoit kirjutas:
sa minust üsna kaugel aga annaksin sulle aktiivsüsi, privas võib midagi kokku leppida
Lähen niikui nii poodi ja ostan siis ühtlasi ka süsi natuke. Aga tänan pakkumast.

_________________
www.basset.ee


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 24, 2005 04:18 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Nov 09, 2004 05:56
Postitusi: 728
Asukoht: Tallinn
Nii,peale soolavanni asi kohe peris hull.Kõigepealt,kui akvasse tagasi panin jäi nokk allapoole,põhja vedelema. Nüüd aga lausa silmnähtavalt hakkas kala värvi kaotama. Kõigepealt uimed ja siis alates sabast peapoole,siuke tunne,et muutub varsti läbipaistvaks. Täielik müstika,et see asi võib nii kiiresti toimida? Teised kalad kõik endiselt täie tervise juures.Tundub,et konkreetset isendit enam päästa ei suuda aga mida teha ülejäänutega?

_________________
www.basset.ee


Üles
 Teema pealkiri: edasi
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 24, 2005 04:21 
mida teha, edasi kasvatada, jälgi käitumist ja kui arvad et mõni pisik akvas ringi kihutab, siis nagu ikka sellistel puhkudel, olenemata kala liigist...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Mai 19, 2005 02:06 
Akvarist

Liitunud: Kolmapäev Juul 28, 2004 11:05
Postitusi: 30
Asukoht: Tallinn
Kas said kõhnunud discuse vormi?

Mul oli möödunud nädalal võitlus mingi seenhaigusega. Kasutasin mycopuri ja tundub et aitas. Hetkel eemaldan ravimi jääke läbi aktiivsöe filtreerides.

Juba enne seenhaiguse tekkimist hakkas üks aktiivne discus eraldi hoidma ja mulle tundus et ka kõhnuma. Hiljem jäi see kala veel seenhaiguse kätte. Nüüdseks on uimed puhtad ja pea-aegu taastunud. Pärast ravimist on jälle aktiivne ja toitub nagu ennemgi.

Ainus mure et kala jääb iga päevaga kõhnemaks. ca pool aastat tagasi ma kaotsin nii ühe discuse - kõhnus umbes kuu aega ja ühel hommikul oligi otsas. Huvitav milles asi?


Üles
 [ 23 postitust ]  Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver