foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 10 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: millisest poest kalad osta
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 19, 2007 12:04 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Mär 18, 2007 11:29
Postitusi: 17
Pildid: 0
Asukoht: Viimsi
Oleme jõudnud, nüüd nii kaugele, et akvaarium on valmis ja aeg kalad sisse osta. Soovitage palun poode Tallinnas, kus oleks kõige parem kalu osta. Olen kuulnud, et mõnest poest ei soovitata osta, kuna kalad võivad olla haige jne.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 19, 2007 12:08 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Nov 17, 2005 01:52
Postitusi: 264
Asukoht: Malawi
sõltub, mida vaja.

nii mõndagi saaks ilmselt ka siit foorumi vahendusel ja tihtipeale suisa tasuta :)

r.


Üles
 Teema pealkiri: millisest poest kalad osta
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 19, 2007 12:09 
Akvarist

Liitunud: Laupäev Jaan 20, 2007 05:23
Postitusi: 30
Asukoht: Harjumaa
Ise soovitaks mulla tn. poodi ja roccal mare kalake ka suht asjalik


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 19, 2007 12:52 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Mär 18, 2007 11:29
Postitusi: 17
Pildid: 0
Asukoht: Viimsi
Oleme veel kahevahel, kas guraamid või Malawi kirevahvenad. :?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 19, 2007 10:36 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 24, 2006 02:59
Postitusi: 133
Asukoht: Harjumaa
hehe :D valik kahe äärmuse vahel :)

Üldiselt poodidest. Olen viimasel ajal ringi kolistanud mööda erinevaid Tallinna poode, vaadates just, et kust mis osta (plaanis ka gouramisid soetada paar tükki). Millistes tingimustes kalu peetakse, kuidas nende eest hoolitsetakse ja üldse kogu suhtumist sellesse pisnessisse, sest reeglina selline see suhtumine kajastub ka elukate eest hoolitsemises. Minu pingerida on selline:

1. Tartu mnt pood. Akvaariumid on alati puhtad, mitte üht laipa pole kunagi kusagil näinud, kalad ujuvad ringi rõõmsalt ja usinalt, mitte üks ei konuta kunagi nurgas. Inimeste suhtumine oma ärisse ja klientidesse on hästi tore ja sõbralik. Ainukeseks miinuseks on see, et seal korralikult hakkama saada, tuleb natuke vene keelt osata. Minu puhul ei ole probleem. Seega endiselt esikoht.

2. Lauteri tn. pood. Akvaariumid on alati puhtad, kalad ujuvad kenasti, laipu pole näind. Suhtumine klienti olematu. Saadaval igasuguseid huvitavaid elusolendeid.

3. Mulla tn. pood. Sama, mis lauteri, suhtumine klienti on veel olematum.

4. Kalake. Mnjah. Suhtumine klienti väga tore. Teenendusega olen seal alati rahule jäänd. Muud ei kommentaari. Ehk siis reeglina tehnika ja muu nassvärgi ostan sealt, kui on seal miskit saada, kuna jääb poetuurile tee peale. Selle saadavusega on ka keeruline teema, reeglina kui ma sinna satun, siis ei ole seal miskit. Ja olen ringiga tagasi Tartu maanteel
:twisted:

_________________
240L kuldkalu, Flying Foxe, OTO- sid ja miskeid sägalisi


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 19, 2007 12:21 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Mär 25, 2006 12:41
Postitusi: 168
Asukoht: Mere ääres. Seal, kus lõpeb asfalt.
Vaieldamatult on Tartu mnt pood oma kvaliteedilt superproffesionaalne koht. Alati saab asjatundlikku nõu,hea hinnaga kalu ja väga meeldiva kogemuse. Selles poes on suhtumine väga soe ja inimlik (kalalik). Kui vähegi võimalik, siis ainult sealt käin oma nänni sealt ostmas.


Kalakeses on akvad pidevalt räpased. Mina sellest ei saa aru.


Lauteris on ka asjatundmatud müüad. Elementaarseid teadmisi neil ei ole. Näiteks see oli neile uudiseks et botia tunneb ennast hästi parves. Nemad soovitasid kliendil hoida teda üksi.

Mulla tn poes suhtutakse sinusse nagu tulnukast sisseründajaks.

Veel on normaalne suhtumine Sõpruse pst poes. Toredad müüad, puhtad akvaariumid.


Pingerida siis:

1. Tartu mnt pood
2. Sõpruse pst pood
3. Endla tn pood
4. Lauteri tn pood
5. Mulla tn pood


ja kalakese jätaks üldse välja.


PS Lisan, et tegemist on puhtalt MINU! arvamusega.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 19, 2007 06:12 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Nov 17, 2005 01:52
Postitusi: 264
Asukoht: Malawi
noh, paneks enda pingerivi ka siis :)

1) Tartu maantee, ainus pood vähemalt minumeelest kus inimesed hingega asja kallal, mitte ei müü sulle oscarit 70 litrasesse akvaariumisse

2) Lauteri, viisakas ja puhas. Ja tihtipeale leian just sealt mind huvitavaid kalu. Ka müüjatega on mul seal head suhted :)

3-... Mulla kohta ei oska suurt midagi öelda, seal on alati selline tunne, et oled kutsumata kellegi koju sattunud. Ostnud olen sealt ainult teste.

Kalake on kahtlemata hea koht tehnika ostuks, aga akvaariumid näevad seal pea alati välja nagu peale tuumapommi plahvatust.

Tihti külastan ka Rakondat, see on siis seal endise Kadaka turu peal laiuvas kaubanduskeskuses. Põhjuseks see, et nemad on Tetra maaletoojad ning Tetra Vegetable Pro on meil väga popp toit :)

R.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 20, 2007 11:10 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 24, 2006 02:59
Postitusi: 133
Asukoht: Harjumaa
Mis koht see sõpruse puiestee pood on? See on mulle uudis, kusagil Magistraalis või mujal?

_________________
240L kuldkalu, Flying Foxe, OTO- sid ja miskeid sägalisi


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 20, 2007 11:13 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Mär 25, 2006 12:41
Postitusi: 168
Asukoht: Mere ääres. Seal, kus lõpeb asfalt.
Sõpakal on zookeskus. Aadressiks Sõpruse pst 222. See on see kõrge punane maja Vilde ja Sõpaka nurga peal :)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 20, 2007 10:36 
Moderator

Liitunud: Kolmapäev Jaan 25, 2006 01:18
Postitusi: 705
Pildid: 10
Asukoht: Tallinn
miku kirjutas:
Mis koht see sõpruse puiestee pood on? See on mulle uudis, kusagil Magistraalis või mujal?

See pood on sama firma oma mis Lauteris ja asub ta Sõpruse pst ja Vilde nurgal (üle tee on Sütiste tee algus ja Magistrali keskus)

Kalade valik ongi kõige suurem Lauteris/Sõpakal.
Tartu mnt pood ka igati OK, aga valik seal väiksem
Kalakesega on tunne, et spetsialiseeruvad järjest rohkem soolasele veele


Üles
 [ 10 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver