foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Aidake palun. Akvaarium.
PostitusPostitatud: Reede Aug 05, 2005 04:16 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 05, 2005 04:02
Postitusi: 44
Asukoht: Tartu (Tallinn)
Tere õhtust!
Tahan endale akvaarium osta. Praegu on olemas, aga tahaks suurem.
Kas keegi võib öelda, kui palju maksab 180-200L akvaarium poes?? Aga kui seda tellida spetsiaalsest firmast? Koos kaanega ja alusega.
Internetis ei leidnud kasulikku infot..

Suur aitäh:)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Aug 05, 2005 09:37 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mai 25, 2005 09:08
Postitusi: 69
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
http://www.kalake.ee vaata sealt hinnakirjade osa.
mina muid poode ei tea, kel hinnakirjad väljas ripuksid..

_________________
141L (isetehtud ajutine kaan ja valgus Sylvania T5 2x24W Grolux ja Aquastar): vastupidavamad taimed, 3 Kuldkala , 6-7 Ancistrus dolichopterus(neist 2 albino), umbes miljon ancistruse titte, tornteod


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Aug 06, 2005 12:09 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 05, 2005 04:02
Postitusi: 44
Asukoht: Tartu (Tallinn)
ahha, kus on alla 25 000 eek ei ole...))


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Aug 06, 2005 09:34 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 09, 2004 06:58
Postitusi: 516
Asukoht: Tartu, Kalda tee piiskopkond
nii hull see asi nüüd ka ei ole. leidub firmasid, kes teevad vastavalt sinu ette antud mõõtudele kasti. hinnad muidugi kõiguvad. aga keskmine ind peaks ilmselt (tallinnas) jääma 7-8 kr liiter. tallinnlased võivad parandada kui eksin. muidugi jääb alati valik ostja enda langetada...et kui raha on kahju pole, siis võib 25 k komplekte ka osta ju...

_________________
Trespassers will be shot...survivors will be shot again. Küsimuste, probleemide ja arusaamatuste korral palun pöörduda otse. Ristisõda professionaalse kretinismi vastu...


Üles
PostitusPostitatud: Pühapäev Aug 07, 2005 04:49 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
Anima kirjutas:
Kas keegi võib öelda, kui palju maksab 180-200L akvaarium poes?? Aga kui seda tellida spetsiaalsest firmast? Koos kaanega ja alusega.
Internetis ei leidnud kasulikku infot..

Võib-olla olen liiga nõudlik kuid lihtsalt hinna järgi ma küll akvat ei valiks. See on ju kast mis loodetavasti hakkab pikema aja jooksul pilku püüdma, sestap on kõige kindlam käia pakutavaga kohapeal tutvumas. Kui soovid lasta teha etteantud mõõtudega akvat siis http://www.akvaariumistuudio.ee leiad kontakti, neil on Kadriorus pood kus saad näha nende teostust. Ka mainitud Kalake minu teada teeb etteantud mõõtude järgi akvasid. Kui soovid valmis akvat siis vaataks eeskätt suurema müügipinnaga poode nagu Lauteri tn., Sõpruse pst., Kalake, ka Mulla tn. - pisematel poodidel on vähem võimalusi valmisakvade seeshoidmiseks, ehkki mäletamist mööda ka ntx Tartu mnt. poe esikus on üht-teist. Kindlasti ei ostaks ma Sinu asemel midagi enne tuuritamist vähemalt 3-4-s kohas.


Üles
 [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver