foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Mulliakva 15L
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 18, 2013 03:15 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Juun 02, 2008 09:52
Postitusi: 16777215
Asukoht: Tallinn
Ütlen juba ette ära, et olen nii mõnestki kohast juba lugenud, et keegi ei soovita sedasorti akvat - olen teadlik!

Küsimus aga selles, millise kalakese ma sinna sisse võin panna? (tean reeglit 1l = 1cm, aga mitu ma siiski sinna panna võin?)

Kas ma peaksin ka mullitaja soetama (kaant ei ole). Kuidas see filtrisüsteem on, kas piisab kui ma kasutan ainult mullitajat ja vahetan regulaarselt vett?

Kas on taimi, mida on võimalik "vee peal" kasvatada ja ei kurnaks kala ega ei rööviks palju hapnikku?

Ja kuidas ma peaksin seal vett vahetama? (olen kuskilt kunagi lugenud, et tervenisti ei tohi uut vett panna, et tuleb mingi teatud kogus vaid välja vahetada)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 18, 2013 03:59 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 18, 2011 04:46
Postitusi: 1058
Pildid: 0
Asukoht: Saue
Loe palun seda
/esimene/25681/index.html
Isiklik arvamus on
Kui soovid ilusat veesilma tuppa siis pane sinna lihtsalt taimed kasvama
ja ÜHE õunateo sisse tugev laualamp peal valgustama ja tulemuseks ilus roheline veesilm
või soola sinna kurke ja tomateid.

_________________
180L https://sites.google.com/site/akva2011/
aqadvisor


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 18, 2013 08:19 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 07, 2012 09:29
Postitusi: 32
Asukoht: Valga
Meie perega kingime ämmale mulli koos kuldkalaga. ei soovitata jah mulli aga tean et tuttaval elab mullis kuldkala juba aastaid ja aastaid ja on parimas vormis

_________________
110 l. 2 pärlguraamit, 1 siniguraami, 1 punane guraami, 1 hõbesinine guraami, 2 daniot, harjasninad e. Antsud + 3 poega , 2 Saed ja tigu, elustaimestik. :-) Ootame uut akvaariumi, et parendada elutingimusi ;D


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 18, 2013 08:33 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Okt 02, 2012 09:55
Postitusi: 141
Pildid: 0
Asukoht: Ülenurme
Palun loe seda enne:
Fancy goldfish (which are smaller) should have about 10 US gallons (38 l; 8.3 imp gal) per goldfish.

Allikas: http://en.wikipedia.org/wiki/Goldfish

Need kes kuldkalu peavad soovitavad min 50-60L kala kohta.

_________________
240L taimed, tetrad, daniod, antsud.
25L taimed
ei salli lollust


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 19, 2013 08:53 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kui vähegi võid, siis palun ära kingi talle mulli ja eriti veel koos kuldkalaga. See ON loomapiinamine! Põhjused on foorumis kenasti kirjas, ei hakka ümber jutustama.
Kas tead, et kuldkala elab isegi 40 aastat (minu teada rekord). Harju keskmine nii 15a. Mullis pole see võimalik!


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 19, 2013 09:50 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Sept 23, 2005 04:43
Postitusi: 1165
Pildid: 6
Asukoht: Kuressaare
Jälle ja jälle ja jälle see igivana teema. Kiputakse elama ja käituma nii nagu teised. Seega on halb eeskuju.

Nagu väikesed ärahellitatud lapsed korrutavad üht ja seda sama:
Aga ma ju taaahhhaaaan. Ma tean et ei tohi, aga andke nõu keda ma panen mulli elama. Teistel on ju ka ja kõik on korras(sest olen kaladega rääkinud sel teemal ja nad ei kurda).


Kuna hüva nõu on ülalpool antud, siis siinkohal annan teada, et boikoteerin siin alafoorumis kõiki teemasi, kus soovitakse kalu mulli pista. Mulli võetakse tõsiselt, kui see on piisavalt suur ja milles on kalade pidamiseks kõik vajalikud seadmed ja sisustus


Teema läheb suletuks. Kui kellegil on midagi asjakohast öelda, siis privaat teade on selleks täitsa õige koht.

_________________
240L, Molly'd, Neoonid, Rasboorad, Ludwigia Repens , Crypt. Wendtii 'Mi Oya', Anubia Barteri


Üles
 [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver