foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: akvaariumis on helbed ju
PostitusPostitatud: Neljapäev Dets 22, 2011 02:19 
Akvarist

Liitunud: Reede Nov 25, 2011 02:32
Postitusi: 3
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Minu 160 liitrine akvaarium on käinud nüüd natuke üle 2 nädala, kuus cory't ja 2 hiina vetikasööjat on nädala sees elanud. Neile nagu meeldiks, aga mingi veider heljum on akvaariumis. säärane valge ja hästi õhuline, natuke nagu svami tükkide moodi. keegi otseselt ei kurda, kõik tunduvad väga rõõmsad, aga ennast natuke häirib. Kas see võib olla mingi veider vetikas või oskab keegi midagi muud pakkuda, kuidas sellest lahti võiks saada. Ühe taime küljes tundub seda juurde tulevat.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Dets 23, 2011 02:36 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Äkki suudad pildi sokutada?
Vee teste oled teinud?

_________________
KIIREMAKS kontakteerumiseks palun pöörduda OTSE privaatposti.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Dets 23, 2011 03:18 
Akvarist

Liitunud: Reede Nov 25, 2011 02:32
Postitusi: 3
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Neid EasyTest'i 6in1 kiirteste olen teinud küll, selle järgi on kõik väga normis. Ma katsun ühe fotoka leida ja siis pildi teha. Iseenesest näeb see välja natuke, nagu põhjavajunud vaht või svamm.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Dets 23, 2011 06:12 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Apr 26, 2009 10:50
Postitusi: 188
Asukoht: Järvamaa, Paide linn
Need kiirtestid ei anna täpset näitu. Paremad on tilgatestid. Kas see hõljum on selline, mis nagu sõrmede vahel laiali pudeneb, või on see katsudes ka svammi moodi?

_________________
Hetkeks akvaristika ajalugu:)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Dets 23, 2011 06:38 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Kui palju ja millega söödad?

Sul seal 6 corrykat ja 2 kollast kiuslikuks kasvavat hiina vetikasööjat - seega ütleks, et asustatus hõre. Ega äkki toitu liiga palju pane?

Või sobiks mõni tigu juurde?

Tegelikult Sul akva suht noor (kaks nädalat, nagu ma aru saan). Seal ikka tekib vee muutusi. Testimine vajalik.

_________________
KIIREMAKS kontakteerumiseks palun pöörduda OTSE privaatposti.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Dets 30, 2011 01:18 
Akvarist

Liitunud: Reede Nov 25, 2011 02:32
Postitusi: 3
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
akva on noor jah. ma paar päeva andsin kaks korda päevas kokku kuue tableti asemel nüüd 4 Novo Tab'i süüa kaladele ja see asi kadus üllataval kombel väga kiiresti ära. Sõrmede vahel muide läks täitsa pudiks ära. Nüüd on ka esimene u 30% veevahetus tehtud ja kaladel on tuju hea. Ma ei oleks arvanud, et üks CAE teisele nii palju peavalu võib valmistada. tundub, et talle on oma koobast vaja, muidu läheb asi varsti koledaks äkki. Plaanis on võtta mõned kalad, kes ainult mööda põhja ei uju ka. Siin on pilt ka sellest veidrast heljumist:
Pilt


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Dets 30, 2011 08:45 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
supererki kirjutas:
...ma paar päeva andsin kaks korda päevas kokku kuue tableti asemel nüüd 4 Novo Tab'i süüa kaladele ...

Ehk siis peaaegu tablett "näkku" ja nii 2* päevas? Seda ON palju! Arvatavasti on see ka hõljumi põhjuseks.
Kui toidaksid helvestega siis on suht normaalne kogus "näpuotsa täis" helbeid ja 1..2* päevas. Igal juhul peab see olema lähema minuti jooksul täielikult konsumeeritud - vastasel juhul tuleks kogust vähendada.


Üles
 [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver