foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: kalad ei söö
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 01, 2010 01:34 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Apr 26, 2010 01:44
Postitusi: 45
Asukoht: Tartu
sain endiselt omanikult sellel kolmapäeval endale kalad. transportisin nad tallinnast-tartusse (tartust-püüdsin teha seda võimalikult soojalt ning turvaliselt). tänaseks on nad pandud ka uude akvaariumi, mille maht on 90l, olemas sise-ja välisfilter, valgustus veel ei ole ja vee näitude osas ka veel andmeid ei ole (pole jõudnud sellest vajaminevaid teste osta).
probleem on aga selles, et kalad on kohutavalt arad- st piisab vaid akvale lähemale minekust, kui kalad on kadunud:
olemas on 2 põhjakoristajat, 1 säga ja 4 kala, kelle nimesid ma veel ei tea.
niisamuti ei tunne kalad toidu vastu siiani huvi. ma võin seda panna v mitte, ikka konutavad nad sisefiltri all, kännu taga
toiduks olen proovinud anda kuivtoitu ja ka loomtoitu.ma ei näe visuaalselt küll, et kalad sööks (st toidu vette laskmisel ei liiguta ennast ükski kala).
märganud olen vaid seda, et kui kedagi toas ei ole (tulen töölt), siis on kalad aktiivsed.

sorry, kui teema juba olemas. :?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 01, 2010 01:40 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Mär 20, 2010 10:54
Postitusi: 60
Asukoht: Tallinn / Mustamäe
Nad alles harjuvad, ma arvan. Minu kalad olid ka esimestel päevadel uues kodus arad - kükitasid filtri all ja taimede vahel. Aga äkki on mingi haigus... Las targemad ka vastavad!


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 01, 2010 04:56 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 09, 2010 08:24
Postitusi: 58
Asukoht: Tartu
Minu convictid olid ka esimesed paar päeva arad ja minu nähes väga koobastest välja sööma ei tulnud. Kui teisest toast ukse vahelt piilusin siis oli liikumist rohkem näha. Mõne aja pärast hakkasid nad mul sabas ujuma kui akva juurde sattusin. Ehk tahavad kohaneda veidi.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 01, 2010 05:31 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Jälgi, et kaladel oleks piisvalt peidupaiku - taimed jne. Siis ehk tunnevad end julgemalt.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 04, 2010 09:10 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Apr 26, 2010 01:44
Postitusi: 45
Asukoht: Tartu
need kalad on küll pika harjumisega olnud - said nad toodud ju kolmapäeval :D
täna hommikul aga märkasin, et mu säga on täiesti vaimustunud veefiltri torust, mille ümber on suurepärane igat pidi slaalomit teha :D
ka port acara'd on hakanud kännu tagant (säga utsitusel) välja ronima. jälgivad veel pisut umbusklikud ja toitu vette lastes keegi sellele ei reageeri aga tundub, et ega see ka kaugel ole :)
põhjakoristajad avastasid, et neile meeldib akvaariumiga liitunud taim hoopis. loodan, et nad seda enne ära ei söö, kui taim juuri ajada jõuab :D


Üles
 [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver