foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Akva kauplused
PostitusPostitatud: Pühapäev Juun 20, 2004 10:47 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Juun 11, 2004 12:58
Postitusi: 152
Asukoht: Tallinn, Veskimöldre
Hei,

Foorumit lugedes olen jõudnud tuvastada viited mõnedele akva kauplustele Tallinnas. Mõned neist olen ka avatuna eest leidnud (Mulla tänaval ja Roccas). Tatari pood osutus kinni ja ära kolinud olevaks. Ja Tartu mnt. ning Sõpruse pst. poode pole suutnud tuvastada.

Kas mõni kogenum kolleeg viitsiks ehk panna kirja Tallinna akva kaupluste nimekirja (nimi, aadress, paar sõna iseloomustuseks)?

Aitäh!
Agur

_________________
4xSAE, 3xBotia, 1xHiina/India vetikasööja, 7xSkalaar, 15 x Sumatra Barbus
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
600 liitrit, (200x50x60 cm)
4 x 80W T5 valget valgust, Õhk RenaAir 300
Kaks filtrit (EHEIM 2329 ja 2028)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Juun 20, 2004 11:03 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 03, 2004 09:40
Postitusi: 39
Asukoht: Tartu
See oleks tõesti hea mõte! Ja veel võiks olla andmeid ka Riia ja Vilniuse poodide kohta. :idea:

_________________
3Scalaari,1Acanthophthalmus kuhlii,3Marmor Guraami,3Antsistrus,3Rasbora,1Oranda,1Pärlkuldkala,3Bootsea,1Bonacefalius,,2Barbus nigrofascium,,2Ctenopoma acutirostre,2Coridoras panda,4Mikrogeophagus ramirezi,Algae,Pterygoplichthys gibbiceps


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Juun 20, 2004 11:24 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Juun 11, 2004 12:58
Postitusi: 152
Asukoht: Tallinn, Veskimöldre
Hei!

Võime ka nii teha, et kõik kellel on infot reaalselt toimiva kapluse kohta, siis võib selle saata näiteks mulle privasse ja ma siis panen kokku tervikliku tabeli ja pistan siia lugemiseks.
Prooviks saada iga poe kohta vähemalt:
* Nimi
* Aadress
* hea kui telefon
* Kommentaar mille osas pood hea või halb on
* ehk ka kodulehe aadress

Agur

_________________
4xSAE, 3xBotia, 1xHiina/India vetikasööja, 7xSkalaar, 15 x Sumatra Barbus
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
600 liitrit, (200x50x60 cm)
4 x 80W T5 valget valgust, Õhk RenaAir 300
Kaks filtrit (EHEIM 2329 ja 2028)


Üles
 Teema pealkiri: Re: Akva kauplused
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juun 21, 2004 12:10 
Meremees
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Veebr 25, 2004 07:38
Postitusi: 294
Asukoht: Göteborg
Agur kirjutas:
Foorumit lugedes olen jõudnud tuvastada viited mõnedele akva kauplustele Tallinnas.
Vähe oled lugenud!
/varia/504/index.html


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juun 21, 2004 01:23 
Guru

Liitunud: Pühapäev Aug 10, 2003 12:26
Postitusi: 192
Asukoht: Harjumaa, Kostivere
Päris isiklikud subjektiivsed kommentaarid Alberti viidatud threadis toodud poodidele

Tallinnas:
1. "Akvarist" Tartu mnt. 51-8A
Päris mõnus urgas ;) Meesterahvast müüja/omanik(?) paistab olevat pikaajaliste kogemustega. Aegajalt on näpuotsaga eksootilisi kalu ja tihti ka odavaid ja huvitavaid lõikeoksi/juurevõsusid. Stabiilne koht kuskohast saab vähemalt mingisugust elustoitu. Tehnikat pakuvad vaid näpuotsaga. Toitudest domineerivad Sera ja Tetra. Leti peal on üks/kaks huvitavat küvetti, kus võib igasugust huvitavat nodi välja korjata ja mõnekümmne krooniga ära osta.

2. "Reti" Tatari 3 (Leigiv)
Kindlalt parim (eestikeelne) suhtluskoht akvaristikast lobisemiseks - tänu väga asjalikule akvaristiprouale. Kalade/taimede valik oli hea, kuid valdavalt esindas 'mainstreami' valikut. Nagu ma aru sain, pidi uues kohas ekspositsioon kesisem tulema :(
Toidud/testid ainult Sera omad. Tehnikavalik keskpärane.

3. Mulla tn. 4
Erilist kogemust ei ole. Nagu ma aru olen saanud, müüb see seltskond vist ainukesena pisut viisakamat mereakvaariumite varustust.

4. Rocca al Mare kaubanduskeskuses "Kalake"
Koht kuskohast saab Eheimi ja JBL tooteid. Liigub ka muud suht korralikku sisustusnänni. Omanikud on natuke veidrad - pood on pikkade perioodide kaupa täiesti kaubavaba. Mõnikord aitab, kui müüjalt midagi küsida - laos tundub neil kaubavalik vähe parem olevat. Samuti on rahade ja tsekkidega on pidevalt mingi jama. Ainuke mulle teadaolev pood kus on võimalik soetada täiskomplekti viisakaid veeteste - kui neil parajasti kaupa tulnud on. Ruumi keskel asuvad näidis-ekspositsiooniakvaariumid on huvitavad ja päris korraliku väljanägemisega.

5. "Zookeskus" Sõpruse pst 222 (Leigiv)
Suht harva külastanud - tehnikapoolepealt tundub olevat hea valik odavama otsa asju. Kalu ja taimi on nendel kordadel, kui sinna sattunud olen, samuti päris palju.

6. Zoo kauplus "Oasis" Vilde tee 73
??

7. "Laguun" Endla 66
2x korda käinud. Odavad taimed (lõikeoksad) ja rahvas räägib, et surnud kalu pidi liiga palju olema ;)


Üles
 [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver