foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 12, 2006 08:49 
Akvarist

Liitunud: Laupäev Jaan 28, 2006 11:50
Postitusi: 53
Asukoht: tartu
tere! andke siis veel targemad teada: kui kaua peaksid gupid olema n.ö. paaritumisakvas et kuramaažiga ühele poole saada? (hoian neid eraldi kuna tahan saada korralike mõõtude ja värvidega poegi mingi hetk. seal kust sain olid nad kaua ühes pisikeses akvas omavahel paljunenud ja nüü dostsin nö. puhast verd juurde). ja kui juba üks isane "töö" ära teeb kas siis võib olla et teised isased käivad ka sama emase kallal (ehk siis kas nende järglasi ka tuleb või on kes ees see mees?). fishprofilers ja muid linke google'i alt olen lugenud aga vastust ei saanud :oops:
Äkki keegi on kusagilt lugenud....või peabki see saladuseks jääma 8)
kõva gupiaretaja 8-[

_________________
280.l. ja ise üliõnnelik :) eluspoegijad ja neoonid.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 12, 2006 09:01 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Okt 12, 2005 01:35
Postitusi: 455
Asukoht: Tallinn
Gupparitega sihune värk, et isaseid võib mitu löögile pääseda ja ühes pesakonnas siis mitme isase järelkasv. Emane võib veel mitu korda järjest anda poegi ilma, et isane juures on. Seega siis keeruline värk ja kui tahad puhtaid saada siis ei tohi akvas krantse olla. Poegib umbes kahenädalase vahemaaga. Seega kui oled uue isase saanud ja nad siis kenasti kahekesi, siis esimesed kaks kolm pesakonda ei pruugi ikka tema jagu olla. Vat

_________________
Igasugu sabalised.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 12, 2006 09:44 
Akvarist

Liitunud: Laupäev Jaan 28, 2006 11:50
Postitusi: 53
Asukoht: tartu
seda lugesin jah kuskilt et esimesed 2-3 kurna nagunii naabrimehe omad aga just see huvitas kaua nadd omaette olema peaks....aga siis vist ei tulegi päris hästi nagunii välja kui mitu korraga kallal käib :shock:

_________________
280.l. ja ise üliõnnelik :) eluspoegijad ja neoonid.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 14, 2006 02:10 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mai 31, 2004 10:14
Postitusi: 279
Asukoht: Tartu
Mina hoian emased, kellelt soovin järelkasvu, eraldi maimuakvas koos maimudega. Ja tõstan sinna lisaks 1-2 ilusamat isast. Isaseid vahetan, aga emased on kogu aeg maimuakvas.

_________________
150 l - gupid ja mõõksabad maimudega, 2 ancistrust, 3 terneetsiat, 2 garrat, 2 marmorguraami, betta spl., corydoras paleatus, elustaimed
20 l - maimud, õunateod ja taimed


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 08, 2010 04:22 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Veebr 01, 2010 06:24
Postitusi: 97
Asukoht: Tallinn, Nõmme
ma ei tia, kas see on sellele küsimusele õige koht, aga ma ei hakka uut teemat tegema :P
mul nii et isane gupi ajab koguaeg emast taga ja nokib sealt kohast, aga emane ujub kohe kiiresti eest ära, et kas see tähendab, et emane juba tiine või milles asi :?:


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 08, 2010 04:44 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Dets 20, 2008 09:56
Postitusi: 32
Asukoht: Viljandi
/eluspoegijad/18795/index.html


Üles
 [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver